Піратство

agema090

Re: Пиратство.

Повідомлення agema090 » Суб липня 04, 2009 2:11 am

ТАРАС писав::/Доречі, про відправку нашого корабля вже всі мовчать то...
Якого це ?

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Суб липня 04, 2009 3:43 am

Говорили про славутич або сагайдачний

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Суб липня 04, 2009 1:24 pm

:/Так, і Альфу мали відправляти...

Абдурахман

Повідомлення Абдурахман » Суб липня 04, 2009 9:19 pm

Не буду говорить о "глобальных" проблемах отправки специальных воинских и "альфонсовских" подразделений в район Сомали, коснусь лишь основных. Первое - реально на государственном уровне это никому не нужно и не "интересно". Второе: уровень подготовки специалистов и вооружение позволяют решать поставленные задачи, но действия в данной оперативной зоне в океанских условиях требуют соответствующего информационно-технического обеспечения и непосредственно оснащения групп техникой подводного и надводного передвижения и доставки. Задача это вполне реальная, но не решаемая по причине п.1
TRAIN HARD... OR DON`T TRAIN AT ALL !

А_Куліш_старший

Повідомлення А_Куліш_старший » Вів серпня 25, 2009 3:39 am

Як на мене...
Можна думку кадрового військового? (хоч я вже й у запасі :)

От, наприклад, знов ХТОСЬ захопив наших українських моряків (не будемо говорити про його голодні мотивації, сопливих дітей з дифтеритом тощо: вони, засранці, захопили НАШИХ ГРОМАДЯН! - а у наших, між іншим, є теж діточки...)

Моя думка (як платника податків :) :

Якщо я плачу податки на утримання збройних структур, то оці самі грьобані структури мають негайно сісти на гелікоптер і вилетіти ТУДИ (у складі відділення "морських котиків" з повним їхнім джентльменським набором, включно з глушниками фірми "Вальтер-Вишневе" :)

І протягом 24-х годин наші хлопці мають ВИЗВОЛИТИ наших моряків. (бойові\кровожерні деталі нікого не мають цікавити!)

"Нещасні" - визволені, армія - потренувалась "наживо". Когось не влаштує такий результат?! Пацифісти - під лавку, лапу смоктать! (чужу :)

...Та тільки у нас так не виходить досі чомусь. А! Ну да! Я й забув про "верховного головнокомандувача"! :(
Цитую одного із своїх знайомих: "Історія вимагала ЛІДЕРА, а доля підкинула БУХГАЛТЕРА..."

От вам і все пояснення: чому ІНШІ СВОЇХ ВИЗВОЛЯЮТЬ, а тим часом НАШІ СВОЇХ ВИКУПОВУЮТЬ ЗА ВЕЛИКЕ БАБЛО.

...Тут осьо мені здогадка прийшла: а може, наш Бухгалтер "откат" бере з граждан сомалійськой національності?!... :)

Sukh
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Sukh » Вів серпня 25, 2009 9:08 pm

А_Куліш_старший абсолютно правий. Для чого тримаємо всі ці крути спецнази, які по святам дошки головою розбивають? Кращої нагоді годі й чекати, он французи вже на повну відірвалися...

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » Нед серпня 30, 2009 7:33 am

:/Ходять чутки, що у наступному році Сагайдачного відправлять) Але все залежить від фінансування: потрібем середній ремонт, і багато чого іншого...

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед серпня 30, 2009 5:19 pm

ТАРАС писав::/Ходять чутки, що у наступному році Сагайдачного відправлять) Але все залежить від фінансування: потрібем середній ремонт, і багато чого іншого...
Отже знов ніхто нікуди не поїде/попливе....
Чого і треба було очікувати.

Sukh
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Sukh » Нед серпня 30, 2009 5:56 pm

Скільки до наступного року захоплять ще наших хлопців? За ті гроші, що сомалійскій гопоті віддаємо вже можна корабель модернізувати.

LESHKO

Повідомлення LESHKO » Нед серпня 30, 2009 7:17 pm

Sukh писав:Скільки до наступного року захоплять ще наших хлопців? За ті гроші, що сомалійскій гопоті віддаємо вже можна корабель модернізувати.
Гроші, як правило, віддає не держава, а судновласник. І захоплюють, як правило, не наші кораблі, але з нашими членами екіпажу.
Памятаю, коли треба було лизнути сраку Штатам, так наш РХБ батальон швиденько перекинули в Кувейт, а мех бригаду теж зуміли переправити стахановськими темпами переварюючи техніку для захисту від РПГ, причому варили в гаражах самі ж солдати.

На мою думку, можна б було не тільки спецпідрозділи, але й звичайних морпіхів туди послати. З кулеметами приставляти їх до кораблів з нашими екіпажами. Від 5-и чоловік на борт (залежно від розмірів судна), можуть організувати кругову вогневу оборону, що щоден катер не підійде. Судновласники були б не те що проти, а всіма руками і ногами за. Навіть добове утримання забезпечували б за свій рахунок (мається на увазі харчування).
Для базування по обидва боки Аденської затоки можна домовитися з французами на їх базі легіонерів в Джібуті та Єменом з іншого боку чи кораблями коаліції, які патрулюють вхід в затоку між Єменом та Сомалі.
Але це лише моя думка, без врахування фінансового навантаження на оборонне відомство.

Відповісти