Піратство

agema090

Re: Пиратство.

Повідомлення agema090 » Пон червня 29, 2009 9:16 pm

Абдурахман писав:
agema090 писав:О! Знову усіх "мачіть", скільки звичайних рибалок переб`ють хтось думав ? Потім їх так розлютять що це вже тоді пірати будуть усім полоненим українцям макитри пиляти без розмов.

Охорона судна це не просто загін озброєних чоловіків на кораблі, підпливуть декілька човників з усіх боків, пальнуть з РПГ та вже товку від охорони багато не буде. Якщо реально то треба кулеметні гнізда по периметру ліпити.
Бойова дія це не просто зараз я кухар, а через секудну вже цеглино розбиваючий пірато жбурляючий джедай у складно працюючому загоні таких самих джедаїв, страх це дуже дивна вірусоподібна психологічна концепція, якщо вже кортить когось мати на кораблі то звісно професіонали які не чим іншим там не займаються окрім охорони та попередження. Сомалійці взагалі цю процедуру роблять не ліво з бодуна, а дуже професіонально та швидко, так що протидія має буде на дуже високому рівні.

Сентименти треба мати, бо перетворитися у гачконатискаючого комбайнера зовсім не важко, щоб не втратити глузд треба дотримуватися простих речей: Озброєний --> Загроза --> Нейтралізація, слідуючий.
Чи якщо вже кортить помститися то спрямовано дати ціну за макитру тієї банди яка вбила, винайти їх та провести операцію по "публічному знищеню". А ось це "дайтє в рукі афтамат пастріляю всіх пірат" нічого не дасть.
Слишком много слов... Слишком много, чтобы быть реальным предложением, и вполне достаточно, чтобы быть обычным "критиканством"...
Чтобы рассуждать о профессинальных методах сомалийцев, считаю, что для этого нужно иметь для этого хоть какой-нибудь опыт в данном вопросе, хотя бы немного... Рассуждая о тактике пиратов, нужно знать и самому иметь опыт управления кораблем, любой моряк Вам скажет, что обычная швартовка двух кораблей в море, хотя бы при 2 баллах волнения в море, операция достаточно непростая, а тут высадка на противодействующий, или хотя бы, маневрирующий корабль... Рассуждая о стрельбе из гранатомета, нужно хоть бы раз выстрелить из него на полигоне в идеальных условиях и попасть в цель, а тут мчащаяся по океану моторка, где поверьте, всегда есть морское волнение, и даже стоять на движущемся моторе дело, достаточно непростое...Плюс догоняя маневрирующий корабль, постоянно меняя скорость и направление, плюс течения и волны в борт лодки... Об ущербе от попадания автоматной очереди ли даже гранаты от РПГ в корпус, или, даже надстройку океанского судна даже не упоминаю, нереально...
И меньше всего для моряков и бойцов должно значить, что подумают об этом "розлюченні" пираты...
Именно психологическая неготовность и паника, банальный человеческий страх за свою жизнь, мешает принять единственно правильное решение - НИКТО НЕ ЗАЩИТИТ СЕБЯ ЛУЧШЕ, ЧЕМ ТЫ САМ! Ни ООН, ни правительство (тем более Украины), ни тем более торгаши-судовладельцы, ни даже всемогущая НАТО...
Вах! Як голосно сказано, головне багато таляпнути та звинуватити, а думати то взагалі не треба. Може щоб розмовляти про тактику піратів треба ще мати досвід у підводному зварюванні ? Не мелить несинітниць будьласка. Хоча якщо вже така камінюка летить у мій город то відповім, я знаю чимало людей у військовому секторі, я цікавлюсь речами та відповідно маю джерела компактної інформації по суті, також щось відчув на власній шкурі.
До чого тут цей викидонс про керування кораблем, важкість діставання на судно з човна, тяжкість влучення з РПГ по кораблю, чи ефекти ці влучання мають ?????? Що таково нового Ви намагаєтесь цим сказати ? Пірати влучали у судна з РГП раніше, як залазили раніше так й зараз. Їхня тактика саме розрахована на залякування. Цивільний чоловік на судні, хай навіть озброєнний, при першому обстрілу буде не про бійку думати, а де мої капці та що я тут забув. А зараз подумайте яку підготовку має мати екіпаж щоб за коротенький час починати, зі своїх свичайних справ, розгортати бойовий захист корабля, та так щоб без паники та ще й вірно психологічно налаштованим. Я вже мовчу про прицільний та структурний вогонь у відповідь. Потім скільки підготовка та озброєння коштуватиме, скільки за небезпеку матроси захтять зрошей.
Реально захистити себе у цій ситуації без належного тренування - це не реально, якщо один скіф з корсарами втече то інший не стане.
Також хто дозволить суднам мати озброєні групи людей при перетині вод інших держав ?

Короче якщо критикуєте те що я пишу то хоча б наведіть контрастні аргументи у Вашу користь аніж повторюте загально відомі речі які йдуть як загальний аргумент

agema090

Повідомлення agema090 » Пон червня 29, 2009 9:49 pm

Ох цей Гройсман. :lol: Історія перекручена, пірати заручників відпустили коли їм заплатили два мільони чи скільки там, потім вже "підтримка з повітря" на території Сомалі наздоганла піратів з грошима. На самому кораблі майже нікого з піратів не залишилося. Я незнаю чому цю історію так перекручують, вона була цілком точно описана у офіційних ЗМІ.

Про Корре Дас там офіційна історія йде під сумнів, 15-и метрова яхта з 6-ома терористами та 2-ма заручниками звільняеться 30-ма хубертами з під води. Там було значно більше ніж в пресу виклали. ;)

Harry

Повідомлення Harry » Пон червня 29, 2009 9:57 pm

Думаю тобі видніше, я тільки виклав те що мав.....
Beatitudo nоn est virtutis praemium, sed ipsa virtus !

agema090

Повідомлення agema090 » Пон червня 29, 2009 10:24 pm

Та я до тобе ж нічого немаю, просто іноді цікаво як якісь автори гламуру докидають ;)

Абдурахман

Повідомлення Абдурахман » Вів червня 30, 2009 8:57 pm

ТАРАС писав::/Ну от і вихід з ситуації. Треба просто навести порядок у країні.
Абсолютно с вами согласен. Сомали сейчас, это, так сказать, просто "питательная среда", где вследствии голода, анархии и других факторов проблема пиратства проявилась особенно ярко. Однако это и дало возможность взглянуть на существующую проблему морского разбоя в мировом масштабе. Загасив гражданский конфликт в Сомали, мировое сообщество полагаю только снизит уровень морского разбоя в данном регионе. Современное пиратство - проблема системного характера, и решать ее нужно на уровне международных политических решений и скоординированной работы специальных служб государств.
TRAIN HARD... OR DON`T TRAIN AT ALL !

Harry

Повідомлення Harry » Сер липня 01, 2009 6:24 pm

"Современное пиратство - проблема системного характера, и решать ее нужно на уровне международных политических решений и скоординированной работы специальных служб государств."[
АБСОЛЮТНО ПРАВИЛЬНО СКАЗАНО !!! :idea:

agema090

Повідомлення agema090 » Сер липня 01, 2009 11:07 pm

Ще можна, не дуже добрим шляхом, цю проблему вирішити - вогнем на вогонь, у самому прямому розумінні, найнять Зі (тобто Блеквоту) з місією пошкрябати води від піратів, морального нічого в цьому немає, але повірте ті хлоцпі бажання у піратів відіб`ють назавжди.

Harry

Повідомлення Harry » Сер липня 01, 2009 11:15 pm

Мені потрапляла на очі інформація що ізраїлітяни щось подібне вже і створюють. Вони нібито вже тренують групи для охорони суден. Правда це охорона тільки їх судів.
А відносно підключити (Black Water) або ще когось, Military Professional Resources Inc. (MPRI) наприклад - думаю вони були б тільки " ЗА ! ".

agema090

Повідомлення agema090 » Чет липня 02, 2009 1:55 am

О нє, я не про охорону, за великим рахунком, якщо такі компанії зазіхають на розгортання миротворчих місій у Дарфурі кажучи що вони обійдуться дешевше та будуть ефективнішими. Їм можуть просто дати завдання "заспокоїти той район"

ТАРАС
Контактна інформація:

Повідомлення ТАРАС » П'ят липня 03, 2009 11:29 am

:/Доречі, про відправку нашого корабля вже всі мовчать то...

Відповісти