Україна і Китай

divmil

Re: Україна і Китай

Повідомлення divmil » Суб грудня 09, 2017 7:44 pm

Це звідки інформація? Можна десь прочитати? Просто цікаво - коли і чим сюди дісталися три дивізії китайців і населення якого міста вони так суттєво збільшили?
"Камсамольская правда" написала

Віктор

Повідомлення Віктор » Суб грудня 09, 2017 7:47 pm

divmil писав:
Суб грудня 09, 2017 7:44 pm
Це звідки інформація? Можна десь прочитати? Просто цікаво - коли і чим сюди дісталися три дивізії китайців і населення якого міста вони так суттєво збільшили?
"Камсамольская правда" написала
Охоче вірю. ІПСО ворога не сплять.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Віктор

Повідомлення Віктор » Суб грудня 09, 2017 7:53 pm

AlexeyI писав:
Суб грудня 09, 2017 4:48 pm
Може тому, що в 2013р. прийшла Лаура Ковеши, з залізними яйцями, і боротьбу з корупцією підтримав Президент Румунії Клаус Йоганнис починаючи з 2014р, бо щось при Басеску чутно про боротьбу не дуже було.
І той, з/п у Лаури менше ніж у Ситника, і авто такого немає, може це її надихає. :)
Може й так. В будь-якому випадку, я цим хтів сказати, що не варто очікувати "усе і одразу". Цим зазвичай злочинці лохів розводять. А у нас дійсно - ситуація поганенька. Ось тільки на місці Порошенка я теж таке НАБУ, як у нас, посоромився б підтримувати. Нехай спочатку доведуть, що спроможні і власну ганьбу виправлять, або хоч визнають і пообіцяють виправитися, а потім - можна буде про щось далі казати.

Josiah

Повідомлення Josiah » Суб грудня 09, 2017 9:52 pm

І що ти робитимеш, якщо це виявиться неправдою?
Виявиться правдою. В НАБУ посадять керованого слухняного очільника який повиганяє звідти всіх "борзих", боротьба з корупцією припиниться, траншів від МВФ та інших західних структур більше не буде, керманичам залишатиметься тільки залучати сюди приватні кошти під більший ніж в МВФ відсоток або ж шукати нових друзів замість Заходу.
"Нащо вам шлях у те чого у вас нема"

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед грудня 10, 2017 9:45 am

Josiah писав:
Суб грудня 09, 2017 9:52 pm
Виявиться правдою. В НАБУ посадять керованого слухняного очільника який повиганяє звідти всіх "борзих", боротьба з корупцією припиниться, траншів від МВФ та інших західних структур більше не буде, керманичам залишатиметься тільки залучати сюди приватні кошти під більший ніж в МВФ відсоток або ж шукати нових друзів замість Заходу.
Поки що правда у тому, що НАБУ кришує корупцію "своїх". Конкретно - Садового, Лещенка, Шабуніна, Тимошенко, Каськіва, тощо. Впритул не бачить! Бере справи і ховає в далеку шухляду. Або перекваліфіковує з мільйонів на копійки. Дуже ефективна структура, ага. Мій діагноз: чистити її і негайно.
Щодо траншів. Правда в тому, що люди на Заході, які відповідають за фінанси і їх виділення - не тутешні зрадофіли і не споживачі російських відділів ІПСО. Якщо у тебе таке ніжне ставлення до особи Ситника і свята впевненість у його месіанстві і недоторканності, що ти не соромишся підписуватися за нього в розрізі ні багато ні мало - геополітичних відносин між Україною і цивілізованим світом, то давай перед усім форумом на пляшку коньяку заб'ємося, що будуть транші і від МВФ і від інших позичальників?

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Нед грудня 10, 2017 11:24 am

Віктор писав:
Нед грудня 10, 2017 9:45 am
Поки що правда у тому, що НАБУ кришує корупцію "своїх". Конкретно - Садового, Лещенка, Шабуніна, Тимошенко, Каськіва, тощо. Впритул не бачить! Бере справи і ховає в далеку шухляду. Або перекваліфіковує з мільйонів на копійки. Дуже ефективна структура, ага. Мій діагноз: чистити її і негайно.
Щодо траншів. Правда в тому, що люди на Заході, які відповідають за фінанси і їх виділення - не тутешні зрадофіли і не споживачі російських відділів ІПСО. Якщо у тебе таке ніжне ставлення до особи Ситника і свята впевненість у його месіанстві і недоторканності, що ти не соромишся підписуватися за нього в розрізі ні багато ні мало - геополітичних відносин між Україною і цивілізованим світом, то давай перед усім форумом на пляшку коньяку заб'ємося, що будуть транші і від МВФ і від інших позичальників?
Як чудово, то дупутатів і держслужбовців які очолюють ОПГ, пиляють бюджет тут і зараз, набирають приватні армії з сепарні чіпати не можна а Шабуніна, громадського активіста який не має доступу до держуправління - треба обов’язково і в першу чергу :lol:

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед грудня 10, 2017 12:02 pm

yarroslav писав:
Нед грудня 10, 2017 11:24 am
Як чудово, то дупутатів і держслужбовців які очолюють ОПГ, пиляють бюджет тут і зараз, набирають приватні армії з сепарні чіпати не можна а Шабуніна, громадського активіста який не має доступу до держуправління - треба обов’язково і в першу чергу :lol:
Люблю отакі примітивні "самодураківські" відрижки. Одразу видно з ким маєш справу. Конкретика буде? А то можу накинути і взагалі і конкретно.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Нед грудня 10, 2017 12:18 pm

Віктор писав:
Нед грудня 10, 2017 12:02 pm
Люблю отакі примітивні "самодураківські" відрижки. Одразу видно з ким маєш справу. Конкретика буде? А то можу накинути і взагалі і конкретно.
Насіров, син і зами атамана мусорської народної республіки? Не підходить?

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед грудня 10, 2017 12:51 pm

yarroslav писав:
Нед грудня 10, 2017 12:18 pm
Насіров, син і зами атамана мусорської народної республіки? Не підходить?
Ну і? Що пан цим хоче сказати? Порошенко встав на захист Насірова? Чи може сина Авакова? Чи когось із замів? Конкретно, хто саме з влади і як саме заважає НАБУ працювати? Бо я поки що бачу, як НАБУ обсирається раз по раз, а потім намагається стрілки на когось переводити... Узялися працювати - нехай працюють! А ставити з себе недоторканних - це ми вже проходили. Якби ця структура приносила державі конкретний результат - було б дивно, що її трясуть, але коли вони відмазують корупціонерів - це теж не менш дивно. Так, не всіх, але заангажованість простежується. Я не проти НАБУ, але коли створюється чергова паралельна структура (на нашу шию і за нашу кишеню), я починаю уважно дивитися на її діяльність. І результати мене поки що не радують. Так чому я не маю права її критикувати? Тим більше, коли є за що? Чому я маю вислуховувати неадекватні натяки на якісь приватні армії замість конкретики? До слова, які такі-армії? Чиї? Бува не армії народного олігарха Коломойського з народним рекетиром Корбаном? Чи ряжені патріоти системного афериста Гришина? До них у НАБУ питань, я бачу немає...

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Нед грудня 10, 2017 4:37 pm

Віктор писав:
Суб грудня 09, 2017 7:53 pm
Може й так. В будь-якому випадку, я цим хтів сказати, що не варто очікувати "усе і одразу". Цим зазвичай злочинці лохів розводять. А у нас дійсно - ситуація поганенька. Ось тільки на місці Порошенка я теж таке НАБУ, як у нас, посоромився б підтримувати. Нехай спочатку доведуть, що спроможні і власну ганьбу виправлять, або хоч визнають і пообіцяють виправитися, а потім - можна буде про щось далі казати.
Я ся вибачаю, але хто вибрав Ситника, з двох претендентів, які видала на гора комісія, в яку входили люди Президента, ВР, Кабміну і моральні авторитети :). І той, така дрібничка, що НАБУ не всіх може перевіряти теж мабуть випадковість. Як там у Оруела про рівність тварин? :)

На моє імхо, НАБУ, і Ситник з чесним некорупційним обличчям, саме такі, яких воліла бачити владна верхівка. Як на мене це окремі вистави для піпла, як і Сааков, щоб піпл мав чим забивати голову.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Відповісти