Україна і Китай

Віктор

Re: Україна і Китай

Повідомлення Віктор » Нед грудня 10, 2017 5:35 pm

AlexeyI писав:
Нед грудня 10, 2017 4:37 pm
Віктор писав:
Суб грудня 09, 2017 7:53 pm
Може й так. В будь-якому випадку, я цим хтів сказати, що не варто очікувати "усе і одразу". Цим зазвичай злочинці лохів розводять. А у нас дійсно - ситуація поганенька. Ось тільки на місці Порошенка я теж таке НАБУ, як у нас, посоромився б підтримувати. Нехай спочатку доведуть, що спроможні і власну ганьбу виправлять, або хоч визнають і пообіцяють виправитися, а потім - можна буде про щось далі казати.
Я ся вибачаю, але хто вибрав Ситника, з двох претендентів, які видала на гора комісія, в яку входили люди Президента, ВР, Кабміну і моральні авторитети :). І той, така дрібничка, що НАБУ не всіх може перевіряти теж мабуть випадковість. Як там у Оруела про рівність тварин? :)

На моє імхо, НАБУ, і Ситник з чесним некорупційним обличчям, саме такі, яких воліла бачити владна верхівка. Як на мене це окремі вистави для піпла, як і Сааков, щоб піпл мав чим забивати голову.
Тезисно:
І це - нормально. Так і треба. Шанс усім треба давати. Інша річ, що дехто зірочку хапає і починає ся ставити вище Бога, а коли йому вказують на помилки - ще й в істерики впадає, ну тут вже все ясно.

НАБУ вже себе зганьбило тим, що влізло в чужу е-декларацію і підтасувало її. За одне це вже треба гнати ланцюжок з їх лав. Я так розумію, там ще багато подібних косяків.

НАБУ, як таке, потрібно. Але не факт, що взагалі - окремою структурою. І вже тим більше - нехай його не заносить. Рано ще. Лайна вже нахапалося, а похвалитися нічим.

Щодо вистави для піпла, так це як на мене притянуто за вуха: піпл і без таких вистав обманюватися радий. Оно скільки клованів його розважають-відволікають.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон грудня 11, 2017 2:58 pm

Недовго кредити нам закривали! :lol: Прямо сьогодні узяли і підступно дали корумпованій шоколадній владі 320 млн єврогрошей (160 млн € від ЄБР + 160 млн € від ЄІБ).
https://tsn.ua/ukrayina/dvi-stanciyi-do ... 60645.html

Який підлий поступок по відношенню до професійних антикорупціонерів! Що на це скажуть адепти святого НАБУ?
П.М. Я люблю коньяк "Дорошенко" у глиняній пляшці - підтримую державного товаровиробника. :roll:

А тим часом ще святіший Міхаіл оголосив себе "військовополоненим". Отже, одне з двох: або генецвале реформатор воював проти України або в СІЗО СБУ працює канал постачання наркоти. :mrgreen:
Ну але це - вже не в тему...

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » Пон грудня 11, 2017 6:18 pm

Мені здається що Віктора підмінили. Ну якийсь не такий він як ще пів року тому. Тоді були одні емоції і образи інших співрозмовників, а зараз до логіки взиває, аргументи подає.
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Пон грудня 11, 2017 7:15 pm

Vovkulakartm писав:
Пон грудня 11, 2017 6:18 pm
Мені здається що Віктора підмінили. Ну якийсь не такий він як ще пів року тому. Тоді були одні емоції і образи інших співрозмовників, а зараз до логіки взиває, аргументи подає.
Ну Вовка, ти такий спостережливий. Це мабуть після переходу на Дорошенка. :)
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон грудня 11, 2017 9:26 pm

Vovkulakartm писав:
Пон грудня 11, 2017 6:18 pm
Це тому, що раніше аргументи Віктора погано сприймалися. І я не ображав, а здебільшого - стібався. Та і час усе розставляє по місцях. Крім того, його зара мало - шкода на лайку витрачати цінний ресурс. А от вийду на пенсію і як відірвуся... :mrgreen:

Fet

Повідомлення Fet » Чет лютого 15, 2018 4:11 pm

Уряд схвалив проект Меморандуму між урядами України та Китайської Народної Республіки про отримання безоплатної допомоги.

Першого віце-прем’єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва уповноважено на підписання зазначеного Меморандуму. Це дозволить сторонам формально завершити свої внутрішні адміністративні процедури щодо реалізації проекту, передбаченого Угодою між урядами України та Китайської Народної Республіки про надання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України Урядом Китайської Народної Республіки телекомунікаційного обладнання.

В рамках даного проекту Міністерство за рахунок безоплатної допомоги отримало телекомунікаційне обладнання загальною вартістю 10 млн. китайських юанів (понад 1,5 млн. доларів США).
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Віктор

Повідомлення Віктор » Чет лютого 15, 2018 7:02 pm

До слова, а що чути за кредит на 7 млрд $ який Україна хоче узяти в КНР?

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет лютого 15, 2018 7:45 pm

Віктор писав:
Чет лютого 15, 2018 7:02 pm
До слова, а що чути за кредит на 7 млрд $ який Україна хоче узяти в КНР?
Нічого доброго від КНР чекати не треба.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

quest1

Повідомлення quest1 » Чет лютого 15, 2018 8:09 pm

Нну да, бесплатное телеком оборудование для гос. органов принимать, после недавно отшумевшего скандала с прослушкой через "бесплатное оборудование" в африке. Очень смешно.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Чет лютого 15, 2018 8:25 pm

quest1 писав:
Чет лютого 15, 2018 8:09 pm
Нну да, бесплатное телеком оборудование для гос. органов принимать, после недавно отшумевшего скандала с прослушкой через "бесплатное оборудование" в африке. Очень смешно.
Здається все обладнання Укртелеком в залозі, тобто вважай у хуявей, і схоже, що ахмєтка не розрахується за нього і весь Укртелеком стане китайським, так що вже слухають.
Всі кредити Китай дає при умові закупки їхнього обладнання (матеріалів), і виконання робіт китайськими компаніями.

Відповісти