Биологическая атака?

TankisT

Re: Биологическая атака?

Повідомлення TankisT » Нед листопада 01, 2009 1:53 am

FillosoFF писав:Биологическая атака?
Ну якщо бути точним, то 3 місце займає Донецька область... Хмельницька в свою чергу взагалі не заражена...Луцька також.....Пояснення виклав в п.1

Здрасті, я з Хмельницького.. в самому місті вже 2 летальних випадки ( це про які я знаю) і десь від 30-50% хворих учнів .
Про дорослих я не знаю....

А по темі - в випадковості я не вірю...
Зображення

zagrava
Контактна інформація:

Повідомлення zagrava » Нед листопада 01, 2009 9:36 am

Зображення

Зображення
Наша правда на вістрі нашої шаблі.
Зображення

Kozakh Drakaris

Повідомлення Kozakh Drakaris » Нед листопада 01, 2009 10:51 am

Люди втікайте з міста, в брата жінки мого швагра знайомі в МЧС....то сьогодні зранку дзвонили і попереджували що місто "закриють" завтра вночі, щоб дезактивувати на вихідних окисами полікарбонат-метану ...... Вночі вже прибули 12 мікроавтобусів зі спецназом які базуються в покинутих копусах ТНЕУ ..кажуть що будуть зачищати заражені квартири і під"зди.. сім"ї де хворі більше ніж двоє людей просто розстрілюватимуть, бо держава не має грошей їх лікувати........в мене вже так сусідів вивезли і досі ніхто не знає де вони..телефони в них відібрали..а в знайомого хлопчика легені вистрілили прямо на вулиці....він бідолага з останніх сил повз в аптеку за пов"язкою для хворої сестрички....а ви тут гади бля паніку сієте.....як вам не встидно..сплітаєте всяке униле гавно...та в області вже 14млн. померлих і ще понад 56млн інфікованих...До тернополя спецом завозять жителів з інших областей щоб імітувати благополуччя...ніби нічого не сталося......пишу це ослаблими руками ібо як останню пачку цибулі з"їв ще вчора..а ліки купити неможливо..ніде..навіть в хмельницьку вже нема......

Svello

Повідомлення Svello » Нед листопада 01, 2009 11:33 am

Це випадково не Росiяни нас дезинформують?

Денис

Повідомлення Денис » Нед листопада 01, 2009 12:17 pm

Думаю, что не случайно.
И это все части одного плана.

У меня один вопрос:
"М" минус сколько?

zagrava
Контактна інформація:

Повідомлення zagrava » Нед листопада 01, 2009 3:33 pm

Друзі, я вам навів статистику за попередні роки. Хіба це не переконливе свідчиння що ПОКИ ЩО ситуація мало чим відрізняється від попереджніх років. Я теж хворів вірусною пневмонією у 2003 році. Вона була ускладненням після перенесеного грипу. І мій випадок був тоді типовим! А чим відрізняється тоді теперішня ситуація?

1 - раптове похолодання у західних областях, люди підхопили ГРВІ не встигши акліматизуватися, на цьому грунті грип почав швидко агресивно поширюватися. Люди не вчасно зверталися до лікаря, грип перетворився на пневмонію. А ЗМІ почали "рахувати" померлих, хоча чомусь раніше ігнорували цю статистику (знову відсилаю до табличики). Давайте вести онлайн облік померлих від раку, туберкульозу, інфаркту і будемо нагнітати істерію.

2 - в Україні є "свинячий грип". Підтверджених здається наразі 14 випадків. Але наша країна в цьому не унікальна. Цей штам давно є у наших сусідів: Росія, Туреччина, Польща.

Робіть висновки самі
Наша правда на вістрі нашої шаблі.
Зображення

FillosoFF
Контактна інформація:

Повідомлення FillosoFF » Нед листопада 01, 2009 3:55 pm

Денис писав:Як відомо сам вірус попав до нас з-закордону, з Європи та Америки, а саме в Західних областях найбільше заробітчан за кордоном....І шагає він по території України в сторону Росії, тому і там таке буде,

Как известно?
Кому это так известно?
Це факт на обличчя...інших варіантів нема...Польща і Чехія боліють теж...
TankisT писав:
FillosoFF писав:Биологическая атака?
Ну якщо бути точним, то 3 місце займає Донецька область... Хмельницька в свою чергу взагалі не заражена...Луцька також.....Пояснення виклав в п.1
Здрасті, я з Хмельницького.. в самому місті вже 2 летальних випадки ( це про які я знаю) і десь від 30-50% хворих учнів .
Про дорослих я не знаю....
А по темі - в випадковості я не вірю...
Вчора зранку повідомлялося...
Ось почитайте...
http://focus.ua/health/76014
atez писав:
FillosoFF писав:не заражена...Луцька також.....
Граматєй, блін... Учіть географію - такої області взагалі не існує.
По суті вибачаюсь за помилку, а взагалі був відповідний виступ мера Луцька, який сказав, що на території міста та і всієї області нема ніодного летально випадку...
Денис писав:
atez писав:
FillosoFF писав:не заражена...Луцька також.....
Граматєй, блін... Учіть географію - такої області взагалі не існує.
Ну откуда им в МАскве об этом знать ? ;) ;)
Ну незнаю, звідки Вам "вихідцям з Москви" про це знати...
atez писав:
Денис писав:Ну откуда им в МАскве об этом знать ? ;) ;)
Ні, ну якщо с Масскви - тоді зрозуміло. Ще за совєтів доводилось чути: "А, так ви к нам с Луцкой області прієхалі?"
А щодо маршрутів проникнення вірусу - то повдомлялось, що чине першим захворів тернополянин, що приїхав з Пітєра...
В поляків усе спокійно... Хвилююсь, щоб вони не запанікували й не закрили кордон - в середині листопада збираюсь туди на конференцію...
Незнаю...ніколи не був у Росії, але почитайте новини інших країн, там теж є летальні випадки захворювання, але у нас люди сильно підняли паніку і тому такий ажіотаж... Вминулому році на території України було не менше летальних випадків...
Денис писав:Байка о так называемом проникновении вируса с запада не выдерживает ни какой критики.
Почему Польша не болеет?
Почему Чехия не болеет?
Покажи мені хоч одну статтю де повідомляється, що це атака на Україну Біологічною зброєю...Це просто безглузда нічим не підкріплена чутка......

Ось підтвердження моїх думок
http://www.flot2017.com/ru/news/13195
http://www.flot2017.com/ru/news/13194
http://korrespondent.net/tech/884708
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/20091101181613.shtml
http://www.rian.ru/flu_news/20090701/176049697.html
http://www.nr2.ru/kishinev/254852.html
http://eho-ua.com/2009/06/15/chislo_zab ... do_16.html
продовжувати не буду погугліть і побачите....
Зображення

Денис

Повідомлення Денис » Нед листопада 01, 2009 9:50 pm

"Лож должна быть не просто откровенной, она должна быть чудовищной, тогда в нее поверят"
Д-р Гебельс

Люди (вернее сказать, гуманоиды, т.е. на людей похожи внешне) которые в качестве допустимых потерь, допускают гибель беременных женщин, детей и стариков, - не думаю, что бы сильно задумывались, перед тем как просто соврать.
Думайте ребята, думайте.
Востаннє редагувалось Чет листопада 12, 2009 6:12 pm користувачем Денис, всього редагувалось 1 раз.

FillosoFF
Контактна інформація:

Повідомлення FillosoFF » Пон листопада 02, 2009 9:34 am

Денис писав:Ну вот вы и ознакомились, с пресловутой работой служб информационной войны.

"Лож должна быть не просто откровенной, она должна быть чудовищной, тогда в нее поверят"
Д-р Гебельс

Люди (вернее сказать, гуманоиды, т.е. на людей похожи внешне) которые в качестве допустимых потерь, допускают гибель беременных женщин, детей и стариков, - не думаю, что бы сильно задумывались, перед тем как просто соврать.
Думайте ребята, думайте.

Радует другое, что эти твари, обратили внимание на этот интернет ресурс, значит он представляет для них интерес (угрозу).
Я от не розумію, ти хочеш сказати, що я "працівник служби інформаційної війни?"
Прошу надати докази в студію...твої образи...мало того нічим не підкрплені і не мають підгрунтя

Твоя версія про біологічну атаку, така ж пуста і не витримує ніякої критики, ти не надав жодного підтвердження окрмі слухів, я в свою чергу підтримую свою озицію фактами і ти хочеш доказати, що я працівник спецсужб??
Я прийшов на ресурс, так як він сходиться з моїми захопленнями, дізнався я про нього з контакту, де теж є в цій групі.
Можливо я чогось не розумію і в тебе така манера спілкування. Вибач, але твоя версія мало того що не логічна, а ще й на грані фантастики. Надай факти і тоді я буду вірити в твою версію, але поки я бачу іншу сторону медалі. А ти в свою чергу не займайся безглуздям і не видумуй версії...а подумай логічно...Чи це так складно?
Зображення

один

Повідомлення один » Вів листопада 03, 2009 7:33 pm

Хлопці, головне, щоби шиза не викосила наші ряди, а з грипом ми якось розберемося... :P
Я знаю грамоту свободи - її підписують мечі!

Відповісти