Енергетична безпека

pogoretskuy

Re: Енергетична безпека

Повідомлення pogoretskuy » П'ят вересня 01, 2017 9:33 am

Якщо буде доказано що вугілля йде в рф на електростанцію,
То підстава для введння санкцій проти рао ес ,і проти ржд , а можливо і ембарго на кспорт вугілля з рф!
Так що семенченко зробив правильно

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят вересня 01, 2017 10:03 am

pogoretskuy писав:
П'ят вересня 01, 2017 9:33 am
Мутний чувак, к мутною біографією, мутно появився і все зробив правильно? :?

Інше питання, що любу ситуацію можна використати собі на користь, але цим потрібно займатись, а не пускати по течії.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » П'ят вересня 01, 2017 10:06 am

Віктор писав:
П'ят вересня 01, 2017 8:16 am
2. Повну блокаду РНБО і уряд ввів тільки після того, як підприємства, які належали державі та українському бізнесу були націоналізовані окупантами і стали працювати не на Україну, а на ворога.
Як думаєш, чому ці підприємства не були націоналізовані відразу, після захоплення ними влади?
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

pogoretskuy

Повідомлення pogoretskuy » П'ят вересня 01, 2017 11:40 am

AlexeyI писав:
П'ят вересня 01, 2017 10:03 am
pogoretskuy писав:
Мутний чувак, к мутною біографією, мутно появився і все зробив правильно? :?

Інше питання, що любу ситуацію можна використати собі на користь, але цим потрібно займатись, а не пускати по течії.
Так і займаються ,інша справа що ми ще від рф залежні по атому,
Але наступного року десь 70% зборок буде американськими, а там на 2019 майже всі блоки переведуть на вестінхаус,
Ось тоді і почнуть тиснути рф по всіх фронтах

Bugnet

Повідомлення Bugnet » П'ят вересня 01, 2017 12:53 pm

Віктор писав:
П'ят вересня 01, 2017 8:16 am

1. Так. Ще на початку війни. І був затверджений перелік товарів, які були дозволені для перетину лінії розмежування. В т.ч. метал і вугілля. Аж раптом з'явився отаман Семенченко і - понеслося: а) роздмухування Громадянської війни, б) підривна діяльність проти економіки України, в) адвокатування РФ щодо постачання зброї бойовикам, позаяк цей державний злочинець стверджував, що це робить саме Україна.
2. Повну блокаду РНБО і уряд ввів тільки після того, як підприємства, які належали державі та українському бізнесу були націоналізовані окупантами і стали працювати не на Україну, а на ворога.
Таку саму дурню я вже багато де читав - наче під копірку. Ви всі курси якісь пройшли? Валиться все на "Семена", який насправді блокував якусь незначну гілку. А потім взагалі маячня про "роздмухування Громадянської війни" та про "альтернативи нема".

Підприємства, які нібито працювали на Україну, насправді працювали на ЛДНР та на Ахмєтова. Про це писав Безлер, що всі підприємства платили в бюджет "республіки" і вихвалявся цим, жодної гривні Україні. Добре пам"ятаю звіт директора шахти ім. Засядько про мільйони рублів до бюджету дири ще до блокади.

Всі підприємства отримували відшкодування ПДВ та гроші на зарплатню від України, а внески платили бандитам.
Те, що ти пишешь-казочка для лохторату, нічого спільного з реальним положенням справ не має. Придумали її бариги, та втюхали лохуватим українцям для того щоб і далі нічого не робити для реальної енергонезалежності, а лише грести бабло. Що тебе заставляє вірити в це, я не знаю.

Ось, що розповідають люди, які в темі
Не буду писать за все шахты. Ситуация примерно одинакова. Это из моего родного города.

"В четверг, 31 марта, на шахте «Заря» Республиканского предприятия «Снежноеантрацит» введена в эксплуатацию новая лава. В 2016 году это уже четвертый очистной забой, пущенный в работу на предприятиях угледобывающей отрасли Донецкой Народной Республики."

http://smdnr.ru/gornyaki-doneckoj-na...-proizvodstva/

Это было задолго до блокады в 16-м. Как видите слово "украинский" почему то не встречается. Наверное, они так не считали, при этом получая деньги из украинского бюджета.

Это "украинский" генеральный директор Малов Вениамин Владимирович

Хотел найти и выложить его феерическое выступление (ролик в ютубе), о том как шахтеры куюют победу в тылу, когда "наши защитники" в окопах..., но там столько было "праздников" от дня российского флага до дня мокрого индейца, что пересмотреть и найти оказалось выше моих сил.

Но и это не самое главное. Свита углей в районе Снежное-Торез-Красный Луч выходит на поверхность. Поэтому нелегальная добыча с копанок, не просто сопоставима, а превышает добычу, находящихся там ГП. Это легко проследить было, имея связи на жд станциях по заказам на порожняк.
И если "сорта" всегда можно было "пристроить" через схемы, то с штыбами вариант только через ГП на ТЭС.
Вот так "поднималась" добыча на ГП, а из бюджета шли деньги на зарплату.

Да, возможно ГП и не так много "откатывали" "новой власти", но находились четко в схеме "дырка-ГП-ТЭС". А вот "дырочники" уже в "почете" у "властей", как "бюджетообразующие" и платящие "налоги в бюджет республики".
І коли я чую, слова про нібито "українські підприємства", хочеться послати наївних дурників далеко-далеко.
Відразу у квітні, після того, як Україна нібито втратили міл'ярди чи не вперше:
Державний бюджет України у квітні 2017 року виконано з профіцитом 29,2 млрд грн, повідомляється в макроекономічному і монетарному огляді Національного банку України (НБУ) за травень.
Це факт, а тепер перечитай свою маячню про нібито втрати України у $2 доларів. Якщо й далі бажаєшь відкидати факти і вірити в дурню - роби це на самоті.

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят вересня 01, 2017 1:08 pm

pogoretskuy писав:
То підстава для введння санкцій проти рао ес ,і проти ржд , а можливо і ембарго на кспорт вугілля з рф!
На підставі чого? Як Україна подасть до суду, якщо здуру сама відмовилася від свого майна? Мали б козирі і невідпорну позицію - вже б подали... А Росія скаже, що лише добросусідські допомагає молодим республікам.
pogoretskuy писав:
Чувак з 20-річним стажем афериста? Без профільної освіти економіста або військового аналітика натомість який опановував фах драматурга у Москві? Дуже сумнівно. От мозок засирати вишиватникам у нього добре виходить.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят вересня 01, 2017 1:12 pm

AlexeyI писав:
П'ят вересня 01, 2017 10:06 am
Як думаєш, чому ці підприємства не були націоналізовані відразу, після захоплення ними влади?
Ніхто не знав, що буде далі і де зупиниться фронт. А як ситуація стабілізувалася, стала потреба в одержавлюванні окупованих територій. Але як це зробити, якщо важка промисловість - це приватна власність або власність іноземної держави? Нахабно забрати? Так буде суд і нові санкції. Ось і згодився "драматург", який здатен хутко розігнати сценарії істерики. Так, руками ура-патріотів та кремлівської агентури ворогу подарували економіку.

Bugnet

Повідомлення Bugnet » П'ят вересня 01, 2017 1:35 pm

Предприятия, которые теперь, якобы, работают на врага

Зображення

Если бы барыг не приструнили, то до сих пор бы подпитывали бандитские анклавы баблом, обеспечивая там сносное существование, едва ли не каждый месяц слушали угрозы от Захерченка и Колывана и готовились бы садится с ними за стол переговоров, в предверии отопительного сезона.

pogoretskuy

Повідомлення pogoretskuy » П'ят вересня 01, 2017 2:06 pm

Віктор писав:
П'ят вересня 01, 2017 1:08 pm
pogoretskuy писав:
На підставі чого? Як Україна подасть до суду, якщо здуру сама відмовилася від свого майна? Мали б козирі і невідпорну позицію - вже б подали... А Росія скаже, що лише добросусідські допомагає молодим республікам.
pogoretskuy писав:
Чувак з 20-річним стажем афериста? Без профільної освіти економіста або військового аналітика натомість який опановував фах драматурга у Москві? Дуже сумнівно. От мозок засирати вишиватникам у нього добре виходить.
Відмовилась ? Хто таке говорив? Наші пдприємства окуповані! А добросусідська допомога це і є привод для санкцій!

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят вересня 01, 2017 2:20 pm

Bugnet писав:
П'ят вересня 01, 2017 12:53 pm
Таку саму дурню я вже багато де читав - наче під копірку. Ви всі курси якісь пройшли?
А тобі не спало на думку, що це - здоровий глузд і правда - завжди одна?
Bugnet писав:
Валиться все на "Семена", який насправді блокував якусь незначну гілку.
Он воно що! Тобто, решта залізничних колій працювали в штатному режимі? Якщо була заблокована тільки одна гілка - назви: яка саме? Бо якщо ніякої блокади не було - навіщо всі ці розмови?
Bugnet писав:
А потім взагалі маячня про "роздмухування Громадянської війни"
Для України, яка двічі втрачала свою державність саме за таким сценарієм, поява чергової отаманщини - дуже небезпечне явище. І це потрібно враховувати. Якщо ти не ворог, звичайно. Я неозброєним оком бачу, як Кремль використовує саме цей сценарій. Він давно обкатаний і не тільки на українцях.
Bugnet писав:
та про "альтернативи нема".
Що значить: "альтернативи нема"? Якби Семен надав альтернативні джерела постачання вугілля, коксу, металу і хімії, за ціною, нижчою ніж те, що ми вивозили з Донбасу, я б його вважав Героєм України. Але він не сепарам заблокував воду та електрику, а нам ускладнив ситуацію. Як я маю розцінювати його дії? В Криму Україна зробила все правильно, чому тут цей тип зробив усе навпаки?
Bugnet писав:
Підприємства, які нібито працювали на Україну, насправді працювали на ЛДНР та на Ахмєтова. Про це писав Безлер, що всі підприємства платили в бюджет "республіки" і вихвалявся цим, жодної гривні Україні. Добре пам"ятаю звіт директора шахти ім. Засядько про мільйони рублів до бюджету дири ще до блокади.
Це ТЕПЕР вони УСІ працюють виключно на ЛДНР! А тоді - ні. Власне, для того і блокувалися поставки в Україну. До тебе ще не дійшло? Хоча, якщо для тебе авторитет - Безлер, можеш слухати його.
Bugnet писав:
Всі підприємства отримували відшкодування ПДВ та гроші на зарплатню від України, а внески платили бандитам.
Безумовно, бойовики рекетирували ці підприємства, але більшу частину отримувала Україна. А тепер Україна - НІЧОГО не отримує. Ну і кому це вигідно? Будь-який слідчий починає карну справу з пошуку мотиву: "кому це вигідно?" Відповідь - на поверхні.
Bugnet писав:
Те, що ти пишешь-казочка для лохторату, нічого спільного з реальним положенням справ не має. Придумали її бариги, та втюхали лохуватим українцям для того щоб і далі нічого не робити для реальної енергонезалежності, а лише грести бабло. Що тебе заставляє вірити в це, я не знаю.
Казочки тобі налили у вуха Семен і джинсові журналюги - з подачі Кремля. А я керуюся логікою, арифметикою і знанням реального стану справ, бо я тут живу, а тому все бачу і чую. В т.ч. клоунаду у виконанні брехуна Семена і вічно обмотаного бинтами Парасюка. А ти б, замість того, щоб опускатися до рівня бабці з лавці і клясти "баригі" - краще задумайся, як влаштована економіка і що таке "економіка для воюючої країни". Або чому ЄС в один голос закликали: припинити блокаду.
Bugnet писав:
Ось, що розповідають люди, які в темі
Не буду писать за все шахты. Ситуация примерно одинакова. Это из моего родного города.

"В четверг, 31 марта, на шахте «Заря» Республиканского предприятия «Снежноеантрацит» введена в эксплуатацию новая лава. В 2016 году это уже четвертый очистной забой, пущенный в работу на предприятиях угледобывающей отрасли Донецкой Народной Республики."

http://smdnr.ru/gornyaki-doneckoj-na...-proizvodstva/
Это было задолго до блокады в 16-м. Как видите слово "украинский" почему то не встречается. Наверное, они так не считали, при этом получая деньги из украинского бюджета.
Ну а що вони тобі напишуть або скажуть, якщо перебувають на окупованій території? Ти хочеш почути від них: "Слава Україні!"? Навіть більше ніж наївно... Думаєш, вони на підвал хочуть? Цілком можливо, деякі підприємства і не перереєструвалися на території України, проігнорувавши наказ. Приміром, я точно знаю, що не всі ВНЗ виїхали. Але вони одразу втратили державне фінансування. Є порушення? Будь-ласка, боріться з цими конкретними порушниками! Ламайте корупційні схеми, змушуйте владу активніше і швидше реагувати. Я тільки "за"! Але чомусь Семенченко на це не пішов - наводити лад в Україні, він щедрою рукою віддав економіку Донбасу ворогу. Так може і Одесу віддамо Росії? А що? Там теж є багато корупції та інших злочинів! Навіщо з нею боротися? Відріжемо та й годі! Коли у тебе болить палець, ти собі руку ампутуєш чи палець лікуєш? А тут Семенченки чому такі щедрі за державний кошт... У мене 2 версії: або він дурень або ворог.
Bugnet писав:
Хотел найти и выложить его феерическое выступление (ролик в ютубе), о том как шахтеры куюют победу в тылу, когда "наши защитники" в окопах..., но там столько было "праздников" от дня российского флага до дня мокрого индейца, что пересмотреть и найти оказалось выше моих сил.
Та хрін з ними, я охоче вірю. Це все типове пропагандонство. Воно всюди однакове.
Bugnet писав:
Но и это не самое главное. Свита углей в районе Снежное-Торез-Красный Луч выходит на поверхность. Поэтому нелегальная добыча с копанок, не просто сопоставима, а превышает добычу, находящихся там ГП. Это легко проследить было, имея связи на жд станциях по заказам на порожняк.
И если "сорта" всегда можно было "пристроить" через схемы, то с штыбами вариант только через ГП на ТЭС.
Вот так "поднималась" добыча на ГП, а из бюджета шли деньги на зарплату.
Да, возможно ГП и не так много "откатывали" "новой власти", но находились четко в схеме "дырка-ГП-ТЭС". А вот "дырочники" уже в "почете" у "властей", как "бюджетообразующие" и платящие "налоги в бюджет республики".
За копанки я в курсі. Це сумна історія і окрема пісня. Але краще б це вигрібали ми, ніж ворог.
Bugnet писав:
І коли я чую, слова про нібито "українські підприємства", хочеться послати наївних дурників далеко-далеко.
Відразу у квітні, після того, як Україна нібито втратили міл'ярди чи не вперше:
Державний бюджет України у квітні 2017 року виконано з профіцитом 29,2 млрд грн, повідомляється в макроекономічному і монетарному огляді Національного банку України (НБУ) за травень.
Є різна статистика: по відношенню до попереднього місяця або за такий саме період до попереднього року. Або - довоєнна. Цей рік ще не закінчився, тому висновків ще немає. Але я теж можу навести статистику: за місяць до блокади ріст ВВП був 4.2, а пілся блокади став 2.4. Скільки ми не дорахувалися? А за рік скільки? А кожен рік? Ми воююча країна, у нас кожна копійка золота, а тут гордо відмовилися від СВОГО: "забирайте вороженьки!" щоб купувати за валюту ЧУЖЕ! Оце так економісти! (((
Bugnet писав:
Це факт, а тепер перечитай свою маячню про нібито втрати України у $2 доларів. Якщо й далі бажаєшь відкидати факти і вірити в дурню - роби це на самоті.
Факт у тому, що в політику з економікою лізуть невігласи: випадкові люди або відверті аферисти, а потім, наламавши дров - не хочуть відповідати. І ще: втрати України у 2млрд $ щорічно - це мінімум. Насправді, куди більше. І наостанок: не вказуй мені, що робити, бо якось ти нервуєш підозріло. Спокійніше, ок? Чорну справу вже зроблено, поспішати нема куди...

Відповісти