Переписка Энгельса с Каутским

Milinuk

Re: Переписка Энгельса с Каутским

Повідомлення Milinuk » Пон вересня 23, 2019 1:22 pm

...діти-діти,куда вас діти ...написав вам в пп-даби не паскудити цю святу тему :)-зафіксуйте це...
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

oleg707
Експерт

Повідомлення oleg707 » Пон вересня 23, 2019 4:18 pm

Milinuk писав:
Пон вересня 23, 2019 12:16 pm
:) зареготав,що аж збіглись колеги ..і також реготали довго :) ...мобілізацію вони провели :P :lol: "польський кордон" :lol: та вони масово розбігались ці генералісимуси,або тупо не зявлялись на службу-чекали по норах які труси одіти ,а їхня важка служба аж пальцями повилазила ,коли виявились цілі населені пункти ,які просто пропали з обліку :mrgreen:
Пішов .... Я б тобі як "воєнком" розказав куди і як "пропали населені пункти", коли в районі по штату був один військовий комісар і два службовці і куди я один кадровий і взагалі наявний втік, в якій норі сидів і як. Але тобі хуй що дойде. Такі як ти зараз знищили весь досвід 2014/2015 року і повернули у військкомати все що було до 2012 року, стоси папері, планів, книг і всілякої "дуже потрібної" хрені, и ще й додали двічі більше бюрократії, плюс майже повна відсутність фахівців внаслідок охуєнної кадрової політики

Хай мене тут забанять за це, але це вже переходит усі межі. Мало того, що дістали це періодично виникаючі "експерти" з усіх питань, обізнані у всіх майбутніх планах, та особисто знайомі з усіляким керівництво, які засмічують усі теми без розбору, так ще й лайном поливають усіх кого захочеться.

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон вересня 23, 2019 4:57 pm

Milinuk писав:
Але це неважливо-люди які прийшли в ЗСУ в 2014 лейтенантами -зараз вже майори-полковники....
"Зареготав, що аж збіглись колеги" © :mrgreen:
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Пон вересня 23, 2019 6:57 pm

Віктор писав:
Пон вересня 23, 2019 4:57 pm
Milinuk писав:
Але це неважливо-люди які прийшли в ЗСУ в 2014 лейтенантами -зараз вже майори-полковники....
"Зареготав, що аж збіглись колеги" © :mrgreen:
клас :)
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

Milinuk

Повідомлення Milinuk » Пон вересня 23, 2019 7:33 pm

oleg707 писав:
Пон вересня 23, 2019 4:18 pm
Milinuk писав:
:) зареготав,що аж збіглись колеги ..і також реготали довго :) ...мобілізацію вони провели :P :lol: "польський кордон" :lol: та вони масово розбігались ці генералісимуси,або тупо не зявлялись на службу-чекали по норах які труси одіти ,а їхня важка служба аж пальцями повилазила ,коли виявились цілі населені пункти ,які просто пропали з обліку :mrgreen:
Я б тобі як "воєнком" розказав куди і як "пропали населені пункти", коли в районі по штату був один військовий комісар і два службовці і куди я один кадровий і взагалі наявний втік, в якій норі сидів і як. Але тобі хуй що дойде. Такі як ти зараз знищили весь досвід 2014/2015 року і повернули у військкомати все що було до 2012 року, стоси папері, планів, книг і всілякої "дуже потрібної" хрені, и ще й додали двічі більше бюрократії, плюс майже повна відсутність фахівців внаслідок охуєнної кадрової політики
:) такі як я нічого повертати не будуть-розженем і військових комісарів і службовців і навіть кадрового ...І не стане паперіпланів,книг і бюрократії....втрачати нема чого-фахівців ,як ви сказали -нема...ти диви як "военком" проявився -зненацька :lol: .
Але не хвилюйтесь ви так-ви би нічого не змогли мені розказати і переконати ,як "воєнком"...ну хто такий зараз "военком" :?:
Хай мене тут забанять за це, але це вже переходит усі межі. Мало того, що дістали це періодично виникаючі "експерти" з усіх питань, обізнані у всіх майбутніх планах, та особисто знайомі з усіляким керівництво, які засмічують усі теми без розбору, так ще й лайном поливають усіх кого захочеться.
А навіщо казати "Хай" :?: ...вкажіть ,де я Вас "обляв" лайном :?: вкажете-я сам себе забаню.

Разом з тим вказую вам на ваше "обливання" :)
oleg707 писав:
Пішов ...
зробіть висновки самі-ви в нас же "военком" :P -грамотні та являєтесь взірцем та носієм честі та гідності українського військовослужбовця...та на Вас мають рівнятись та брати приклад :lol:
Разом з тим Ви мені абсолютно байдужі зі своїми якостями "офіцера" і людини...мені байдуже і ваша думка про мене.Але надалі-спілкуйтесь в подібних вимірах на своєму рівні...-там маєте залежних від вас людей ,які готові ходити і робити те що скаже їм "военком"

Olexander

Повідомлення Olexander » Сер вересня 25, 2019 11:13 am

Milinuk писав:
Пон вересня 23, 2019 7:33 pm
oleg707 писав:
Пішов ...
Мушу визнати, що oleg707 вказав правильний напрямок.

Fet

Повідомлення Fet » Сер вересня 25, 2019 3:30 pm

https://newsvideo.su/video/11458318

За это интервью этого разведчика - орденоносца теперь таскают...
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят жовтня 18, 2019 11:01 am

Ну чо тут? Не скучали?))))

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят жовтня 18, 2019 11:27 am

kubanets писав:
П'ят жовтня 18, 2019 11:01 am
Ну чо тут? Не скучали?))))
Та вже 6-й рік не нудьгуємо...
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

Fet

Повідомлення Fet » Суб жовтня 19, 2019 11:12 am

Зображення
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Відповісти