Переписка Энгельса с Каутским

Віктор

Re: Україна та Росія

Повідомлення Віктор » Вів листопада 05, 2019 10:35 am

kubanets писав:
Пон листопада 04, 2019 1:15 pm
Русская википедия говорит, что было 34 пуска, из них 27 успешных.
Українська каже інше:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1 ... %82%D0%B0)
Втім, це не важливо. Важливо те, що московити всюди, де мова починається за їхню велич - схильні до перебільшення.
kubanets писав:
Родной город - Крымск
Е... Не балуєш інформацією. А телефон там чи теперішню адресу - не підкажеш? Можна в пп. Я нікому не скажу - чесне мізантропське!
kubanets писав:
Там 80% трат пошли на инфраструктуру - дороги, канализация, энергетика и прочая. Смотрел в свое время статистику - за 5 лет строительства к Олимпиаде экономика Краснодарского края тогда выросла вдвое, ростовская - в полтора раза. Больше они так не росли. В итоге связка Кубань - Дон экономически сформировала рынок сбыта на Кавказе, который потянул за собой экономики северокавказских республик и они из нищих перешли в категорию бедных, что тоже внесло свой вклад в уменьшение напряженности там.
Ну так завжди і всюди було: кинули плебсу хліба з розвагами - він і перестав бунтувати. Але це - тимчасово. І рано або пізно кидки меншатимуть.
kubanets писав:
Коммуникации можно перерезать в эпоху, когда нет ядерного оружия.
Чого це КНР буде псувати власні майбутні багатства? Вони змайстрували собі певну кількість ЯЗ і зупинилися, а от ви - не відволікайтеся, робіть свої "булави". Та побільше!
kubanets писав:
И тем не менее, текущая идет теми же стопами - отдыхает там, зарабатывает здесь, и прекрасно понимает, что если тут будут проблемы, то поток бабла закончится, а с ним и красивая жизнь.
Сподіваюся на це. От би ще ЄС почала дещо розуміти, а не за баблом ганялася...
kubanets писав:
Вы как всегда передергиваете. Основной посыл был, что наша элита зависима от проживания там. Когда я вам показываю на пальцах, что она все таки больше зависит от ситуации в России, вы сразу начинаете рассказывать - да кому она на Западе нужна. Ну да, не нужна. Но речь ведь не об этом.
Чого це раптом відповідь на конкретне питання є пересмикуванням? Пересмикуванням є твердження, що ваша еліта залежна від проживання в ЄС. Я лише навів факти, як вони є. А за великим рахунком, з тими грошима, які накрадені рос.елітою, вони хоч на азійських островах можуть жити під новими іменами і з новими обличчями.
kubanets писав:
Как там в этих инторнетах говорят - слив засчитан. :lol: Как только речь доходит до реальных фактов, вы осыпаться начинаете как осенняя листва.
Хочеш мене зачепити? Х...й ти вгадав! Я з тебе цифр не вимагаю, то і тобі - нічого не винен. Гуляй! Чути за реальність від московита - се одно що від наркомана.
kubanets писав:
В любом случае к сути спора это не имеет отношения.
Та отож. "Слів защітан-бла-бла-бла."
kubanets писав:
Мне кажется - мир на пороге очередного глобального кризиса. Как в 2008г.
Тобі не здається. Так і є.
kubanets писав:
И скоро будет видно - кто с этими паперцами окажется на руках...
А якщо ти маєш на увазі нас, то мушу погодитися: з тепрішньою владою ми дуже ризикуємо. (((
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

kubanets

Повідомлення kubanets » Сер листопада 06, 2019 10:33 am

Віктор писав:
Вів листопада 05, 2019 10:35 am
Українська каже інше:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1 ... %82%D0%B0)
Втім, це не важливо. Важливо те, що московити всюди, де мова починається за їхню велич - схильні до перебільшення.

У меня это все напоминает наших патриотов про Америку - где пытаются преуменьшить возможности Америки, которая сама себя показывает только в самых радужных красках.

Віктор писав:
Е... Не балуєш інформацією. А телефон там чи теперішню адресу - не підкажеш? Можна в пп. Я нікому не скажу - чесне мізантропське!
Пишите, Москва, рядом с Кремлем - всего километров 30-40. :)
Віктор писав:
Ну так завжди і всюди було: кинули плебсу хліба з розвагами - він і перестав бунтувати. Але це - тимчасово. І рано або пізно кидки меншатимуть.
Кинули не хлеб, дали удочку.
Віктор писав:
Чого це КНР буде псувати власні майбутні багатства? Вони змайстрували собі певну кількість ЯЗ і зупинилися, а от ви - не відволікайтеся, робіть свої "булави". Та побільше!
Они строят большой флот, способный сравняться с американским. ЯО куда дешевле.
Віктор писав:
Сподіваюся на це. От би ще ЄС почала дещо розуміти, а не за баблом ганялася...
Ну нет. В долгосрочной перспективе, ИМХО, они делают все правильно, потому что текущее руководство России все же выросло и сформировалось по взглядам в СССР. Будущее руководство РФ и Украины вырастет, выучится и сформируется по взглядам - в Европе. Хотя с другой стороны Пончик Ким учился в Европе.
Віктор писав:
Чого це раптом відповідь на конкретне питання є пересмикуванням? Пересмикуванням є твердження, що ваша еліта залежна від проживання в ЄС. Я лише навів факти, як вони є. А за великим рахунком, з тими грошима, які накрадені рос.елітою, вони хоч на азійських островах можуть жити під новими іменами і з новими обличчями.
Это логика человека снизу, который думает, что вот был бы 10 млн. и зажил бы. А тут пирамида Маслоу действует - появилось бабло, материальные потребности удовлетворены, отсюда возникает желание - я же добился этих миллионов, значит я - крутой чувак и хочу уважения и равноправия в общении с теми, забугорными.

Віктор писав:
Хочеш мене зачепити? Х...й ти вгадав! Я з тебе цифр не вимагаю, то і тобі - нічого не винен. Гуляй! Чути за реальність від московита - се одно що від наркомана.
И вам не хворать.
Віктор писав:
Та отож. "Слів защітан-бла-бла-бла."
Все таки задел, хехе
Віктор писав:
Тобі не здається. Так і є.
Консенсус. )))
Віктор писав:
А якщо ти маєш на увазі нас, то мушу погодитися: з тепрішньою владою ми дуже ризикуємо. (((
Не столько Украину, сколько основных держателей американского, европейского, японского и китайского долгов. По мне - единственное, что сейчас ценно - это физическое золото в подвале.

Віктор

Повідомлення Віктор » Сер листопада 06, 2019 11:27 am

kubanets писав:
Сер листопада 06, 2019 10:33 am
У меня это все напоминает наших патриотов про Америку - где пытаются преуменьшить возможности Америки, которая сама себя показывает только в самых радужных красках.
Ну як ото ти тут за московію. )))
kubanets писав:
Пишите, Москва, рядом с Кремлем - всего километров 30-40.
А, ну тоді і я з Києва.
kubanets писав:
Кинули не хлеб, дали удочку.
Не варто бажане за дійсне видавати. Хто там нещодавно став мером Елісти? Як там дань чеченам платиться? Так що давай не за вудку, кажи вже за "сітку". Або краще - брєдєнь! )))
kubanets писав:
Они строят большой флот, способный сравняться с американским. ЯО куда дешевле.
І правильно роблять. ЯЗ - це дикунство. Ось тільки навіщо їм криголами?
kubanets писав:
Ну нет. В долгосрочной перспективе, ИМХО, они делают все правильно, потому что текущее руководство России все же выросло и сформировалось по взглядам в СССР. Будущее руководство РФ и Украины вырастет, выучится и сформируется по взглядам - в Европе. Хотя с другой стороны Пончик Ким учился в Европе.
Кім - то хлопчисько. Пол Пот - ось який монстр вивчився в ЄС! Щоправда, за марксистськими підручниками...
kubanets писав:
Это логика человека снизу, который думает, что вот был бы 10 млн. и зажил бы. А тут пирамида Маслоу действует - появилось бабло, материальные потребности удовлетворены, отсюда возникает желание - я же добился этих миллионов, значит я - крутой чувак и хочу уважения и равноправия в общении с теми, забугорными.
Та ніфіга! Піраміда Маслоу діє на всіх. Наразі будь-який інженер може писати романи, подорожувати світом і листуватися з кращими людьми світу. І навпаки: деякі нувориши, хапнули, але деградували так що окрім хрюкання і єблі блядей ніякої потреби не мають. І скільки не буде грошей в інженера - він духовне ставитиме на перше, і так саме - навспак: хоч яку зірку не приведи до бурмила, який на нафті швидко піднявся, нічого окрім: давай вмажемо і потрахаємся - він не вичавить. Так що твоя прив'язка до бабла - не працює. У людини або є потреба у духовному зростанні, або її нема. І бабло тут ні до чого... Не вдасться тобі цим адвокатувати Тупіна. У чувака було все, він вже ввів Московію до клубу G-7, але гопоту не сховаєш за смокінгом: тому при нагоді він схопив дубіну і побіг добивати лежачу Україну - інстинкти бабуїна...
kubanets писав:
И вам не хворать.
О як! Наркоман?
kubanets писав:
Все таки задел, хехе
Я час від часу зустрічаю карикатури Альоші Ступіна. Одна з них дуже талановито зобразила суть московії: ватник тікає від бармалея в Сирії, але при тому верещить: "Побє-є-є-да!!!" Не думаю, що ти не розумієш, наскільки впав авторитет твоєї країни в очах адекватних людей по світу.
kubanets писав:
Не столько Украину, сколько основных держателей американского, европейского, японского и китайского долгов. По мне - единственное, что сейчас ценно - это физическое золото в подвале.
Але і воно, як еквівалент, може знецінітись у разі або тотальної світової війни або нового технологічного стрибка.

kubanets

Повідомлення kubanets » П'ят листопада 08, 2019 8:00 am

Віктор писав:
Сер листопада 06, 2019 11:27 am
Ну як ото ти тут за московію. )))
дыа ))))
Віктор писав:
Сер листопада 06, 2019 10:49 am
А, ну тоді і я з Києва.
В Киеве? Я думал, что вы на Донбассе живете. В Тернополь хочу. Но судя по всему там лет 15-20 еще не побывать.
Віктор писав:
Не варто бажане за дійсне видавати. Хто там нещодавно став мером Елісти? Як там дань чеченам платиться? Так що давай не за вудку, кажи вже за "сітку". Або краще - брєдєнь! )))
1. А че этих калмыков жалеть?)))))
2. Такая дань платится десяткам двум российским регионам.
Віктор писав:
І правильно роблять. ЯЗ - це дикунство. Ось тільки навіщо їм криголами?
Флот - для крупномасштабной войны и наступательных действий, ЯО - оружие защиты.
Віктор писав:
Кім - то хлопчисько. Пол Пот - ось який монстр вивчився в ЄС! Щоправда, за марксистськими підручниками...
Просто напомню, что Европа - родина коммунизма, фашизма и нацизма. Так что - да, там можно научиться разному.
Віктор писав:
Та ніфіга! Піраміда Маслоу діє на всіх. Наразі будь-який інженер може писати романи, подорожувати світом і листуватися з кращими людьми світу. І навпаки: деякі нувориши, хапнули, але деградували так що окрім хрюкання і єблі блядей ніякої потреби не мають. І скільки не буде грошей в інженера - він духовне ставитиме на перше, і так саме - навспак: хоч яку зірку не приведи до бурмила, який на нафті швидко піднявся, нічого окрім: давай вмажемо і потрахаємся - він не вичавить. Так що твоя прив'язка до бабла - не працює. У людини або є потреба у духовному зростанні, або її нема. І бабло тут ні до чого... Не вдасться тобі цим адвокатувати Тупіна. У чувака було все, він вже ввів Московію до клубу G-7, але гопоту не сховаєш за смокінгом: тому при нагоді він схопив дубіну і побіг добивати лежачу Україну - інстинкти бабуїна...
Которые профнепригодны уже давно свалили из России, вывели часто краденое бабло и его там прожирают. Кто вполне способен успешно управлять своими предприятиями, те - ими управляет до сих пор. Опять же - у нас появилась целая когорта бизнесменов, которые свои состояния сделали честно. Без воровства.
Віктор писав:
О як! Наркоман?
кофеиновый разве что )))
Віктор писав:
Я час від часу зустрічаю карикатури Альоші Ступіна. Одна з них дуже талановито зобразила суть московії: ватник тікає від бармалея в Сирії, але при тому верещить: "Побє-є-є-да!!!" Не думаю, що ти не розумієш, наскільки впав авторитет твоєї країни в очах адекватних людей по світу.
А если не впал, значит неадекватные? )))
Віктор писав:
Але і воно, як еквівалент, може знецінітись у разі або тотальної світової війни або нового технологічного стрибка.
До технологического стрибка еще дожить надо. А во вторую мировую войну Союз за оружие платил золотом.

Віктор

Повідомлення Віктор » П'ят листопада 08, 2019 11:25 am

kubanets писав:
П'ят листопада 08, 2019 8:00 am
В Киеве? Я думал, что вы на Донбассе живете.
Мало де я живу! Я і в Ростові певний час жив. І шо тепер?
kubanets писав:
В Тернополь хочу. Но судя по всему там лет 15-20 еще не побывать.
Не раджу. Зєлє не сподобалося. :mrgreen:
kubanets писав:
1. А че этих калмыков жалеть?)))))
О! Я знав, що вглибині душі ти наша людина... :lol:
kubanets писав:
2. Такая дань платится десяткам двум российским регионам.
Малувато буде... Треба більше. Щось чути за безумовний дохід?
kubanets писав:
Флот - для крупномасштабной войны и наступательных действий, ЯО - оружие защиты.
А дупа - щоб срати. Ми в курсі. Але тема криголамів не розкрита.
kubanets писав:
Просто напомню, что Европа - родина коммунизма, фашизма и нацизма. Так что - да, там можно научиться разному.
Це правда. Але і схід - батьківщина хоку, дао і нірвани, але чомусь усі хвороби і найжахливіша жорстокість - звідти. Кому як не азіатській московії про це знати?
kubanets писав:
Которые профнепригодны уже давно свалили из России, вывели часто краденое бабло и его там прожирают. Кто вполне способен успешно управлять своими предприятиями, те - ими управляет до сих пор. Опять же - у нас появилась целая когорта бизнесменов, которые свои состояния сделали честно. Без воровства.
Це логічно. Щоб було кого доїти, худобу треба і годувати і гуляти дозволяти...
kubanets писав:
А если не впал, значит неадекватные?
Або як варіант - брехливі.
kubanets писав:
До технологического стрибка еще дожить надо. А во вторую мировую войну Союз за оружие платил золотом.
Добре, що ви готуєтесь до минулих війн, викликів і небезпек.

kubanets

Повідомлення kubanets » Суб листопада 09, 2019 3:54 pm

Віктор писав:
П'ят листопада 08, 2019 11:25 am
Мало де я живу! Я і в Ростові певний час жив. І шо тепер?
Это просто ремарка.
Віктор писав:
Не раджу. Зєлє не сподобалося. :mrgreen:
У меня там прадед похоронен. Надеюсь когда-нибудь найти и посетить могилу.
Віктор писав:
Малувато буде... Треба більше. Щось чути за безумовний дохід?
В России законодательством определен минимум бюджетной обеспеченности, который считается в подушевом значении. И дотации регионам начисляются в размере, чтобы поднять этот минимум, если регион сам недостаточно зарабатывает. Чечне перечисляют ровно так же до этого минимума, как и остальным.

Віктор писав:
А дупа - щоб срати. Ми в курсі. Але тема криголамів не розкрита.
Китай готовится к реальной наступательной войне с США, мы - к глухой обороне. Поэтому нашего бюджета вполне достаточно для этого.
Віктор писав:
Це правда. Але і схід - батьківщина хоку, дао і нірвани, але чомусь усі хвороби і найжахливіша жорстокість - звідти. Кому як не азіатській московії про це знати?
Не правда. Образцом жестокости, колониализма и свирепости были европейцы, которые вели себя крайне паскудно в колониях в Азии и Африке. Это уже потом джапы во Вторую мировую отметились.
Віктор писав:
Це логічно. Щоб було кого доїти, худобу треба і годувати і гуляти дозволяти...
Либо чтобы была сильная экономика.
Віктор писав:
Або як варіант - брехливі.
В Индии Адольф Гитлер крайне популярен, потому что благодаря нему Британия ослабла настолько, что Индия смогла получить независимость. Все относительно.
Віктор писав:
Добре, що ви готуєтесь до минулих війн, викликів і небезпек.
Хм... я думаю как раз наоборот. И если бы вы изучили мировую статистику, то выяснили бы, что популярность золота в мире резко пошла в рост.

Віктор

Повідомлення Віктор » Суб листопада 09, 2019 5:36 pm

kubanets писав:
Суб листопада 09, 2019 3:54 pm
У меня там прадед похоронен. Надеюсь когда-нибудь найти и посетить могилу.
В НКВС служив чи навпаки - пощастило жити в людських умовах?
kubanets писав:
В России законодательством определен минимум бюджетной обеспеченности, который считается в подушевом значении. И дотации регионам начисляются в размере, чтобы поднять этот минимум, если регион сам недостаточно зарабатывает. Чечне перечисляют ровно так же до этого минимума, как и остальным.
Та, звісно! Аякже! Так воно і є... І нафтогазовий комплекс їм подарували, вивівши з державного контролю, бо дуже ж вони бідні... І се одно - бабло кидають - не забувають. А коли забувають - пан Кадиров швидко нагадує. Періодично чуємо.
kubanets писав:
Китай готовится к реальной наступательной войне с США, мы - к глухой обороне. Поэтому нашего бюджета вполне достаточно для этого.
Це - шедеврально! Ні, серйозно. Китай, значит, буде пертися через океан - першим загризатися до американців, а жирну миску ресурсів поруч - гордо ігноруватиме. При тому, що амери і самі накостиляють їм запросто і союзники - впишуться, а росіни - легка здобич, і за вас ніхто впишеться... Вам не доходить? Ну, ок. Продовжуйте в тому ж дусі: "ням-ням дімідрольчик". © Л.Подерв'янський
kubanets писав:
Не правда. Образцом жестокости, колониализма и свирепости были европейцы, которые вели себя крайне паскудно в колониях в Азии и Африке. Это уже потом джапы во Вторую мировую отметились.
Ти менше читай радянську мульку. Європейцям навіть і не снилися ті східні жахи, які в Азії практикувалися ще тоді, коли Європа вважала, що світ - плаский. І вже точно не вешталася по китаям...
kubanets писав:
Либо чтобы была сильная экономика.
Сильна економіка - приводить до фінансової незалежності великої кількості людей, до вільних думок, до свободних поглядів, чого олігархічно-диктаторському режиму Путіна абсолютно не потрібно.
kubanets писав:
В Индии Адольф Гитлер крайне популярен, потому что благодаря нему Британия ослабла настолько, что Индия смогла получить независимость. Все относительно.
Тебе там Соловйов з Кісельовим часом не вкусили? Бо дуже схоже.
kubanets писав:
Хм... я думаю как раз наоборот. И если бы вы изучили мировую статистику, то выяснили бы, что популярность золота в мире резко пошла в рост.
Не стану сперечатися. Цілком можливо. Але я вважаю, що дарма.

kubanets

Повідомлення kubanets » Пон листопада 11, 2019 7:28 am

Віктор писав:
Суб листопада 09, 2019 5:36 pm
В НКВС служив чи навпаки - пощастило жити в людських умовах?
1944 год. Стрелковая дивизия кубанского формирования. Рядовой. Там наших в общих могилах много лежит. До войны жил в людских умовах. Кубань, пусть и расказаченная, жила получше украинцев Львова.
Віктор писав:
Суб листопада 09, 2019 6:15 pm
Та, звісно! Аякже! Так воно і є... І нафтогазовий комплекс їм подарували, вивівши з державного контролю, бо дуже ж вони бідні... І се одно - бабло кидають - не забувають. А коли забувають - пан Кадиров швидко нагадує. Періодично чуємо.
Контрольный пакет нефтегазового комплекса Чечни принадлежит Роснефти. Кстати, Башнефть и Татнефть при приватизации были переданы в республиканскую собственность. Алмазная компания Алроса частично принадлежит правительству Якутии. Это распространенная в России практика.
Віктор писав:
Це - шедеврально! Ні, серйозно. Китай, значит, буде пертися через океан - першим загризатися до американців, а жирну миску ресурсів поруч - гордо ігноруватиме. При тому, що амери і самі накостиляють їм запросто і союзники - впишуться, а росіни - легка здобич, і за вас ніхто впишеться... Вам не доходить? Ну, ок. Продовжуйте в тому ж дусі: "ням-ням дімідрольчик". © Л.Подерв'янський
Мне казалось, что речь идет о борьбе за контроль над Китайским морем, Тайванем, соседями Китая на Юге и защитой коммуникаций Китая с Африкой. Но Виктору как стратегу виднее, почему Китай сокращает сухопутные войска и наращивает флот и корпус морской пехоты. :lol:
Віктор писав:
Ти менше читай радянську мульку. Європейцям навіть і не снилися ті східні жахи, які в Азії практикувалися ще тоді, коли Європа вважала, що світ - плаский. І вже точно не вешталася по китаям...
Я пожалуй Вам поверю, вы, наверное, в этой области большой специалист. :D
Віктор писав:
Сильна економіка - приводить до фінансової незалежності великої кількості людей, до вільних думок, до свободних поглядів, чого олігархічно-диктаторському режиму Путіна абсолютно не потрібно.
Ну да, Чили, Южная Корея, Сингапур, Китай, etc :lol:
Віктор писав:
Тебе там Соловйов з Кісельовим часом не вкусили? Бо дуже схоже.
А Вы бы вопрос поизучали бы.
Віктор писав:
Не стану сперечатися. Цілком можливо. Але я вважаю, що дарма.
Я уже понял, что вы - большой специалист во всем. Прям как советский интеллигент.

Віктор

Повідомлення Віктор » Пон листопада 11, 2019 9:03 am

kubanets писав:
Пон листопада 11, 2019 7:28 am
Кубань, пусть и расказаченная, жила получше украинцев Львова.
Каже людина, яка не була у Львові, але щиро впевнена, що "наша матушка Расія - всєму міру - галава!"
kubanets писав:
Контрольный пакет нефтегазового комплекса Чечни принадлежит Роснефти. Кстати, Башнефть и Татнефть при приватизации были переданы в республиканскую собственность. Алмазная компания Алроса частично принадлежит правительству Якутии. Это распространенная в России практика.
Ну а я про шо? Місцеві еліти купляються в той чи інший спосіб - та сама дань, лише в сучасному виді.
kubanets писав:
Мне казалось, что речь идет о борьбе за контроль над Китайским морем, Тайванем, соседями Китая на Юге и защитой коммуникаций Китая с Африкой. Но Виктору как стратегу виднее, почему Китай сокращает сухопутные войска и наращивает флот и корпус морской пехоты.
А тобі, як брехуну, не звикати, спочатку писати за наступальну війну КНР проти США, а потім петляти у бік Китайського моря і нявкати за Тайвань і південних сусідів, ще й кривлятися при цьому у бік Віктора, який задав питання щодо криголамів. Знайома ситуація... Типовий кацапізм!
kubanets писав:
Я пожалуй Вам поверю, вы, наверное, в этой области большой специалист.
Смішно чути це від мешканця нащадків улуса Джучі.
kubanets писав:
Ну да, Чили, Южная Корея, Сингапур, Китай
На горе своїм сусідам мерзотна Пенісуела не Чілі, не Південна Корея, не Сінгапур і навіть не Китай. У вас злочини, пов'язані з людожерством і зараз не дивина, а доценти-педофіли розчленяють своїх коханок і мають психічні комплекси аналогічні Тупіну. Не дивно, що підтримували і підтримуєте всіляких Іді Амінов підтримували, мудаки.
kubanets писав:
Я уже понял, что вы - большой специалист во всем.
Ти бачив мене у всіх без виключення гілках цього форуму? Ні? Навіть у половині я не писав? Тоді прикуси свій брехливий язик.
kubanets писав:
Прям как советский интеллигент.
Що ти можеш знати про "радянських", якщо в 90-х лише до школи пішов? Що ти можеш знати про "інтелігенцію", якщо мешкаєш в Хуйлостані і служиш режиму, як бобік? Втім, байдуже, я-то себе інтелігентом якраз і не вважаю...

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів листопада 12, 2019 10:57 am

Віктор писав:
Пон листопада 11, 2019 9:03 am
Каже людина, яка не була у Львові, але щиро впевнена, що "наша матушка Расія - всєму міру - галава!"
Не, ваша правда. В 1939 году во Львове не был и не знаю как там тогда украинцы жили. И даже на Кубани не жил в 1939г. :lol: Может и помиляюсь. ))) Может и правда украинцы Львова жили лучше кубанцев тогда. Или вы поляков Львова имеете в виду? :lol:
Віктор писав:
Пон листопада 11, 2019 9:31 am
Ну а я про шо? Місцеві еліти купляються в той чи інший спосіб - та сама дань, лише в сучасному виді.
Это называется - федеральное устройство, где регионы имеют свои налоги, свои законы, свою собственность. Для вас диво неведомое. :lol:
kubanets писав:
Мне казалось, что речь идет о борьбе за контроль над Китайским морем, Тайванем, соседями Китая на Юге и защитой коммуникаций Китая с Африкой. Но Виктору как стратегу виднее, почему Китай сокращает сухопутные войска и наращивает флот и корпус морской пехоты.
А тобі, як брехуну, не звикати, спочатку писати за наступальну війну КНР проти США, а потім петляти у бік Китайського моря і нявкати за Тайвань і південних сусідів, ще й кривлятися при цьому у бік Віктора, який задав питання щодо криголамів. Знайома ситуація... Типовий кацапізм!
Віктор писав:
Смішно чути це від мешканця нащадків улуса Джучі.
Вот еще раз - странная украинская спесь...
Віктор писав:
На горе своїм сусідам мерзотна Пенісуела не Чілі, не Південна Корея, не Сінгапур і навіть не Китай. У вас злочини, пов'язані з людожерством і зараз не дивина, а доценти-педофіли розчленяють своїх коханок і мають психічні комплекси аналогічні Тупіну. Не дивно, що підтримували і підтримуєте всіляких Іді Амінов підтримували, мудаки.

А это уже обидки...
Віктор писав:
Ти бачив мене у всіх без виключення гілках цього форуму? Ні? Навіть у половині я не писав? Тоді прикуси свій брехливий язик.
Точно - обидки.
Віктор писав:
Що ти можеш знати про "радянських", якщо в 90-х лише до школи пішов? Що ти можеш знати про "інтелігенцію", якщо мешкаєш в Хуйлостані і служиш режиму, як бобік? Втім, байдуже, я-то себе інтелігентом якраз і не вважаю...
Хехе, в 91м советские интеллихенты никуда не делись, Виктор. Им щас вообще по 60-80 лет и они вполне себе живы. Специалисты везде и всюду. Большие специалисты по истории, демократии, либерализму, экономике и международным отношениям одновременно. :lol:

Відповісти