Росія

Alexeizin
Експерт

Re: Росія

Повідомлення Alexeizin » Пон грудня 28, 2015 9:10 pm

Santa111 писав: Я не згоден. Останнє Ваше твердження справедливе і для декількох адміністрацій.
Ви таке прислів'я - "поділяй і володарюй" чули? Це якраз саме цей випадок. Можна підтримувати більш лояльних і їхніми рукам марати в багнюці тих, хто не бажає грати за правилами. Ця тактика успішно діє вже більше двох тисяч років.
Santa111 писав: Для чого множити собі проблеми, а потім ще й "розбиратись" із Китаєм, який візьме собі частину російських ресурсів?
З Китаєм, Пакистаном і Індієй все одне будуть розбиратися, причому відразу після РФ, тому різниці не має, багато там урве собі Китай чи не дуже. Гадаю, що до 2040 року ООН вже буде уявляти з себе щось на зразок Світового уряду, виробництво, використання ядерної зброю буде дозволено після схвалення РБ ООН, зберігати її будуть тільки постійні члени РБ (США, Франція, Англія) НАТО буде уявляти з себе щось на зразок світового поліцейського, роль народів поділена причому на десятирічча вперед.
Щодо китайців то ІМХО їх переселяти в Сибір все одне будуть, бо вони значно продуктивніше працюють за росіян. Єдине питання в збереженні монополії західних компаній на енергоносії, але це питання вирішиться разом з демілітаризацією КНР.
Світ йде до глоболізації і це правильно, бо якщо ми в найблищі півсторічча не вирішимо низку проблем, то людство постане перед загрозою припинення існування, і зовсім не з вини ядерної катастрофи. У нас купа інших проблем світового масштабу, які ми просто не будемо взмозі вирішити якщо і далі будемо тагнути ковдру кожний в свою сторону. Але це зовсім інша історія.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

agema090

Повідомлення agema090 » Пон грудня 28, 2015 10:17 pm

Скажу так, з Індією, Пакістаном та Китаєм можна домовитись. Вони не претендують на якусь галактичну імперію. В принципі це три повністю різні культури які принаймні більш меньш задоволені бути в тих кордонах яких вони є.

Щодо майбутнього то мені чомусь здається що росіяни підуть ва-банк та зайдуть далеко. Ось це буде цікаво подивитися як захід зможе твердо відреагувати...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон грудня 28, 2015 10:22 pm

agema090 писав:Скажу так, з Індією, Пакістаном та Китаєм можна домовитись. Вони не претендують на якусь галактичну імперію. В принципі це три повністю різні культури які принаймні більш меньш задоволені бути в тих кордонах яких вони є.
Мова не в кордонах.
agema090 писав: Щодо майбутнього то мені чомусь здається що росіяни підуть ва-банк та зайдуть далеко. Ось це буде цікаво подивитися як захід зможе твердо відреагувати...
Все може бути, але дуже сумніваюсь.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

agema090

Повідомлення agema090 » Пон грудня 28, 2015 10:32 pm

Я більше про те що для тих держав експансія не є актуальною, що спрощує багато...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон грудня 28, 2015 10:38 pm

agema090 писав:Я більше про те що для тих держав експансія не є актуальною, що спрощує багато...
Всі країни які мають ядерну зброю будуть потенційно небезпечними, не думаю, що хтось з цієї тріїці відмовиться від неї добровльно.

Santa111

Повідомлення Santa111 » Пон грудня 28, 2015 10:40 pm

Alexeizin писав:
Santa111 писав: Я не згоден. Останнє Ваше твердження справедливе і для декількох адміністрацій.
Ви таке прислів'я - "поділяй і володарюй" чули? Це якраз саме цей випадок. Можна підтримувати більш лояльних і їхніми рукам марати в багнюці тих, хто не бажає грати за правилами. Ця тактика успішно діє вже більше двох тисяч років.
Santa111 писав: Для чого множити собі проблеми, а потім ще й "розбиратись" із Китаєм, який візьме собі частину російських ресурсів?
З Китаєм, Пакистаном і Індієй все одне будуть розбиратися, причому відразу після РФ, тому різниці не має, багато там урве собі Китай чи не дуже. Гадаю, що до 2040 року ООН вже буде уявляти з себе щось на зразок Світового уряду, виробництво, використання ядерної зброю буде дозволено після схвалення РБ ООН, зберігати її будуть тільки постійні члени РБ (США, Франція, Англія) НАТО буде уявляти з себе щось на зразок світового поліцейського, роль народів поділена причому на десятирічча вперед.
Щодо китайців то ІМХО їх переселяти в Сибір все одне будуть, бо вони значно продуктивніше працюють за росіян. Єдине питання в збереженні монополії західних компаній на енергоносії, але це питання вирішиться разом з демілітаризацією КНР.
Світ йде до глоболізації і це правильно, бо якщо ми в найблищі півсторічча не вирішимо низку проблем, то людство постане перед загрозою припинення існування, і зовсім не з вини ядерної катастрофи. У нас купа інших проблем світового масштабу, які ми просто не будемо взмозі вирішити якщо і далі будемо тагнути ковдру кожний в свою сторону. Але це зовсім інша історія.
Тобто, спочатку подрібнення незгодних, а потім укрупнення, консолідація для досягнення глобалізації. Я правильно розумію Вашу теорію?
"..і навіть наша непідготовленість ретельно підготовлена.." (c).

LansVVS

Повідомлення LansVVS » Пон грудня 28, 2015 10:49 pm

Santa111 писав: Тобто, спочатку подрібнення незгодних, а потім укрупнення, консолідація для досягнення глобалізації. Я правильно розумію Вашу теорію?
не "подрібнення", а устранение, потому как без ДВ, Сибири, Урала и т.д. Московия это будет хреновенькое региональное государство, без необходимых ресурсов дабы претендовать на " мировое величие"....
Меня часто спрашивают: «За что мы сражаемся?». Могу ответить: «Перестанем сражаться — тогда узнаете.»
Уинстон Черчилль

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів грудня 29, 2015 1:42 pm

AlexeyI писав:
ПС! Додам. Росію з СРСР недоречно в лоб порівнювати, тому що концентрація кацапів у Росії вище, ніж була в республіках СРСР, це дійсно можливе на Кавказі, теоретично ще в казанському ханстві, і то малоймовірно.

80% vs 45%

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів грудня 29, 2015 1:43 pm

Alexeizin писав: З Китаєм, Пакистаном і Індієй все одне будуть розбиратися, причому відразу після РФ, тому різниці не має, багато там урве собі Китай чи не дуже. Гадаю, що до 2040 року ООН вже буде уявляти з себе щось на зразок Світового уряду, виробництво, використання ядерної зброю буде дозволено після схвалення РБ ООН, зберігати її будуть тільки постійні члени РБ (США, Франція, Англія) НАТО буде уявляти з себе щось на зразок світового поліцейського, роль народів поділена причому на десятирічча вперед.
:lol:
Востаннє редагувалось Вів грудня 29, 2015 1:45 pm користувачем kubanets, всього редагувалось 2 разів.

kubanets

Повідомлення kubanets » Вів грудня 29, 2015 1:44 pm

agema090 писав:Я більше про те що для тих держав експансія не є актуальною, що спрощує багато...

Та ладно. Архипелаг Спратли, например.

Відповісти