"Історична ненависть" українців

До якої країни у Вас більша "історична ненависть"?

Росія
28
93%
Польща
2
7%

Всього голосів: 30

prince92
Контактна інформація:

"Історична ненависть" українців

Повідомлення prince92 » Вів листопада 14, 2017 10:45 am

В світлі останніх подій і слів Fidims'а, що "у нас більша ненависть до Польщі, ніж Росії", хочу провести опитування, може він таки правий.
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Bugnet

Re: "Історична ненависть" українців

Повідомлення Bugnet » Вів листопада 14, 2017 11:27 am

prince92 писав:
Вів листопада 14, 2017 10:45 am
В світлі останніх подій і слів Fidims'а, що "у нас більша ненависть до Польщі, ніж Росії", хочу провести опитування, може він таки правий.

Ніякого зв'язку з "останніми подіями" ця любов та ненависть не має.
:lol: "Уявляю" я собі людину, яка ненавидить россію за війну, кров, смерть, а потім бац і раптом "більша ненависть до Польщі".
Нема ніякого "нас", лише є ті, хто знає росію і ті хто вірить росії.

А чи взагалі потрібно таке опитування? Де в ньому Угорщина, Сербія? Будемо зараз ворогів собі вишукувати?

prince92
Контактна інформація:

Повідомлення prince92 » Вів листопада 14, 2017 11:41 am

Bugnet писав:
Вів листопада 14, 2017 11:27 am
:lol: "Уявляю" я собі людину, яка ненавидить россію за війну, кров, смерть, а потім бац і раптом "більша ненависть до Польщі".

А чи взагалі потрібно таке опитування? Де в ньому Угорщина, Сербія? Будемо зараз ворогів собі вишукувати?
Це опитування швидше така велика честь для Фідімса і таких "патріотів" як він, щоб більше не говорили за всю Україну про свою проросійську позицію і те як ми випрошуватимемо у них допомоги.
Чужою мовою розмовляє у державі або гість, або найманець, або окупант, який нав'язує їй свою мову. (Карл Маркс)

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Вів листопада 14, 2017 11:46 am

prince92 писав:
Вів листопада 14, 2017 11:41 am

Це опитування швидше така велика честь для Фідімса і таких "патріотів" як він, щоб більше не говорили за всю Україну про свою проросійську позицію і те як ми випрошуватимемо у них допомоги.
Даремно. "Ваши доказательства - недоказательства"(с)

Fuhrick

Повідомлення Fuhrick » Вів листопада 14, 2017 1:32 pm

prince92 писав:
Вів листопада 14, 2017 11:41 am
Bugnet писав:
Вів листопада 14, 2017 11:27 am

Тут більше залежить від території, де народилися і прожили. Я народився на Київщині, в дитинстві часто бував на Сумщині, глухівский район, то і там і там ненавидять росіян, бо поляків в очі не бачили. А от в мене колега, з Закарпаття, то він не любить мадяр, бо часто товклися з ними по молодості.
Только чур, после войны никаких "голосов Домбаса". Под шконарь, говноеды и слушать Украинского Пана.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів листопада 14, 2017 3:19 pm

Fuhrick писав:
Вів листопада 14, 2017 1:32 pm
Тут більше залежить від території, де народилися і прожили. Я народився на Київщині, в дитинстві часто бував на Сумщині, глухівский район, то і там і там ненавидять росіян, бо поляків в очі не бачили. А от в мене колега, з Закарпаття, то він не любить мадяр, бо часто товклися з ними по молодості.
Скажемо точніше, мало де в світі не бачили росіян. :)
Але чого поляків більше за нас не люблять в РФ, якщо останній раз їх бачили під Москвою разом з Сагайдачним? :?
На мою думку, потрібно розділяти побутову нелюбов до тих кого бачили в очі від ненависті, що виникла в результаті пропаганди.
ПС! все таки "ненависть" - це дуже сильне почуття, яке можна відчувати до конкретної людини, за конкретну дію, але до всього народу підтримувати рівень ненависті без постійної пропаганди не можливо, або це вже не людське створіння.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Fuhrick

Повідомлення Fuhrick » Вів листопада 14, 2017 3:58 pm

AlexeyI писав:
Вів листопада 14, 2017 3:19 pm
Fuhrick писав:
Але чого поляків більше за нас не люблять в РФ, якщо останній раз їх бачили під Москвою разом з Сагайдачним? :?
На мою думку, потрібно розділяти побутову нелюбов до тих кого бачили в очі від ненависті, що виникла в результаті пропаганди.
ПС! все таки "ненависть" - це дуже сильне почуття, яке можна відчувати до конкретної людини, за конкретну дію, але до всього народу підтримувати рівень ненависті без постійної пропаганди не можливо, або це вже не людське створіння.
Ок, неприязнь.
Только чур, после войны никаких "голосов Домбаса". Под шконарь, говноеды и слушать Украинского Пана.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Вів листопада 14, 2017 6:47 pm

AlexeyI писав:
Вів листопада 14, 2017 3:19 pm
Fuhrick писав:
та а чудо на віслі? та і зараз, відкинули муде керівництво москви і процвітати посміли

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів листопада 14, 2017 7:19 pm

JamalUA писав:
Вів листопада 14, 2017 6:47 pm
та а чудо на віслі? та і зараз, відкинули муде керівництво москви і процвітати посміли
Та скільки тих руских проживає на Віслі?
Якщо кількість ненависників в рази більше числа безпосередніх учасників - то це результат пропаганди.
Звичайно, серед людей попадаються індивідуми які люто ненавидять всіх підряд без особистої причини, але часто вони закінчують як Задорнов, ненависть їх зжирає зсередини.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

gazon

Повідомлення gazon » Вів листопада 14, 2017 9:46 pm

Fuhrick писав:
Рухаючись відповідно до вашої логіки, то "народні республіки" мали б виникнути у Львові і Луцьку а в Донецьку і Луганську всі б хвалили Захід і Польщу зокрема! Як західняк і корінний Волиняка я вам скажу що на Західній Україні поляків (чи інших західних сусідів) не люблять (саме не люблять і то мала частина, а не ненавидять) швидже через заздрощі, що вони краще живуть, а от росіян то конкретно не люблять, навіть зневажають!!!
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

Відповісти