Таїланд

Відповісти
Аватар користувача
Antua
Повідомлень: 410
З нами з: Суб вересня 19, 2009 3:48 am
Звідки: Buenos Aires

Таїланд

Повідомлення Antua » Суб вересня 11, 2010 10:19 pm

Таїланд купує 100 БТРів в України

Тайське англомовне видання The Nation повідомляє про рішення уряду Таїланду закупити в України 100 бронетранспортерів у межах міжурядового контракту.

Уряд у вівторок, 7 вересня, затвердив заявку армії Таїланду на закупівлю 100 бронетранспортерів з України, пише газета.

Рішення було ухвалене на спеціальному засіданні уряду за участі тайських військових командувачів, які відповідали на запитання урядовців щодо різних аспектів контракту: зокрема, прем'єр-міністр Апхісіт Ветчачива розпитував військових про причини змін положень контракту, як от заміну виробника двигунів в українських БТР.

Урядовці намагалися з'ясувати, чому Німеччина не продає Україні двигун Deutz, як це було зазначено в початковій документації. Крім того, тайський прем'єр запитував, чи можна буде розірвати контракт з Україною, якщо новий двигун для БТР-3ЕІ, виробництва німецької компанії MTU, не пройде перевірок тайського війська.

Урядове джерело повідомило журналістам газети Nation, що за словами тайських військових, уряд Німеччини відмовився від продажу двигунів Deutz для українських БТРів через політику офіційного Берліна, яка полягає у відмові від продажу озброєнь тим країнам, де зберігається політичний тиск.

За словами віце-прем'єр-міністра Трайронґа Суваннакірі, йому стало відомо, що якась мусульманська організація попросила Німеччину не продавати двигуни для БТРів, бо вони можуть бути використані для придушення мусульман на півдні Таїланду.

Голова відділу постачань тайських збройних сил сказав урядовцям, що нещодавні випробування довели технічні переваги двигуна MTU над двигуном Deutz. Він також запевнив, що згідно з умовами контракту з Україною, його може бути скасовано, якщо якийсь із бронетранспортерів не відповідатиме технічним вимогам.

Газета The Nation нагадує, що угоду про закупівлю українських БТРів було укладено 2007 року.

bbc
"З таким братом краще бути сиротою!"

Чудік
Повідомлень: 52
З нами з: Пон листопада 29, 2010 4:15 pm

Re: Таїланд

Повідомлення Чудік » Сер лютого 09, 2011 10:25 pm

Між Тайландом і Камбоджею стався прикордоний конфлікт із застосуванням важкої артилерії :o , Тайланд стягує до границі із Камбоджею війська :shock: , РБ ООН 14 провиде екстрене засідання з цього питанння.

http://www.military-informant.com/index ... -thai.html

http://ru.euronews.net/newswires/732115-newswire/

http://ru.euronews.net/newswires/730639-newswire/

Чудік
Повідомлень: 52
З нами з: Пон листопада 29, 2010 4:15 pm

Re: Таїланд

Повідомлення Чудік » П'ят квітня 22, 2011 8:29 am

Між Таїландом і Камбоджею поновилися бої.

http://tsn.ua/svit/na-kordoni-tayilandu ... -hram.html

Відповісти