Військові статути Збройних сил України

Відповісти
Аватар користувача
Svitlo
Повідомлень: 203
З нами з: Суб березня 14, 2009 5:25 pm

Військові статути Збройних сил України

Повідомлення Svitlo » П'ят жовтня 16, 2009 10:25 pm

Стату́ти Збро́йних Сил Украї́ни — це зведення законів військової служби, на основі яких проходять повсякденне життя, виховання, навчання, бойова діяльність військ; у них роз’яснюється, як воїн має нести військову службу і навчатися військової справи, якими морально-бойовими якостями він повинен володіти, щоб бути надійним і вмілим захисником Батьківщини.
Статути зобов’язують військовослужбовців сумлінно вивчати військову справу, бойову техніку і зброю, запам’товувати все, чого їх навчають командири, зразково виконувати показані їм військові прийоми. Положення і вимоги статутів є обов’язковими для всіх військовослужбовців Збройних Сил України.
Життя і діяльність Збройних Сил України визначаються військовими Статутами.Статути Збройних Сил України поділяються на загальновійськові статути та статути родів військ.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Військові_ ... ил_України
http://voenka.narod.ru/

В кого є яка небудь інформація про наявність розділу відступ?
Зображення

B!ZO№
Експерт
Повідомлень: 83
З нами з: Вів лютого 02, 2010 2:36 am

Re: Військові статути Збройних сил України

Повідомлення B!ZO№ » Вів квітня 20, 2010 7:16 pm

Конечно, статья из Википедии - полная ерунда, не соответствующая действительному смыслу. Ну да ладно...
Вас, вероятно интересует только Боевой устав. Тогда речь идет не от отступлении, а об отходе, как одном из видов маневра.
Відхід – маневр, який здійснюється підрозділами з метою виходу з-під удару переважаючого противника, зайняття більш вигідного положення для наступних дій, виграшу часу, вивільнення сил для дій на інших напрямках.
Вимушений відхід, як правило, застосовується в умовах, коли наявними силами і засобами немає можливості утримати зайнятий район оборони (опорний пункт) і створюється реальна загроза оточення та знищення підрозділів, які обороняються.
Навмисний відхід організовується з метою створення сприятливих умов для подальших дій.
Відхід повинен мати тимчасовий характер, проводитися організовано і планомірно, щоб не перетворитися на втечу і не відкрити фланги сусідніх підрозділів, виведених із-під удару противника. Відхід повинен бути ретельно підготовлений і здійснений організовано і приховано, зі своєчасним виходом батальйону (роти) в боєздатному стані в установлений район або з зайняттям зазначеного району оборони (опорного пункту). Це потребує від командирів підрозділів передбачливості, самовладання і твердості в діях, а від особового складу - великої стійкості й організованості під час виконання поставлених завдань.
Прошу не принимать всерьез мои посты на этом форуме. Они не имеют никакого отношения к Правде и являются плодом воспалённого воображения контуженого мозга.
... Да я так, при штабе... Писарем отсиделся...

Відповісти