Фортифікація

AlexTa

Re: Інженерні війська

Повідомлення AlexTa » Пон травня 11, 2015 1:19 am

2,5 млн. грн. коштує один ВОП. Буде їх 300. За 850 млн. грн. Спасібо ср...у "Наші Гроші"-Бірюков!
10408082_1602154570053354_1740981987823591293_n.jpg
10419435_1602151163387028_955599823331324633_n.jpg
Якщо чесно, то міцність не вразила. 122 мм зі 100 м розбила його...

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Пон травня 11, 2015 6:44 pm

Сергій Мисюра (Капітан Прайс) пише:
После поста Юрий Бирюков о фейковых статьях журналистов "Наши Грошi", специально поехал почмотреть что же именно копают днем и ночью на разных ВОПах вокруг Волновахи.
Реально удивлен. Около 1 км по фронту оборудуется Опорный Пункт. Много бетонных фортификационных укреплений.
На фото видны кучи бетонных блоков, плит и прочих укреплений. Выкопаны все траншеи, капаниры, блиндажи, проходы.
Пару раз ночью видел, как трактора копают с фонарями в Бог знает сколько смен.
Все бетонные укрепления привозят фуры, видел. Их много.
Если смотреть с расчетов, как заявляют, что на такой ВОП тратится 2.5 млн гривен, то думаю, что с учётом оплаты рабочих (все делают гражданские, и техника гражданская), оренды техники и покупка бетонных укреплений с деревом, то сумма в 2.5 млн гривен справедливая.
Благо, на охране техники и людей сейчас стоят люди с НГУ.
И сегодня был тот самый момент, когда я за более года в ‪#‎АТО‬ впервые увидел бойца с НацГвардии smile emoticon
11224219_831807110223065_1650102526277010603_n.jpg
11062117_831807133556396_6271769578339617356_n.jpg

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Вів травня 12, 2015 10:23 am

Ще трохи фоток ВОПів
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Вів травня 12, 2015 10:35 am

Alexeizin писав:Ще трохи фоток ВОПів
На всіх фото мене турбує не так стійкість (щось краще, ніж нічого, на жаль, у мене такий підхід, хоча, можна було б зробити краще, набагато краще), а дренаж. Я не бачу відводу води. Можливо, фото не показові, але скільки бачу фоток - ніде не бачу водовідвідних, жолобів, траншей, тощо.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів травня 12, 2015 9:03 pm

AlexTa писав:На всіх фото мене турбує не так стійкість (щось краще, ніж нічого, на жаль, у мене такий підхід, хоча, можна було б зробити краще, набагато краще), а дренаж. Я не бачу відводу води. Можливо, фото не показові, але скільки бачу фоток - ніде не бачу водовідвідних, жолобів, траншей, тощо.
Так нібито в степовій зоні невелика кількість опадів, порівняно з лісостеповою, і більш засушливий клімат, не затопить.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Re: Фортифікація

Повідомлення Alexeizin » Вів травня 12, 2015 9:06 pm

Дались вам ті дренажі, залиште щось бійцям, їм теж потрібно чимось займатися, тим більше, що зробити їх не важко.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

AlexTa

Повідомлення AlexTa » Вів травня 12, 2015 11:09 pm

AlexeyI писав:
AlexTa писав:На всіх фото мене турбує не так стійкість (щось краще, ніж нічого, на жаль, у мене такий підхід, хоча, можна було б зробити краще, набагато краще), а дренаж. Я не бачу відводу води. Можливо, фото не показові, але скільки бачу фоток - ніде не бачу водовідвідних, жолобів, траншей, тощо.
Так нібито в степовій зоні невелика кількість опадів, порівняно з лісостеповою, і більш засушливий клімат, не затопить.
У тих краях, уцілому, сухо, але, як лине, то лине так, що на півночі таких злив не буває...
Alexeizin писав:Дались вам ті дренажі, залиште щось бійцям, їм теж потрібно чимось займатися, тим більше, що зробити їх не важко.
І то правда... Нехай самі докопують. Або черпають!

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Вів травня 12, 2015 11:39 pm

А чим/ким заповнювати будемо оті 300 споруд? У кожній з них позиції для 3 танків та 6 БМП/БТР. Маємо 900 танків та 1800 БМП з БТР. Ну нехай основні та запасні позиції ... Всю бронетехніку туди стягнемо?
А піхоти скільки потрібно? Розпорошимо всі сили. Прийде сепарська рота з десятком танків, розіб'є один опорний пункт, а інші просто обійде.

Чи не марнотратство? Чи не краще прикрити спорудами важливі комунікації , а в резерві тримати міцні мобільні "броньовані кулаки" .

Начебто говорено-переговорено, що сучасна війна - високомобільна, а ми зариваємося в землю "рівним слоєм" по всьому фронту? Приїде один Град террористів, "розвантажить" пакет за півхвилини, та й поїде відпочивати, а ми будемо підраховувати втрати. Ціль то величезна, шмаляй - в когось та влучиш.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Сер травня 13, 2015 12:50 am

Bugnet писав:А чим/ким заповнювати будемо оті 300 споруд? У кожній з них позиції для 3 танків та 6 БМП/БТР. Маємо 900 танків та 1800 БМП з БТР. Ну нехай основні та запасні позиції ... Всю бронетехніку туди стягнемо?
А піхоти скільки потрібно? Розпорошимо всі сили. Прийде сепарська рота з десятком танків, розіб'є один опорний пункт, а інші просто обійде.
Це теоретичні позиції для бронетехніки, а скільки реально буде використовуватись вирішить командування. І краще мати їх готовими заздалегідь, ніж окопуватись під вогнем.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Сер травня 13, 2015 3:42 am

Bugnet писав:А чим/ким заповнювати будемо оті 300 споруд? У кожній з них позиції для 3 танків та 6 БМП/БТР. Маємо 900 танків та 1800 БМП з БТР. Ну нехай основні та запасні позиції ... Всю бронетехніку туди стягнемо?
А піхоти скільки потрібно?
ВОП - це "взводний опорний пункт" посиленний взвод це один танк та три БМП. Осетра урізайте. Піхоти потрібно на все - 9 тис. військовослужбовців.
Bugnet писав:Прийде сепарська рота з десятком танків, розіб'є один опорний пункт, а інші просто обійде.
Замахається брати, а щоб не обійшла потрібно ставти з розумом. Взводний опортиний пункт, входить в склад ротний опорних пунктів, а ті в свою чергу в район оборони батальйона. Плюс, ви гадаєте, що 9 тис. бійців, це не все що ми можемо там зосередити? У нас там 50 тис. військовослужбовців, а артилерія, а резерви?
Bugnet писав: Чи не марнотратство? Чи не краще прикрити спорудами важливі комунікації , а в резерві тримати міцні мобільні "броньовані кулаки" .
Не повірете, так і роблять.
Bugnet писав: Начебто говорено-переговорено, що сучасна війна - високомобільна, а ми зариваємося в землю "рівним слоєм" по всьому фронту? Приїде один Град террористів, "розвантажить" пакет за півхвилини, та й поїде відпочивати, а ми будемо підраховувати втрати. Ціль то величезна, шмаляй - в когось та влучиш.
Це не війна, а конфлікт і він стає позиційним. Завдання утримати периметр з якмога меншими втратами.
Якщо сепарський Град відвантажить пакет по не закопаним пацанам як під Зеленопіллям, вам буде легше?

Відповісти