Форма одягу Збройних сил України

alfed77

Re: Форма одягу Збройних сил України

Повідомлення alfed77 » Сер травня 13, 2015 10:46 am

barmaley писав:Новый, старый. задолбали уже менять камуфляжи. роспил бабла полным ходом. остолось только Рошену присоединится к выпуску шмоток а-ля Вориор. падлой буду, не забуду этот паровоз, а поймаю... и так далее. это я о министерстве обороны.
Ви носили "старий" камуфляж? Це - жахіття, тим більш, що після двох прань у ньому виглядаєш як строковик з господарського двору. Що стосується нового зразка, то нам їх видали в АТО, і не знаю, чому волонтери фиркають стосовно його якості - кращого форменого одягу мені не видавали за всю службу - зручний та практичний.

axel
Модератор

Повідомлення axel » Сер травня 13, 2015 11:48 am

alfed77 писав:
barmaley писав:Новый, старый. задолбали уже менять камуфляжи. роспил бабла полным ходом. остолось только Рошену присоединится к выпуску шмоток а-ля Вориор. падлой буду, не забуду этот паровоз, а поймаю... и так далее. это я о министерстве обороны.
Ви носили "старий" камуфляж? Це - жахіття, тим більш, що після двох прань у ньому виглядаєш як строковик з господарського двору. Що стосується нового зразка, то нам їх видали в АТО, і не знаю, чому волонтери фиркають стосовно його якості - кращого форменого одягу мені не видавали за всю службу - зручний та практичний.
Якщо ви про "гелетейку" то літо попереду.....
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

burewisnyk

Повідомлення burewisnyk » Чет травня 14, 2015 3:20 am

В коментах до поста Бірюкова нарив
"Твое имя и подвиги будут забыты прежде чем высохнут твои кости, А ложь, убившая тебя, погребена под еще более тяжкой ложью". (c)

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Чет травня 14, 2015 3:19 pm

Опа. Свої "зелені берети".

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Чет травня 14, 2015 3:31 pm

Морпіхи який берет? а загалом гарно

P.S. Що таке президентський флот і чому тільки штурмова авіація?
Востаннє редагувалось Чет травня 14, 2015 10:57 pm користувачем bodo, всього редагувалось 1 раз.

alfed77

Повідомлення alfed77 » Чет травня 14, 2015 3:39 pm

axel писав:
Якщо ви про "гелетейку" то літо попереду.....
Я минуле літо ходив у чорній "стекляшці", яка залишилась від ВВ (наша майбутня доля тоді була невідомою, тож нам кинули форму, від якої новостворена НГУ відмовилась). Згодом дали чорну форму нібито з тканини ріп-стоп, але ця тканина настільки незручна, що навіть у ідеальну погоду незручна і подразнює шкіру.
Я розумію, що новий камуфляж ЗСУ не ідеальний, але, як то кажуть "по ліжку простягай ніжки", тому з того, що зараз маю, вважаю його найкращим.
Хоча зараз в АТО міліції видають вже новий камуфляж у колористиці "бундес", з шовкографією "міліція", який виготовляють у Харкові.

Fet

Повідомлення Fet » Чет травня 14, 2015 3:40 pm

А почему в пехоты нет своего берета - непорядок! Лучшие из лучших!
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.

axel
Модератор

Повідомлення axel » Чет травня 14, 2015 7:54 pm

alfed77 писав: Я минуле літо ходив у чорній "стекляшці", яка залишилась від ВВ (наша майбутня доля тоді була невідомою, тож нам кинули форму, від якої новостворена НГУ відмовилась). Згодом дали чорну форму нібито з тканини ріп-стоп, але ця тканина настільки незручна, що навіть у ідеальну погоду незручна і подразнює шкіру.
Я розумію, що новий камуфляж ЗСУ не ідеальний, але, як то кажуть "по ліжку простягай ніжки", тому з того, що зараз маю, вважаю його найкращим.
Хоча зараз в АТО міліції видають вже новий камуфляж у колористиці "бундес", з шовкографією "міліція", який виготовляють у Харкові.
Гелетейка, по пошиву супер, самому подобається, але тканина брезент, що горить, кажуть у нових партіях замінили, але я не бачив її. А стара вже парить....
Хто проти артилерії той проти Бога. Після нас тиша....

ukrainianpartizan

Повідомлення ukrainianpartizan » Чет травня 14, 2015 8:42 pm

burewisnyk писав:В коментах до поста Бірюкова нарив
А як будуть такі погони виглядати на польовій формі? Як розрізнити лейтенанта і підполковника?

ukrainianpartizan

Повідомлення ukrainianpartizan » Чет травня 14, 2015 8:45 pm

Погони повинні бути у всіх різні.

Відповісти