Нова польова форма

Scream69

Re: Нова польова форма

Повідомлення Scream69 » Чет червня 11, 2015 3:24 pm

captain писав:Розмова "неочём"....:))) Фото виклав для ознайомлення з комплектом уніформи (ПАНАМИ СУТО), а не спорядження.... Давайте обсудимо окуляри, шнурки і бардак на столі:)??? От народ ви даєте..... Китайські комуністи! Самі собі проблеми робите, а потім їх героїчно переносите.

Ок, відповім по балістиці і кульовій.... На мені КОНЦЕПТ!!! Для чого концепт відпрацьовується? Для того, щоб не на папері, а в реалі відчути "рухливість" комплексу, його вагу, проблемні зони, тощо і відпрацювати це все на ММГ (масогабаритніх моделях), що не є виробом але імітують його. Гратися з дайнімою, керамікою і десятками-сотнями метрів оригінальної кордури, фурнітури і ременів У НАС НЕМАЄ ФІНАНСІВ!!! І так ще раз: 1. концепт - не модель, 2 - модель - не виріб, 3 - виріб акумулює в собі все!!!

Так, на концепті є весь комплекс і всі потрібні матеріали, що випробувані окремо (дайніма на балістику і пістолет; кераміка на стійкість і кількість потраплянь Б32 з гарантією утримання; комплексний пакет по заброньовій; розривні і стійкість матеріалів і фурнітури; тощо) і саме його афішує Леснік. Цей концепт може КАРДИНАЛЬНО ПО ВИКОНАННЮ ВІДРІЗНЯТИСЬ від того, що піде на випробування у війська. Але по матеріалам, вазі, площі захисту, надійності та іншим показникам виріб, що буде прийматись має бути рівним або кращим по характеристикам.
а можна фото панам из внутри?

ну честно говоря хотелось бы что то такое https://www.facebook.com/Pencottcamoufl ... 4486060242 хотя бы сеточка что б была

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Чет червня 11, 2015 3:51 pm

Усі, мабуть, бачили кілька випусків програми "Арсенал" де тестувалися маскувальні властивості найбільш розповсяджених камуфляжів світу. Там наголошувалось, що освітлення патерну камуфляжів - то є світова тенденція і на практиці доводилось, що дійсно, більш світлі "комки" мають перевагу над темнішими.
Переглядаючи цю тему, помітив, що новий український камуфляж чомусь раптом став темнішати.
Це помітно і на фото і на відео.

Scream69

Повідомлення Scream69 » Чет червня 11, 2015 10:42 pm

дурная программа, на самом деле.
не берите её во внимание.

komdiv
Експерт

Повідомлення komdiv » Чет червня 11, 2015 10:48 pm

Я помню, как нам в часть на тест "кикимору" привезли. Рассчитывали на три дня тестовых испытаний, а офицер вернулся где-то через 12-ть часов и принес кучу тряпья.... Для МцСпП шили огромное количества формы и ни одна не оказалась универсальной!!!
Всю жизнь я защищал что-то или кого-то. Это давало мне чувство значимости.
(Фрэнк Слэйд)

guliaypole

Повідомлення guliaypole » П'ят червня 12, 2015 8:11 am

komdiv писав:Я помню, как нам в часть на тест "кикимору" привезли. Рассчитывали на три дня тестовых испытаний, а офицер вернулся где-то через 12-ть часов и принес кучу тряпья.... Для МцСпП шили огромное количества формы и ни одна не оказалась универсальной!!!
Дійшов такого ж висновку: маю повну колекцію британки, яку вдягаю по ситуації, в залежності від місцевосці, часу дня та пори року.
Але, це все ж йдеться про загальновійськову форму, тут нікуди не подітися від спрощення та універсалізації
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » П'ят червня 12, 2015 8:48 am

А скільки, приблизно, буде коштувати комплект нової форми для ЗСУ, а то ціна на комплект для патрульної міліції мене лякає (У комплект одягу для поліцейських буде входити дві сорочки, двоє пар штанів, різні головні убори, куртка на всі сезони і черевики. Форма для одного патрульного поліцейського коштуватиме близько 700$)
http://www.unian.ua/politics/1058899-no ... yorka.html

komdiv
Експерт

Повідомлення komdiv » П'ят червня 12, 2015 9:26 am

guliaypole писав:Але, це все ж йдеться про загальновійськову форму, тут нікуди не подітися від спрощення та універсалізації
Я считаю, что общевойсковая - это повседневная! А специальная форма - её должно быть много, в зависимости от задач и регионов их выполнения.
Всю жизнь я защищал что-то или кого-то. Это давало мне чувство значимости.
(Фрэнк Слэйд)

neveDimka
Контактна інформація:

Повідомлення neveDimka » П'ят червня 12, 2015 9:52 am

UMKA007 писав:А скільки, приблизно, буде коштувати комплект нової форми для ЗСУ
что пока закупают
вроде летний комплект (штаны, китель) - ~1100 грн.
ботинки ~ 1400 грн.
+ кепка -???, панама - ???, трусы, футболки, носки - ???

gazon

Повідомлення gazon » П'ят червня 12, 2015 10:54 am

UMKA007 писав:А скільки, приблизно, буде коштувати комплект нової форми для ЗСУ, а то ціна на комплект для патрульної міліції мене лякає (У комплект одягу для поліцейських буде входити дві сорочки, двоє пар штанів, різні головні убори, куртка на всі сезони і черевики. Форма для одного патрульного поліцейського коштуватиме близько 700$)
http://www.unian.ua/politics/1058899-no ... yorka.html

Код: Виділити все

— Мы рассчитываем на цену до 700 гривен.
-Інтерв'ю К.Лєсніка журналу Фокус щодо нової польової форми.

А щодо форми поліцейського, то раніше А.Аваков і Е.Згуладзе заявляли що форму для нової патрульної служби будуть закупати в американської фірми 5.11 Tactical. На днях в Фейсбуці навіть засвітилися фотки курсантів нової патрульної служби, де вони переодягаються в нову форму від 5.11 Tactical, от тільки зараз не можу ці фото знайти :(
Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая! /Т.Г. Шевченко/

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » П'ят червня 12, 2015 11:06 am

Стара, зразка 2012 року http://fishki.net/44208-novaja-forma-uk ... -foto.html
Нова, зназка 2015 року http://censor.net.ua/photo_news/339725/ ... toreportaj
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

Відповісти