Програмне забезпечення КБ

AlexeyI

Re: Армійська авіація

Повідомлення AlexeyI » Пон січня 30, 2017 6:05 pm

pogoretskuy писав: даєте гарантію що звітування про роботу в офіційній версії не йде в реальному часі в фсб?
Забороняєте програмі вихід у тирнет, і все - не йде.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

Fet

Re: Програмне забезпечення КБ

Повідомлення Fet » Вів січня 31, 2017 11:44 am

В нормальных фирмах помпы связаны по сети БЕЗ выхода в интернет
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів січня 31, 2017 2:16 pm

Fet писав:В нормальных фирмах помпы связаны по сети БЕЗ выхода в интернет
Єто уже перебор, а если фирма имеет филиалы, и ее сотрудники усе работают на один проект? Просто в нормальных фирмах должно быть паранормальных сисадминов, которые пообрубаю все входы и выходы, окромя разрешенных.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » Вів січня 31, 2017 9:12 pm

AlexeyI писав:
Fet писав:В нормальных фирмах помпы связаны по сети БЕЗ выхода в интернет
Єто уже перебор, а если фирма имеет филиалы, и ее сотрудники усе работают на один проект? Просто в нормальных фирмах должно быть паранормальных сисадминов, которые пообрубаю все входы и выходы, окромя разрешенных.
ага, прям візьме і закриє, і ніхто не зможе зламати. Люди здібності яких значно перевищують здібності сисадміна намагаються захистити інформацію, але їх всеодно зламують, причому просто зі сторони, а тут ймовірний зламник вже встановлено на комп'ютер.

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Вів січня 31, 2017 11:35 pm

UMKA007 писав: ага, прям візьме і закриє, і ніхто не зможе зламати. Люди здібності яких значно перевищують здібності сисадміна намагаються захистити інформацію, але їх всеодно зламують, причому просто зі сторони, а тут ймовірний зламник вже встановлено на комп'ютер.
У нас був співробітник (кап.зпасу звязківець), так він витягував патчкорд з розетки, щоб начальниця за ним не слідкувала, а коли та прибігала і питала чого не вставлений, казав що і так справляється зі своєю роботою. :lol:
Так от, це самий надійний захист.

UMKA007

Повідомлення UMKA007 » Сер лютого 01, 2017 12:08 pm

Я розумію що комп'ютер без доступу до мережі мало чим відрізняється від друкарської машинки, але люди умудряються вкрасти інформацію навіть з такого компа
https://www.iphones.ru/iNotes/585423
Я не кажу що це зробити просто, я кажу що це зробити можливо. А те що підприємство ОПК працює на софті країни агресора не є добре (самі собі троянського коня завозим)

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Сер лютого 01, 2017 1:00 pm

UMKA007 писав:Я розумію що комп'ютер без доступу до мережі мало чим відрізняється від друкарської машинки, але люди умудряються вкрасти інформацію навіть з такого компа
Я не кажу що це зробити просто, я кажу що це зробити можливо. А те що підприємство ОПК працює на софті країни агресора не є добре (самі собі троянського коня завозим)
Колись, коли ПЕОМ ще мали цифробуквений дісплей і відповідно такий же друкарський принтер, елементарно було зняти інфу на відстані до сотні метрів, а при гарній антені то ще далі. Служба безпеки постійно робила заміри випрмінювання. Щоб не було витоку по мережам живлення, у підвалах зовнішня мережа крутила двигуни генераторів, які виробляли електроенергію вже для ЕВМ. Але і тоді можна було вкрасти інформацію, основний ризик це людський фактор.
А з програмами країни агресора погоджуюсь, ризик великий.

Якщо є недовіра до комп'ютера, до програм, щр на ньому встановлені, до персонала, який може інфу не туди по нету відправити, до апаратури провідних теолекоммунікаційних фірм, які теж можуть зловживати нашою інформацією, до самого протоколу передачі інформаці, до операційної системи Гейтса (я б йому теж не довіряв), то є простий вихід, поставити між інтерентом і власною мережою ще один комп, написати свій софт, і контролювати що і куди відправляти. Хто контролює мережу - той контролює інформацію. :mrgreen:
Але можуть купити і цього хвахівця. ;)

MilExDe

Повідомлення MilExDe » Сер лютого 01, 2017 1:23 pm

UMKA007 писав:Я розумію що комп'ютер без доступу до мережі мало чим відрізняється від друкарської машинки, але люди умудряються вкрасти інформацію навіть з такого компа
там не тільки софт, там і кадрів-представників країни-агресора та її симпатиків овердофіга... компютери - то вже на фінальній стадії зачистки...

u2fly2015

Повідомлення u2fly2015 » Вів квітня 11, 2017 1:58 am

OpenVSP 3.11.0 - суттєве оновлення вільної програми для параметричного проектування та аналізу літальних апаратів, що розробляється в NASA
1) http://openvsp.org/blogs/announcements/ ... 0-released
2) https://www.linux.org.ru/news/opensource/13339719

Відповісти