Дівчина у лавах ЗСУ

Відповісти
Divchina2017
Повідомлень: 2
З нами з: Пон жовтня 23, 2017 8:55 pm

Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення Divchina2017 » Пон жовтня 23, 2017 9:49 pm

Доброго дня!
Підкажіть будь ласка.
Мені 40 років, освіта вища, магістратура.
Війскового звання немає.

Хочу призватися та служити в лавах ЗСУ.
Чи є в мене шанс отримати офіцерське звання?
Яким чином?

Дякую за відповідь.

Аватар користувача
Bugnet
Повідомлень: 856
З нами з: Вів грудня 23, 2014 8:15 pm

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення Bugnet » Пон жовтня 23, 2017 10:28 pm

Divchina2017 писав:
Пон жовтня 23, 2017 9:49 pm
Доброго дня!
Підкажіть будь ласка.
Мені 40 років, освіта вища, магістратура.
Війскового звання немає.

Хочу призватися та служити в лавах ЗСУ.
Чи є в мене шанс отримати офіцерське звання?
Яким чином?

Дякую за відповідь.
Здається запізно.

Стаття 20. Прийняття на військову службу за контрактом

1. На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб рядового складу;

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/223 ... an328#n328

Аватар користувача
oleg707
Експерт
Повідомлень: 2520
З нами з: Суб липня 28, 2012 6:38 pm

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення oleg707 » Вів жовтня 24, 2017 8:11 pm

Bugnet писав:
Пон жовтня 23, 2017 10:28 pm
та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб рядового складу;
Зараз не так, бо діє особливий період:
3. Громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, у разі настання особливого періоду можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на строк військової служби в календарному обчисленні, встановлений частиною третьою статті 23 цього Закону.
тобто:
з 17.03.2014 по теперішній час, граничний вік збільшується до 60 років — для чоловіків, і до 50 років — для жінок.

Так що на службу рядового Ви можете піти точно. А з офіцерським званням складніше. Теоретично шанс є, а практично - на 95% нічого не вийде.
Відразу звання Вам не присвоять, хоча можливість така передбачена, але там багато, чого повинно скластися:
51. Первинне військове звання молодшого лейтенанта запасу присвоюється:
3) військовозобов'язаним, які не проходили військову службу, і жінкам, якщо вони мають вищу освіту ступеня магістра або прирівняний до нього освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста (повна вища освіта) за спеціальністю, спорідненою з відповідною військово-обліковою спеціальністю, за результатами атестування осіб до офіцерського складу, які перебувають у запасі, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності, за переліком військово-облікових спеціальностей, який визначається Міністерством оборони України;
Так, що один варіант - треба заключати контракт солдатський, пройти навчальну частину за спеціальністю - служити - потім пройти курси сержантські - отримати посаду сержанта - отримати звання сержанта - далі стати на посаду офіцера - далі частина відправляє документи на атестацію в офіцера (за умови відповідності освіти та спеціальності за посадою)

Дуже багато залежить від освіти, якщо вона не профільна то відразу ні.

Але, скоріш за все, коли Ви дойдете десь до звання сержанта, Ви захочете звільнитися з армії по закінченню контракту, або розірвати його достроково ;)
Востаннє редагувалось Вів жовтня 24, 2017 8:22 pm користувачем oleg707, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
JamalUA
Повідомлень: 11179
З нами з: Пон квітня 20, 2015 1:45 am

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення JamalUA » Вів жовтня 24, 2017 8:12 pm

драстє, який це особливий період?

Аватар користувача
oleg707
Експерт
Повідомлень: 2520
З нами з: Суб липня 28, 2012 6:38 pm

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення oleg707 » Вів жовтня 24, 2017 8:20 pm

JamalUA писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:12 pm
драстє, який це особливий період?
Звичайний такий особливий період. Який наприклад надає зараз права служити всім солдатам понад 45 років (граничний вік служби)

Аватар користувача
JamalUA
Повідомлень: 11179
З нами з: Пон квітня 20, 2015 1:45 am

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення JamalUA » Вів жовтня 24, 2017 8:26 pm

oleg707 писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:20 pm
JamalUA писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:12 pm
драстє, який це особливий період?
Звичайний такий особливий період. Який наприклад надає зараз права служити всім солдатам понад 45 років (граничний вік служби)
а хіба він не закінчився з останньою хвилею мобілізації, точніше з дембелем останньої хвилі?

Аватар користувача
oleg707
Експерт
Повідомлень: 2520
З нами з: Суб липня 28, 2012 6:38 pm

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення oleg707 » Вів жовтня 24, 2017 8:28 pm

JamalUA писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:26 pm
oleg707 писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:20 pm
JamalUA писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:12 pm
драстє, який це особливий період?
Звичайний такий особливий період. Який наприклад надає зараз права служити всім солдатам понад 45 років (граничний вік служби)
а хіба він не закінчився з останньою хвилею мобілізації, точніше з дембелем останньої хвилі?
Ні. Він буде тривати до поки не буде окремо визначено

Аватар користувача
Bugnet
Повідомлень: 856
З нами з: Вів грудня 23, 2014 8:15 pm

Re: Дівчина у лавах ЗСУ

Повідомлення Bugnet » Вів жовтня 24, 2017 8:39 pm

oleg707 писав:
Вів жовтня 24, 2017 8:11 pm

тобто:
з 17.03.2014 по теперішній час, граничний вік збільшується до 60 років — для чоловіків, і до 50 років — для жінок.
Граничний вік перебування в запасі, тобто можуть бути призвані по мобілізації. Невже візьмуть когось на контракт у 55 років?

___________

Чи пані розуміє, що офіцерське звання дають не лише за наявність освіти? Потрібно, до того, обійняти офіцерську посаду. А чи є відповідні посади у в/ч, де вона збирається служити, чи готова вона до виконання тих обов'язків, чи командування бажає її (чи взагалі жінку) бачити на вакантній посаді, якщо така буде?

Відповісти