Удивительно то, что банковские активы, согласно этой выкладке, слабо коррелируют с ВВП и покупательной способностью населения.kubanets писав:А чего удивительного?Fet писав:![]()
![]()
Україна і Китай
-
- Повідомлень: 3692
- З нами з: Чет грудня 18, 2014 10:32 pm
- Звідки: Київ
- Контактна інформація:
Re: Україна і Китай
Re: Україна і Китай
Удивительно то, что при чем тут Украина.
В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!
Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.
Все, що треба знати про президенство Зеленського: заробітня платня у 5-6 тисяч гривень - це не бідність.
Re: Україна і Китай
Fet писав:Удивительно то, что при чем тут Украина.
Отдельной ветки про Китай не нашел.
Re: Україна і Китай
У них номинальный ВВП - 12 трлн. долл. При норме накопления в 40% последние лет 20 - это не удивительно.SergeyStG45 писав:Удивительно то, что банковские активы, согласно этой выкладке, слабо коррелируют с ВВП и покупательной способностью населения.kubanets писав:А чего удивительного?Fet писав:![]()
![]()
Хотя надо понимать, что примерно половина активов у них явно надуты эмиссией юаня.
Re: Україна і Китай
У Китая нова головна біль - Філіпіни ввели війська на спірні острови. http://112.ua/mir/filippiny-sobirayutsy ... 82720.html
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.
Re: Україна і Китай
Китайские инвестиции в Украине. Куда Пекин вложит $ 6 млрд
https://www.youtube.com/watch?v=7CcBGDM7A50
Re: Україна і Китай
https://www.facebook.com/mineconomdev/p ... 3608402614КНР зацікавлена в співпраці щодо купівлі літаків та їхнього спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР. Сьогодні Торговий представник України Nataliya Mykolska та заступник Міністра економічного розвитку Юрій Бровченко разом з китайською делегацією на чолі з Віце-Прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм відвідали авіабудівний концерн «Антонов». Китайська сторона була вражена широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб та заявили про свою готовність тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування.
https://24tv.ua/obrobkoyu_zemel_akademi ... si_n897795Тому, для підвищення ефективності використання земель Академії аграрних наук остання уклала договір зі згаданими вище агрохолдингами. Згідно з попередніми домовленостями, Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu зобов'язується консультувати представників Академії та контролювати виробничий цикл до тих пір, поки показники врожайності НААН не підвищаться до середньогалузевих.
Натомість – Академія розрахується за консалтингові послуги шляхом передачі частини належного їй земельного фонду (за оцінкою одного га в 1150 $) в користування китайської корпорації терміном на 49 років за договором емфітевзису.
Для розгортання сучасних аграрних виробництв буде залучено 400 агроінженерів і 30 000 робочих з Китаю.
Непогано, а якщо додати будівництво заводу та конструкторського центру Моторсічі в Китаї то дуже непогано. Цікаво яке ще українське виробництво буде розгорнуто в Китаї та куди ще в Україну прибудуть китайські робітники.
"Нащо вам шлях у те чого у вас нема"
Re: Україна і Китай
а ми з РФ сміялись - адіннарот!!! 

Re: Україна і Китай



"Ein Volk, ein Reich, ein Führer"©
行くぞ日の丸日本のふねだ
Уперед сонячний круг, це японські кораблі!
Уперед сонячний круг, це японські кораблі!
Re: Україна і Китай
Нафіга, питається в умові задачі, нам така академія, яка мала б розробляти власні технології, а натомість роздає державні землі? Скільки проїли бюджетних коштів, і дисертацій нємєряно захистили.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс