Флуд про реформи

divmil

Re: КрАЗ

Повідомлення divmil » Сер серпня 01, 2018 8:09 pm

Vovkulakartm писав:
Сер серпня 01, 2018 7:35 pm
prapor писав:
Пон липня 30, 2018 9:14 pm
Враг-зрадофіл не пройде. Ну й обізнаність бдітєлів перемоги про прозорість всяких рошенів викликає тільки повагу.
А яке взагалі відношення має "рошен" до військового форуму? Цей перманентний політичний-офтопік від "сумнівних юзерів" (хто визначає їхню сумнівність - смерш мінстеця?) та окремих "бдітєлів" мав би модеруватися.
divmil, це твій другий нік? А то як на три поста поведінка якась неадекватна.
Это вы у кого спрашиваете? Какой второй ник и у кого неадекватное поведение?

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » П'ят серпня 03, 2018 4:55 pm

divmil писав:
Сер серпня 01, 2018 8:09 pm
Vovkulakartm писав:
prapor писав:
Пон липня 30, 2018 9:14 pm
Враг-зрадофіл не пройде. Ну й обізнаність бдітєлів перемоги про прозорість всяких рошенів викликає тільки повагу.
А яке взагалі відношення має "рошен" до військового форуму? Цей перманентний політичний-офтопік від "сумнівних юзерів" (хто визначає їхню сумнівність - смерш мінстеця?) та окремих "бдітєлів" мав би модеруватися.
Давай на "ти".

Питаю тебе чи prapor це твій другий нік, бо поведіна prapor якась не адекватна, враховуючи, що людина написала три поста.
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

divmil

Повідомлення divmil » П'ят серпня 03, 2018 5:18 pm

Vovkulakartm писав:
П'ят серпня 03, 2018 4:55 pm
divmil писав:
Vovkulakartm писав:

Давай на "ти".

Питаю тебе чи prapor це твій другий нік, бо поведіна prapor якась не адекватна, враховуючи, що людина написала три поста.
Я похож не еб...го? С чего такой вывод что это мой второй ник? Я вообще не имею привычки и необходимости дубли регить
А теперь скажи мне дорогой товарищ, с пней ты решил что я пишу под ником prapor?

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » П'ят серпня 03, 2018 5:42 pm

divmil писав:
П'ят серпня 03, 2018 5:18 pm
Vovkulakartm писав:
divmil писав:

Давай на "ти".

Я похож не еб...го? С чего такой вывод что это мой второй ник? Я вообще не имею привычки и необходимости дубли регить
А теперь скажи мне дорогой товарищ, с пней ты решил что я пишу под ником prapor?
"А що, спитати не можна?" :)
Не кіпішуй! ;)
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

divmil

Повідомлення divmil » П'ят серпня 03, 2018 5:50 pm

Vovkulakartm писав:
П'ят серпня 03, 2018 5:42 pm
divmil писав:
П'ят серпня 03, 2018 5:18 pm
Vovkulakartm писав:

Давай на "ти".

"А що, спитати не можна?" :)
Не кіпішуй! ;)
Ну мне не нравится что я произвожу на окружающих впечатление идиота. Меня это тревожит
Лана, замнем для ясности

Fet

Повідомлення Fet » П'ят серпня 03, 2018 8:54 pm

Прекратить треп!
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Scream69

Повідомлення Scream69 » Нед серпня 05, 2018 11:19 am

Віктор писав:
Пон липня 30, 2018 7:57 am
Scream69 писав:
Пон липня 30, 2018 7:34 am
(богдан и рошен известны з/п в конвертах).
Можно подробиці щодо цього твердження?
https://golos.ua/i/425163

divmil

Повідомлення divmil » Нед серпня 05, 2018 1:08 pm

Scream69 писав:
Нед серпня 05, 2018 11:19 am
Віктор писав:
Scream69 писав:
https://detector.media/infospace/articl ... nskie-smi/
Гала Скляревская
13:30п'ятниця, 23 грудня 2016
«Мы без России пропадем»: как работает новая технология вбросов в украинские СМИ
Новую технологию внедряют через целый ряд украинских СМИ, среди которых сайты «Таймер», «Комментарии», «112 Украина», «Українські новини», «Подробности.ua», «Голос.ua», «Корреспондент», «АиФ в Украине», «Вести.ua»

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед серпня 05, 2018 1:30 pm

Scream69 писав:
Якась маячня... Краткий розбір заказухи.
1) стаття 2016 року, а підводка матеріалу йде - з Липецької фабрики! причому матеріали подаються за 2013 рік і за 2 місяці 2014. А далі? Ну, що було за решту 10 місяців 2014 року? Що там з Липецькою фабрикою було у 2015? У 2016? І т.п. Ну скільки разів вже казати: не маючи зачіпок і компромату проти Пороха, росіяни почали дискредитацію з штучної зради і брехні. Арешт росіянами Липецької фабрики унеможливив її продаж не те що порохом, а навіть Ротшильдами, але весь цей час в Україну регулярно і масово лилися і лиються помиї а-ля "Липецька фабрика - торгівля на крови". Типова примітивна операція, яку захавали кретини. Водночас сумнівним патріотам, на кшталт Коломойського, росіяни дозволили спокійно продати свій бізнес країні-агресору, але про це чомусь істерик не чути. А чому? Де ці всі патріоти-антикорупціонери і їх розслідування?
2) Що значить, Рошен - "крупнєйший налогоплатєльщік в РФ"? тобто, Газпром і нафтові компанії, а також всі інші російські та іноземні бізнес-проекти в т.ч. з видобутку золота та алмазів чи випуску автівок - нервово курять в сторонці, а рошен займає лідируючі бізнесові позиції в РФ? А може не треба брехати?
3) Щодо порівняння з/п Рошен в РФ і в Україні. По-перше, це все було до війни, коли середня з/п в РФ і в Україні мали різницю в рази. В РФ купівельна спроможність населення більша, з/п - більші, відповідно платив і рошен. Також вищі з/п в РФ пояснюються більшими прибутками до війни, бо ринок збуту - був більший і обсяги були - відповідні. Крім того, в РФ більше коштують комунальні і взагалі - усі ціни більші в порівнянні з нами. І, судячи, з того, що немає істерик за з/п в конвертах, в РФ до війни платилися чесні з/п. Як і в Угорщині, і в Литві, і в Україні. Стандарт є стандарт.
4) До чого тут приплетена мова - незрозуміло. Тим більше, немає ніяких подробиць і тим більше - доказів. Просто продажному журнашлюху закортіло натиснути на хворий мозоль, а писати -було ліньки, ото і перднув в калюжу. Я особисто в Києві купляв школад в Рошені - спілкувалися українською, причому не за моєю, а за їх ініціативою. А тут - Закарпаття!
5) Стоп! Щось там нахомутала дочірня компанія? тобто, не сама "Рошен"? Ну ок. Нехай буде притягнуто за вуха. І що ж ми бачимо? Якийсь файл в форматі ексель. Причому чомусь на сайті універу. Дочірні компанії Рошена тепер приватною освітою заробляють чи що? ідемо далі. Я бачу скрини і не бачу жодних підписів і печаток. Просто - файл. Вибачаюся, а чому не папірець з автозаправки? Або не файл у вьорді з сайту "Червоний бурштинокоп"? З чого взагалі видно, що це - реальні файли, а не мурзілки? Агов, правдоруби! Хто завгодно і що завгодно може накидати на лівий сервер! Або навіть не накидати, а СКАЗАТИ за це. Бо я приміром, нічого зараз скачати не міг. Де хоч якісь підписи, свідчення живих людей? Ну наведені з/п - трирічної давнини! Так а що це - з/п за місяць чи за тиждень? Чи це базова ставка, без переробітку, без премій і без відрядження, без нарахувань за класність, за вислугу і т.п.? За повний період чи як? Автору треба пояс нювати, що експедитори можуть працювати неповний робочий день чи працювати добу через три? На якій підставі він притягує за вуха свої здогадки що це - докази з/п у конвертах? Якась примітивна ганебна заказуха.
6) А хто він такий - цей автор? Як виявилося, він пише не лише антипорошенківську правду-матку. Я осьо тицьнув в його прізвище і цей самий ресурс мені запропонував ще статті цього фахівця на теми: фінансів, води в криму і херсоні, українського експорту, металургії, американо-китайських відносин, клятих лібералів у Південній Кореї, ринку праці, медичній реформі, пенсійної реформи, виборчому праві і навіть в генній інженерії він тямить! Так і хочеться йому сказати: "а також багато іншої х#йні за вами замічав я" © Л. Подерв'янський
7) І наостанок. Цей ресурс: голос УА - належить комуняці Петру Симоненку.
Завіса. Аплодисментів не треба.
П.М. Нагадувати, що Порох продав "Богдана" ще 9 років тому, відтак Рошен і Богдан належать різним бізнесменам я думаю не варто?
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Нед серпня 05, 2018 2:51 pm

Scream69 писав:
Віктор писав:
Scream69 писав:
На work.UA Рошен завжди найвищі зарплати пропонує

Відповісти