Флуд про реформи

divmil

Re: КрАЗ

Повідомлення divmil » Нед серпня 05, 2018 3:18 pm

Еще раз
Голос.уа кацпомойка для вбросов. Продвигаться далее этого этапа в обсуждениях высеров оттуда взятых не имеет никакого смысла

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед серпня 05, 2018 3:30 pm

Чому? Людям треба відкривати очі: як робляться фейки, хто робить фейки і навіщо ці фейки робляться.
Ввічливий, як москаль у Криму.
Натягувати сову на глобус має право тільки воєнна розвідка України.

divmil

Повідомлення divmil » Нед серпня 05, 2018 4:26 pm

Віктор писав:
Нед серпня 05, 2018 3:30 pm
Чому? Людям треба відкривати очі: як робляться фейки, хто робить фейки і навіщо ці фейки робляться.
Ну как те объяснить. Я собственно не против, если есть час и натхнення то пожалуйста, просто считаю это безнадежным дело

От например
Приезжаю я к родичам и начинается
- Клята Супру, хоче сделать патну медицину!
Я говорю - Стоп. Когда вы последний раз видели бесплатную медицину?
Молчат.
- Так может дать ей возможность сделать нормальную медицинскую отрасль у нас?
- Ну да, наверно да.

Уезжаю, приезжаю через несколько месяцев, опять двадцать пять - Клята Супрун.....

Они не руководствуются какимито логическими построениями, чистые эмоции. - А чо она ходыть с роспущеными волосами? Ото и все

Не нравится Супруниха бабкам просто и весь сказ

От зуб даю, они твое опровержение даже читать не будут потому как "буков много". Более того они того материала на странауа не читали. он просто декорация слепленная левой ногой для того чтобы можно было оставить ссылку на "прессу" по поводу брехни "Порошенко платит зарплаты в конвертах"
Создание видимости объективности - "пишут", "все знают", "люди говорят" и тд и тп

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед серпня 05, 2018 5:06 pm

Ну якщо ти теж не бажаєш заглиблюватися в історію і розширювати знання різноманітними прикладами, так чому вимагаєш від старих якоїсь іншої моделі поведінки? Вони так само оперують - заяложеними платівками.

divmil

Повідомлення divmil » Нед серпня 05, 2018 8:40 pm

Віктор писав:
Нед серпня 05, 2018 5:06 pm
Ну якщо ти теж не бажаєш заглиблюватися в історію і розширювати знання різноманітними прикладами, так чому вимагаєш від старих якоїсь іншої моделі поведінки? Вони так само оперують - заяложеними платівками.
Я Виктор как раз ничего не требую. Я просто говорю что путем подвижничества в агитации и пропаганде ничего не поменяешь. Проверено еще в 2004ом
Просто надо прикрывать сливные бачки

Віктор

Повідомлення Віктор » Нед серпня 05, 2018 8:59 pm

divmil писав:
Нед серпня 05, 2018 8:40 pm
Я Виктор как раз ничего не требую. Я просто говорю что путем подвижничества в агитации и пропаганде ничего не поменяешь. Проверено еще в 2004ом
Добре, вибачаюся. Не вимагаєш, а обурюєшся. Що ти від них хочеш? Ти приїхав і поїхав, провівши разовий лікбез, а у них мозок засирався десятиліттями. І лікування триватиме так само довго. А ти пропонуєш дистанціюватися. Ні, цим треба займатися. Бо закрити усі сливні бачки нам се одно не дозволять, бо демократія, свобода слова, кредити і тому подібна міжнародна підтримка.

divmil

Повідомлення divmil » Нед серпня 05, 2018 9:42 pm

Віктор писав:
Нед серпня 05, 2018 8:59 pm
divmil писав:
Нед серпня 05, 2018 8:40 pm
Добре, вибачаюся. Не вимагаєш, а обурюєшся. Що ти від них хочеш? Ти приїхав і поїхав, провівши разовий лікбез, а у них мозок засирався десятиліттями. І лікування триватиме так само довго. А ти пропонуєш дистанціюватися. Ні, цим треба займатися. Бо закрити усі сливні бачки нам се одно не дозволять, бо демократія, свобода слова, кредити і тому подібна міжнародна підтримка.
Может и не прав, признаю :(

AlexeyI

Повідомлення AlexeyI » Пон серпня 06, 2018 10:23 am

divmil писав:
Нед серпня 05, 2018 4:26 pm
От например
Я говорю - Стоп.
...
Уезжаю, приезжаю через несколько месяцев, опять двадцать пять - Клята Супрун.....

Они не руководствуются какимито логическими построениями, чистые эмоции. - А чо она ходыть с роспущеными волосами? Ото и все

Цікаво, пан пробував скористатися реформованою медициною, чи оцінює тільки по розмовах з родичами? Вона не покращувати медицину поставлена, а щоб гроші платників податків не дай Боже не були потрачені на медобслуговування цих платників.

Н-д, у тебе запалення ока, алгоритм дій: записатися до сімейного лікаря (коли там він по графіку приймає), відпроситися з роботи і прийти до нього, він гляне і скаже прийти через кілька днів, може у нього на той час буде талон до окуліста, знову записуєшся до мім.лікаря, відпрошуєшся з роботи, приходиш, у кращому разі тебе чекає талон на якесь число ( або приходьте ще), знову віпроситися з роботи і прийти вже до окуліста, за цей час запалення пройшло і хворобі перейшла в латентну форму...
Питається в умові задачі, якого прутня треба йти до сім.лікаря, якщо треба бігти до окуліста? Звісно сім лікар задоволений, кількість клієнтів збільшилась і з/п виросла, але кінцевий споживач отримав фігу.

Пані Супра звичайно красуня ще та, але вона нічим не краще Яреськи яка нав'язала на десятиліття фінансову кабалу, чи інші ктітишвіллі, абрамчуси чи ті особи з низькою соціальною відповідальністю які затвердили цю камарилью.

Можеш і далі нахвалювати Супру, але твої родичі праві, хоча і не можуть сформулювати що їм не подобається.
Колыбелью Московии было кровавое болото монгольского рабства, а не суровая слава эпохи норманнов. А современная Россия есть не что иное, как преображенная Московия. (с) К.Маркс

divmil

Повідомлення divmil » Пон серпня 06, 2018 10:37 am

AlexeyI писав:
Пон серпня 06, 2018 10:23 am
divmil писав:
Нед серпня 05, 2018 4:26 pm
От например
Я говорю - Стоп.
...

Цікаво, пан пробував скористатися реформованою медициною, чи оцінює тільки по розмовах з родичами? Вона не покращувати медицину поставлена, а щоб гроші платників податків не дай Боже не були потрачені на медобслуговування цих платників.

Н-д, у тебе запалення ока, алгоритм дій: записатися до сімейного лікаря (коли там він по графіку приймає), відпроситися з роботи і прийти до нього, він гляне і скаже прийти через кілька днів, може у нього на той час буде талон до окуліста, знову записуєшся до мім.лікаря, відпрошуєшся з роботи, приходиш, у кращому разі тебе чекає талон на якесь число ( або приходьте ще), знову віпроситися з роботи і прийти вже до окуліста, за цей час запалення пройшло і хворобі перейшла в латентну форму...
Питається в умові задачі, якого прутня треба йти до сім.лікаря, якщо треба бігти до окуліста? Звісно сім лікар задоволений, кількість клієнтів збільшилась і з/п виросла, але кінцевий споживач отримав фігу.

Пані Супра звичайно красуня ще та, але вона нічим не краще Яреськи яка нав'язала на десятиліття фінансову кабалу, чи інші ктітишвіллі, абрамчуси чи ті особи з низькою соціальною відповідальністю які затвердили цю камарилью.

Можеш і далі нахвалювати Супру, але твої родичі праві, хоча і не можуть сформулювати що їм не подобається.
Алексей я вас не сильно огорчу если скажу что такая система не просто широко распространенная практика, а принята повсеместно? Более того. И в СССР так же было - в любом случае первоначально посещался участковый терапевт и он уже решал что вам выписать, угольные таблетки или отправить к гастроэнтерологу
Если вы считаете себя умнее врачей то непонятно почему остальные со своих налогов или взносов должны финансировать ваши фантазии. Может вы себе сами будете выписывать лекарства, а государство будет это оплачивать?
Вопроса нет, вы можете отправится сразу к окулисту заплатив ему за прием.

bodo
Контактна інформація:

Повідомлення bodo » Пон серпня 06, 2018 10:39 am

Cто відсотків. А для цього потрібно ставати економічно сильними, мінімізувати корупцію та виходити з під крила МВФ.

Відповісти