Булпап "Малюк"

Мышаня

Re: Булпап "Малюк"

Повідомлення Мышаня » Нед жовтня 28, 2018 10:21 pm

Alexeizin писав:
Нед жовтня 28, 2018 4:48 pm
я так розумію, що це справа смаку.
Не обов'язково. Інколи буває, що в групі є АКМ для стрільби УСами. З тієї ж причини буває беруть ПБ або глушник до Форт-14ТП.
Також буває, що 5.45 на стрільби не вистачає\не виписували - а 7.62 є скільки завгодно)))))
А нічники так, просто фантастика.
Хлопці, доречі, класно працюють. Момент: довгу зброю в момент входу можна не впирати прикладом в плече - а покласти приклад на плече зверху. Так колись вчили - і вони теж так роблять. Красаучікі!)))

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Нед жовтня 28, 2018 10:36 pm

Alexeizin писав:
Нед жовтня 28, 2018 4:30 pm
Мышаня я привів слова людині, яка зараз служить в військах спеціального призначення, доречі, старожили знають його на форумі під ніком "Арбалет", але зараз він під ним вже не пише. Я спілкувався з ним на цю тему приблизно місяць тому. "Малюк" обліковується у них, як спецзброя і паралельно з АКМ-ТК йде в підрозділи.
Про вагу Малюка у спеців нарікань не має, є нарікання про відсутність гранатомету і те, що "бойовиків", у яких з АК до автоматизму, потрібно перенавчувати заново, а це не всім подобається.
З позитиву він відмічає- швидку реакцію КАЗу на усунення недоліків по зброї.
Ще, я читав, що бійці "трійки" при зустрічі з Порохом просили збільшити обсяги виробництва "Малюків".
Особисто у мене склалося враження, що Малюк, на відміну від Тавору - "зайшов", По Таворам була купа нарікань і їх зараз здали на склади.
АК-ТК теж не надто автоматизму піддається))) Нам заходили із "шахтою" для магазину - гівно рідкісне! Люди по первах просто не могли туди магазина запхати!!)))) Нові, не роз%:бані магазини міняли на старі, поюзані, щоб бодай так вже)))
А Форти - реально якісь глючні вийшли. Щоправда, свого часу я питався у хлопців - як їм? Казали що дуже задоволені. Траплялися затримки - але здебільшого через їх неуважність, так вони самі вважали(там щось із магазином - якщо не встромити як слід - то буде бяка, і із затвором іще щось, вже не пам'ятаю :oops: ), до надійності ж автомата претензій від них я не чув. А в іншому місці - їх взагалі всі віддали і жодного (!) немає - казали, що десь на 3-4 магазини припадала щонайменше 1 затримка. Плювалися нечистоплотно, казали погані слова. Біс його зна - може різні серії? Не знаю... Ну і так ще по дрібницях - магазинів до них 5.45 ніде немає(((( Я дуже зрадів що мені такий автомат не дістався - хоча мабуть цікаво було б...
А Малюк може саме через АК-ТК не здаватися важким - бо ТК, сволото, справді ледь не як РПК важить, через що його люди теж лають недобрим словом, тож якщо у всіх були АК-ТК - а потім зайшли Малюки,- то може здатись що Малюк не важкий :lol: :lol: :lol: :lol:

П.С.:.....а камрада можна попросити зважити апарат. Думаю, всім буде цікаво...

Alexeizin
Експерт

Повідомлення Alexeizin » Пон жовтня 29, 2018 8:23 am

Мышаня писав:
Нед жовтня 28, 2018 10:36 pm
П.С.:.....а камрада можна попросити зважити апарат. Думаю, всім буде цікаво...
Можна, спитаю.
Щоб загинути за країну смертю героя багато розуму не потрібно, значно розумніше зробити так, щоб смертю героя за свою країну загинув солдат противника.

plastid

Повідомлення plastid » Вів жовтня 30, 2018 10:39 pm

divmil писав:
Нед жовтня 28, 2018 6:19 pm
А что это за приборы на четыре зенки?
От одного вида обосраться можно :D
От цены тоже.
Цена 1 такого комплекта составляет $42,499

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Сер жовтня 31, 2018 7:36 am

plastid писав:
Вів жовтня 30, 2018 10:39 pm
divmil писав:
Нед жовтня 28, 2018 6:19 pm
А что это за приборы на четыре зенки?
От одного вида обосраться можно :D
От цены тоже.
Цена 1 такого комплекта составляет $42,499
Не знаю, хто їх використовує у американців - а я б давав такі тільки спецназу і вертолітникам. Цих людей не так багато і їм такі прилади будуть вкрай корисними - саме настільки щоб змиритися з їх ціною :lol: В інших випадках має бути достатнім наявності у 100% приладів типу PVS-14...

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » Пон листопада 05, 2018 4:09 pm

Мышаня писав:
Нед жовтня 28, 2018 3:44 pm
:roll: а про масу - а ні пари з вуст ;) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Вирок: мудило в цигейковій шапці.
Він розповідає про конкурентні переваги. Вага малюка така ж як і в калаша тому нема йому чого говорити про вагу.
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Пон листопада 05, 2018 6:33 pm

Ну я багато разів казав - але то суб'єктив - що малюк важчий від АКСа точно, а від ТК- не певен.... :?
Сподіваємось, що люди які зараз із цими автоматами служать - зважать це творіння нарешті і покладуть край цим теревеням про вагу, які я тут розвожу... :oops:

Vovkulakartm

Повідомлення Vovkulakartm » Вів листопада 06, 2018 4:18 pm

^^
Та да! Щось від Alexeizin нічого не чути.
Alexeizin писав:
Пон жовтня 29, 2018 8:23 am
Можна, спитаю.
МИР ЧЕРЕЗ ПЕРЕМОГУ, А НЕ КАПІТУЛЯЦІЮ!

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Вів червня 11, 2019 1:38 am

Люди на завод їздили, питання питали й залізяки мацали.
Але про вагу так ні пари з вуст...

https://shooter-space.com/blog/avtomat- ... 0L_EVyFUEU

А ще я не розумію як туди ГП приліпити...
Востаннє редагувалось Вів червня 11, 2019 10:32 am користувачем Мышаня, всього редагувалось 1 раз.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Вів червня 11, 2019 6:35 am

Вот еще бы сделал нормальный переход на ссыль ;)
Голосую не за мир, а за победу!

Відповісти