Спорт і Армія

guliaypole

Re: Спорт і Армія

Повідомлення guliaypole » Чет травня 10, 2012 1:35 pm

Sasha Sasha писав:
guliaypole писав:
Sasha Sasha писав:Куди писати незнаю! Питаня таке:
Мені до армії осталось не так вжей довго і мене інтересують занятя (віджиманя від полу, біг...) я нехочу виглядати там слабаком спочатку розкажіть все подитальніше... да іще як нарахунок дідівщини? (а вдруг неповезе).
Допоможіть будьласка ті хто служив ви з цим ділом знаїомі.
Сашко, конкретизуй питання. А то звучить на взір "я бідний, розкажіть, як гроші заробити" :)
Віджимайся, бігай, підтягуйся. Зайвим не буде. Зарання піди в військомат та поговори там, скажи, куди б хотів потрапити. Частіше за все вони йдуть назустріч. В твоїй області є 8-й полк спецназу (не впевнений, правда, що там сроковики служать). Є дві частини ВПС в Старокостянтинові, там строковики є. Ще ракетна бригада.
Дідівщина вона в тій або іншій формі майже скрізь є, тут все треба на місці дивитися. В легкій формі - це певні традиції. В жорсткій - це вже зараз рідкість.
Мене взагалі цікавить все по детальніше всі занятя! Шкільні нормативи виконую відміно, місце для треніровок є, лише бажаня! Мене заінтересував полк спецназу!
Сашко, тобі інструкції тут давати не будуть по вправам, повір. Покопирсайся в інтернеті, подивися літературу. Такої інформації - море. Щодо СПН - йди у воєнкомат, я ж кажу. Розпитай, чи там беруть строковіків. Подивися тему "рекруту" на форумі, там про подібне вже писали, здається
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Чет травня 10, 2012 3:32 pm

guliaypole писав:
Sasha Sasha писав:Куди писати незнаю! Питаня таке:
Мені до армії осталось не так вжей довго і мене інтересують занятя (віджиманя від полу, біг...) я нехочу виглядати там слабаком спочатку розкажіть все подитальніше... да іще як нарахунок дідівщини? (а вдруг неповезе).
Допоможіть будьласка ті хто служив ви з цим ділом знаїомі.
Сашко, конкретизуй питання. А то звучить на взір "я бідний, розкажіть, як гроші заробити" :)
Віджимайся, бігай, підтягуйся. Зайвим не буде. Зарання піди в військомат та поговори там, скажи, куди б хотів потрапити. Частіше за все вони йдуть назустріч. В твоїй області є 8-й полк спецназу (не впевнений, правда, що там сроковики служать). Є дві частини ВПС в Старокостянтинові, там строковики є. Ще ракетна бригада.
Дідівщина вона в тій або іншій формі майже скрізь є, тут все треба на місці дивитися. В легкій формі - це певні традиції. В жорсткій - це вже зараз рідкість.
Мене взагалі цікавить все по детальніше всі занятя! Шкільні нормативи виконую відміно, місце для треніровок є, лише бажаня! Мене заінтересував полк спецназу![/quote]
Сашко, тобі інструкції тут давати не будуть по вправам, повір. Покопирсайся в інтернеті, подивися літературу. Такої інформації - море. Щодо СПН - йди у воєнкомат, я ж кажу. Розпитай, чи там беруть строковіків. Подивися тему "рекруту" на форумі, там про подібне вже писали, здається[/quote]
А деж мені тоді їх взяти :?:
Заберу своє на танку!

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Нед травня 13, 2012 10:52 pm

Сашко, більше налягай на українську мову - матимеш шанс попасти в писарчуки..))
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Пон травня 14, 2012 12:12 am

Vold писав:Сашко, більше налягай на українську мову - матимеш шанс попасти в писарчуки..))
Да варіан, от тільки впомилках Янукович одихає... (+нелюблю я таку роботу) :mrgreen:
Заберу своє на танку!

Fet

Повідомлення Fet » Пон травня 14, 2012 11:44 am

Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Vold
Контактна інформація:

Повідомлення Vold » Пон травня 14, 2012 7:05 pm

Sasha Sasha писав: Яж не контрольну пишу... + нелише в мене такі помилки...
контрольну твою ніхто не бачить, окрім вчителя, а тут ти формуєш свій імідж. І так знущатися над правописом та мовою - неповага до товариства.

Я вже якось писав на "Отваге", що мені важко сприймати інженера, як грамотного спеціаліста належного рівня, якщо він пише "димфирующий эффект"..))
Ахтунг! Процент ватності на форумі близький до критичного, можливі прориви ворожої агентури.

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Пон травня 14, 2012 7:41 pm

Vold писав:
Sasha Sasha писав: Яж не контрольну пишу... + нелише в мене такі помилки...
контрольну твою ніхто не бачить, окрім вчителя, а тут ти формуєш свій імідж. І так знущатися над правописом та мовою - неповага до товариства.

Я вже якось писав на "Отваге", що мені важко сприймати інженера, як грамотного спеціаліста належного рівня, якщо він пише "димфирующий эффект"..))
Звами згідний! І якщо чесно то я пишу не дуже ... А коли спішу так "янукович одихає"
Заберу своє на танку!

Fet

Повідомлення Fet » Сер серпня 01, 2012 8:12 pm

Есть золото!
Зображення
Сьогодні, 1 серпня, представниці команди майстрів з водно-веслувальних видів спорту Центрального спортивного клубу ЗС України молодший сержант Анастасія Коженкова, старший солдат Катерина Тарасенко, працівник ЗС України Наталя Довгодько та молодший лейтенант Яна Дементьєва з 95-ї групи спортсменів Управління спорту Міноборони України вибороли золоті медалі ХХХ Літніх Олімпійських ігор!
Українські дівчата захопили лідерство з перших хвилин і втримали його протягом всіх 2000 метрів дистанції. Їх час – 6:35.93.
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Ольга

Повідомлення Ольга » Вів серпня 21, 2012 5:06 pm

Fet

Повідомлення Fet » П'ят серпня 24, 2012 11:43 pm

О! У когось креатив попер!
Міжнародний тенісний турнір Повітряних Сил на Кубок командувача Повітряних Сил
Міжнародний тенісний турнір проводиться з метою:
підтримання і розвитку традиційних добросусідських та спортивних відносин з країнами якими Україна має спільний кордон та добросусідські відносини;
популяризації та подальшого розвитку великого тенісу серед військовослужбовців і працівників Повітряних Сил Збройних Сил України, а також для перевірки рівня їх аматорської майстерності у змаганнях з представниками інших команд та у грі з іноземними колегами;
визначення кращих тенісистів у вікових групах в особистому та командному заліку
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

Відповісти