Кліщі!

guliaypole

Re: Кліщі!

Повідомлення guliaypole » Пон серпня 27, 2012 1:04 am

Sasha Sasha писав:Що робити якщо в мене не має олії? І що робити якщо мені до найближчої лікарні кілометрів з 20-25 лісом? Що тоді робити? Скільки він може залишатися на шкірі? Взагалі що робити коли до лікарні годин з 10? Чи можна його чимось припекти?
в жодному разі! тоді голова лишиться в шкірі. годиться все, що перекриє йому повітря: олія, смалець, машинне мастило, навіть горілкою або одеколоном можна залляти. як варіант - опустити кінцівку під воду, якщо в руку або ногу вчепився. коли повітря перекрите - він сам починає вилазити назовні, от тоді його і треба повільно диставати, тільки, шоб голову не відірвати.
а до лікарні не обов*язково в першу годин употрапити, це все ж не гюрза. головне хочь на наступний день приїхати, щоб зробили вакцинацію.
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Пон серпня 27, 2012 3:23 am

Ну на рахунок одекалону і машиного масла то його теж немає у туриста в ліси! Я говорю про те що може дістати турист далеко від цивілізації, в ліси, в палатці! Думаю саме най вірогідніше це кліща в воду! (в баюру, річку, озеро). Взагалі то що в основному бере турист те що можна використати проти кліща? (я спочатку не повністю висловився).
Заберу своє на танку!

guliaypole

Повідомлення guliaypole » Пон серпня 27, 2012 3:36 am

Sasha Sasha писав:Ну на рахунок одекалону і машиного масла то його теж немає у туриста в ліси! Я говорю про те що може дістати турист далеко від цивілізації, в ліси, в палатці! Думаю саме най вірогідніше це кліща в воду! (в баюру, річку, озеро). Взагалі то що в основному бере турист те що можна використати проти кліща? (я спочатку не повністю висловився).
Сашко, якщо турист не бере з собою елементарну аптечку, в тому числі флакон олії, репелентів, спирту для промивки ран та горілки для промивки шлунку та свідомості - то краще йому вдома сидіти!
В мене в аптечці, яка влазить в коробку 15*15*10, є навіть адреналін та преднізалон (бо укус шершня в 1000 разів небезпечніший за того ж кліща), не говорячи вже про комплект від власне кліща!
Ніколи не пхайся в похід без аптечки, дуже і дуже раджу!
Ми ховаєм в кишені тютюн про запас, Номери телефонів, ключі, амулети
І крізь сльози не бачимо власних облич, І крізь сміх не уміємо просто радіти...

Sasha Sasha

Повідомлення Sasha Sasha » Пон серпня 27, 2012 11:06 am

Дякую.
Заберу своє на танку!

olеg_elisovich

Повідомлення olеg_elisovich » Чет серпня 15, 2019 6:31 pm

Недавно друг смахнул с себя клеща да и забыл. А через пару недель на там месте шишка красная, анализы пограничные, 3 недели курс антибиотиков назначили, от госпитализации отказался. Получается с каждым клещом сразу в больницу надо...

Відповісти