Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Онлайн
Мышаня

Re: Казенне науково-виробниче об’єднання “Форт”

Повідомлення Мышаня » Вів листопада 13, 2018 11:15 pm

:shock: міністр оборони сказав що розгорнута армія воєнного часу складається з понад півмільйона штиків :shock:
Думаю, Форт такі обсяги не потягне. Їм кліпати це треба буде десятиріччя десь....

Онлайн
Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб грудня 08, 2018 11:36 am

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб грудня 08, 2018 12:44 pm

"Дедалі більше користувачів АР-платформи використовують системи з коротким ходом поршня"
Мода на поршневі арки остаточно почала вщухати ще в 2010 в нас народ тільки прокинувся :lol:

"Гази давлять безпосередньо на затворну раму" . Андрій Забел хороша людина але ж не зброяр ))))
Газовий двигун Стонера - "внутрішній" поршень з довгим ходом (як у Гаранда, АК), де стебель затвора працює поршнем, а затворна рама - газовою коморою всередину якої порохові гази підводяться по трубці :lol:
А система де гази давлять безпосередньо на затворну раму - це гвинтівка Льюнгмана та MAS-49

Взагалі цей Форт нагадує Colt Advanced Piston Carbine (той що з монолітним аппером), це в принципі непогано але ще питання в виконанні

Онлайн
Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб грудня 08, 2018 12:57 pm

:roll: Ну думаю говоряща голова розуміє це - але для для простих людей робить спрощення....
А з чого взяли що інтерес вщух?... Недавно французи НК416 взяли, морська піхота США НК416 юзає, німці от нову іграшку хочуть - і теж із поршнем...... Загалом - найбільш успішні сучасні системи військового призначення ниньки саме таку систему використовують, відійшовши від класичного Стонера. В чомусь, звісно, це дарма - але ж люди не дурніші від нас, щось та собі розуміють...
А в комерційних зразках - так, все як і було і не скиглять. Навіть отак і не пригадаю якусь успішну комерційну арку із поршнем... Просто вона як на мене буде дорожчою трохи, складнішою трохи, важчою трішки і стріляти має трішки не так: бо маса ходить туди-сюди, пружини і все оце...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб грудня 08, 2018 1:10 pm

Мышаня писав:
Суб грудня 08, 2018 12:57 pm
:roll: Ну думаю говоряща голова розуміє це - але для для простих людей робить спрощення....
А з чого взяли що інтерес вщух?... Недавно французи НК416 взяли, морська піхота США НК416 юзає, німці от нову іграшку хочуть - і теж із поршнем...... Загалом - найбільш успішні сучасні системи військового призначення ниньки саме таку систему використовують, відійшовши від класичного Стонера. В чомусь, звісно, це дарма - але ж люди не дурніші від нас, щось та собі розуміють...
А в комерційних зразках - так, все як і було і не скиглять. Навіть отак і не пригадаю якусь успішну комерційну арку із поршнем... Просто вона як на мене буде дорожчою трохи, складнішою трохи, важчою трішки і стріляти має трішки не так: бо маса ходить туди-сюди, пружини і все оце...
Думаю що це все відлуння кіпішу який підняв SOCOM в США коли їм в 80х і 90-х не давали створити свою специфікацію М4 з "своїм" контуром ствола і конфігурацією газовідводу з затвором (в них були вимоги які стандартна М4 не могла закрити, типу компактного аналогу РПК) і вони пролобіювали конкурс який і породив HK-416 та SCAR. При цьому самі їх потім не купували а перейшли на М4 з товстим стволом, а нові гвинтівки почали тестувати в КМП :lol:

Скар відмінна гвинтівка, Хеклер теж непогана, хоч і не така відполірована, але наскільки важливо звичайному піхотинцю мати газовідвод та ствольну коробку розраховану на теплові навантаження кулемета, особливо якщо це додасть грамів 200 ваги і пів тисячі долл. до вартості

В ЕС ще є фішка що Хеклер найбільший виробник війскової стрілковки, решта перенесли виробництво в США та по іншим частинам світу де в 90-ті і 2000-ні був попит. Навіть Беретта вже не може виконати велику партію не зупиняючи виробництво для цивільного ринку і поставляє свої АRX-160 в межах 10тис на рік.

Bugnet

Повідомлення Bugnet » Суб грудня 08, 2018 1:57 pm

Форт-250 схожий на ACR.
Затворне руків'я не рухається під час стрільби, газовий регулятор.

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Суб грудня 08, 2018 2:08 pm

в якому калібра вони його виконали, ось що цікаво.

Онлайн
Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб грудня 08, 2018 3:08 pm

5.56 на виставці було.

Онлайн
Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб грудня 08, 2018 3:15 pm

yarroslav писав:
Суб грудня 08, 2018 1:10 pm
Мышаня писав:
Суб грудня 08, 2018 12:57 pm
Думаю що це все відлуння кіпішу який підняв SOCOM в США коли їм в 80х і 90-х не давали створити свою специфікацію М4 з "своїм" контуром ствола і конфігурацією газовідводу з затвором (в них були вимоги які стандартна М4 не могла закрити, типу компактного аналогу РПК) і вони пролобіювали конкурс який і породив HK-416 та SCAR. При цьому самі їх потім не купували а перейшли на М4 з товстим стволом, а нові гвинтівки почали тестувати в КМП :lol:
НК416 - це дитя ОІСW....
yarroslav писав:
Суб грудня 08, 2018 1:10 pm
газовідвод та ствольну коробку розраховану на теплові навантаження кулемета
Ну морська піхота повернулася в підсумку до РПК - що натякає нам про те, що його концепція не така вже хибна.... Тож 416 виявився там цілком доречним...
А тепло.... Ну німці от від Г36 не дарма відмовлятися намагаються: бо коли стає гаряче - то не хочеться щоб твоя гвинтівка розплавилась.... І тому цілком зрозумілими стають хотєлкі спецназів всяких. І німецькі хотєлкі стають зрозумілими також, так....

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб грудня 08, 2018 9:51 pm

Мышаня писав:
Суб грудня 08, 2018 3:15 pm
НК416 - це дитя ОІСW....
Альтернативні газові двигуни на Ар-15 почали досліджувати ще під час війни у В'єтнамі в самому ж Кольті в (як запасний варіант якщо не вдасться адаптувати систему Стонера до порохів з стратегічного запасу, виробленого під Гаранд і BAR з M1919)
Зображення

А сама 416 почалася з програми Special Operations Forces Combat Assault Rifle (SCAR) де вона була разом з ФН та Кольтом. Дизайни Кольта та Хеклера програли конкурс 2004 року і SCARом став карабін FN.
Ну морська піхота повернулася в підсумку до РПК - що натякає нам про те, що його концепція не така вже хибна.... Тож 416 виявився там цілком доречним...
Ну вони хочуть дати HK416 з важким стволом кожному солдату а не тільки кулеметникам, мені воно все ж здається перебором.

Відповісти