Стрільба

yarroslav

Re: Стрільба

Повідомлення yarroslav » Суб вересня 01, 2018 10:10 am

Мышаня писав:
Суб вересня 01, 2018 9:42 am
Цікаво, чи не створили ще в армії школу снайперів?
І що у військах з оснащенням?
У нацгвардії є школа, постійно діючі курси з підготовки та перепідготовки снайперів. Оснащення висококласне. Стабільна робота з підготовки кадрів.
Ну про школу в НГУ ви погарячкували, хоча на фоні ЗСУ воно може так виглядати :) Якась базова підготовка є, типу squad designated marksman training course КМП США, але до армійського снайпингу "Все-таки нам до Европы срать и срать еще. " (с)

В ЗСУ вся серйозна підготовка на високоточниках-волонтерах, 90% обладнання від них же

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб вересня 01, 2018 3:51 pm

Хм....В чому це я погорячкував?... Курси - є. Постійно проводяться збори. Зустрічав людей, які вже будучи діючими снайперами прибували на перепідготовку. В чому вбачаєте гарячковість?...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб вересня 01, 2018 4:14 pm

Мышаня писав:
Суб вересня 01, 2018 3:51 pm
Хм....В чому це я погорячкував?... Курси - є. Постійно проводяться збори. Зустрічав людей, які вже будучи діючими снайперами прибували на перепідготовку. В чому вбачаєте гарячковість?...
Я про рівень підготовки і програму курсів. Це вже добре, дозволяє підтягнути людей до рівня де від них багато користі і підвищує шанси вціліти.

Від народу який давно в справі чув відгук що тактичної підготовки в вас все ще малувато, хоча прогрес є ;)

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб вересня 01, 2018 4:26 pm

У снайперів?))
У снайперів свої заняття. А тактика - це вже трохи не там. Це вже в підрозділах вивчають, вдома, а не на снайперських курсах.
Та й не діють снайпери зазвичай в складі бойових груп - зазвичай, окремо, в складі пари. Снайпінг, контр-снайпінг, контрдиверсійна боротьба.
Покажіть мені щось схоже в ЗСУ?..
Щоб гвинтівки нормальні, оптика, електроніка, нічне бачення?...

yarroslav

Повідомлення yarroslav » Суб вересня 01, 2018 4:37 pm

Мышаня писав:
Суб вересня 01, 2018 4:26 pm

Покажіть мені щось схоже в ЗСУ?..
Щоб гвинтівки нормальні, оптика, електроніка, нічне бачення?...
В ЗСУ офіційно повне очко :)
Мышаня писав:
Суб вересня 01, 2018 4:26 pm
У снайперів?))
У снайперів свої заняття. А тактика - це вже трохи не там. Це вже в підрозділах вивчають, вдома, а не на снайперських курсах.
Та й не діють снайпери зазвичай в складі бойових груп - зазвичай, окремо, в складі пари. Снайпінг, контр-снайпінг, контрдиверсійна боротьба.
Снайперська пара може дуже серйозно допомогти з розвідкою підрозділам в зоні яких вона працює, якщо в людей є відповідна підготовка.:)

Це основна різниця між марксменською підготовкою і курсом армійського снайпера (в Україні останнього поки що не існує)

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Суб вересня 01, 2018 6:18 pm

yarroslav писав:
Суб вересня 01, 2018 4:37 pm
В ЗСУ офіційно повне очко :)

Ото і я кажу....

JamalUA

Повідомлення JamalUA » Нед вересня 02, 2018 10:20 pm

школу в десні створли нормальну школу з хорошими спеціалістами, в тому числі, які прийшли туди з нгу і після нгушних курсів, але при ''вєтрі'' її благополучно знищили.

Erelion
Експерт

Повідомлення Erelion » Суб грудня 15, 2018 12:05 pm

Питання, може не зовсім за темою саме снайпінгу... Ще з часів масового розповсюдження вогнепальної зброї було підмічено, що солдати часто влучно б'ють по мішенях, але в реальному бою їх влучність значно знижувалась. Чи є якісь дослідження за цією темою? Або може хтось з власного досвіду хоча б у першому наближенні скаже на скільки стресовий фактор бою впливає на влучність стрільби?

Відповісти