Гранати

Мышаня

Re: Гранати

Повідомлення Мышаня » Пон лютого 03, 2020 11:14 pm

:roll: я теж на неї задивився! Чимось нагадує ARGES деякі гранати...
Я власне вже деякий час думаю, що Україні було б непогано обзавестися новими ручними гранатами:
- наступальною, з купою маленьких кульок і великим (грам під 200) зарядом вибухівки. Розрахувати щоб десь на 6-10 метрів кульки втрачали енергію до безпечного рівня, із зоною суцільного ураження діаметром до 5м
- оборонною, із більшими кульками і меншим зарядом вибухівки. Розрахувати щоб десь до 10-15м суцільна зона ураження кульками....
- термобар - для штурму будівель, споруд (доречі - ота прямокутна теж сподобалася, цікаво що б вона могла проти танку? БМП? БТР?)
- світлошумовою, для зачистки приміщень
- термітною (дуже я терміти полюбляю і дуже їх поважаю)
- для вибивання дверей

При цьому масовими і розповсюдженими мають бути перші дві - а решта може бути застосована і вироблена у меншій кількості.

Fidims
Експерт

Повідомлення Fidims » Вів лютого 04, 2020 9:58 am

Она ребристая, а значит оборонительная. А может и единая, а ребра на пластике сделали, чтобы во время боя, с РГД не путать.
Украина не рояль!

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Вів лютого 04, 2020 12:23 pm

Fidims писав:
Вів лютого 04, 2020 9:58 am
Она ребристая, а значит оборонительная. А может и единая, а ребра на пластике сделали, чтобы во время боя, с РГД не путать.
Інформації про цю гранату не має((( Це було перше фото. Може хто щось знайде про неї?!

Відповісти