Гранати

Мышаня

Re: Гранати

Повідомлення Мышаня » П'ят червня 26, 2020 9:14 pm

Fidims писав:
П'ят червня 26, 2020 11:49 am
Мышаня писав:
Чет червня 25, 2020 8:25 pm

Не зрозумів логіки... У бехи копійки із бойовим модулем переваги над звичною копійкою - просто піпєц які...
А про десятки тисяч то Ви щось не так рахуєте...
Я рахую кількість штиків в державі десь як 350к. На кожного якщо по 4 гранати - то ВЖЕ під півтора мільйона штук... Навчання.... НЗ.... Витрата в боях...
Запас на складах.... Та щоб в частинах було ще....
Реально - мільйони.
А я исхожу из примера соседей. Полякам лет десять понадобилось, чтобы перейти на свою RGO-88. Союз полностью на РГО/РГН не перешел, хотя с середины 80-х только их выпускали. А я их в живую не видел, только разрезные макеты.
И так все страны.
Янки используют гранаты времен Вьетнамской, хотя производят давно не их.
Что же касаемо БМП, то опять те же поляки не перепрошивают свои BWP-1, А ЖДУТ НОВЕНЬКОГО. Видимо наши так же решили.
Я РГН бачив, в 14му (вже тоді вони мені не сподобалися), УЗД окремо бачив в 15му.... В принципі, це красномовно свідчить про те що вони поширення не набули.
А новенького чекати - це скільки? Де є рубіж "Далі можна не чекати"?
А поляки - молодці. Хороші гранати зробили. От тільки перехід на них міг затягнутися з цілком об'єктивних причин: наприклад, скорочення армії і її потреб, те, що попередники все робили вірно - і на всіх складах лежали мільйони старих, але цілком боєздатних гранат... Та й війни не мали. Тому й не спішили.
Нам... Варто було б трохи поспішити. Кацапи таки цілком можуть спробувати - і тоді будуть контактні бої. Хороші гранати не завадять.

pogoretskuy

Re: Гранати

Повідомлення pogoretskuy » Суб червня 27, 2020 11:54 am

Цікаво чи по тій технології пластиковій можна гранату до ргд 7 зробити

Відповісти