Булпап "Малюк"

divmil

Re: Булпап "Малюк"

Повідомлення divmil » Нед червня 30, 2019 4:19 pm

Не знаю была эта статья или нет
https://tverezo.info/post/97877?fbclid= ... 6fbG1nRHvo
«Малюк» уходить від «Калашникова»

https://www.youtube.com/watch?v=wAAiWBuOliw

КапитанВрунгель

Повідомлення КапитанВрунгель » Чет серпня 29, 2019 5:34 pm

http://forum.milua.org/viewtopic.php?f= ... 15#p289429
P.S. Деякі цікаві цифри про виробництво Вулканів/Малюків, та частку імпортних складових в них. З дружнього форуму.

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет серпня 29, 2019 9:44 pm

:roll: а про зважування реального зразка не чути нізвідки.....

divmil

Повідомлення divmil » Чет серпня 29, 2019 10:39 pm

Мышаня писав:
Чет серпня 29, 2019 9:44 pm
:roll: а про зважування реального зразка не чути нізвідки.....
Да
Но в том видео что я запостил говорят что субъективно вес автомата может восприниматься как больший изза того что приходится в основном на одну руку

Мышаня

Повідомлення Мышаня » Чет серпня 29, 2019 10:50 pm

:roll: суб'єктив - це суб'єктив. А вага в кг - це об'єктивна річ. Це можна виміряти. І якщо там буде важче ніж було - гівно це а не автомат. Треба інші шляхи шукати.

yarroslav

Повідомлення yarroslav » П'ят серпня 30, 2019 9:19 am

Судячи з того що виробник вперто не пише вагу вже більше 2 років то там дуже далеко до сучасних зразків :lol:
Цікаво чи побили рекорд Форта з 2 кг алюмінія на АК

Мышаня

Повідомлення Мышаня » П'ят серпня 30, 2019 12:43 pm

:roll: суб'єктивно - так, побили. Не на багато - але важчим здається після АК-ТК. Може, із цією залізякою інколи трохи легше тому що вона коротша,- але це не відміняє проблем із вагою. Я б і слова не сказав якби воно було зручно,- але така відчутна вага з'їдає весь позитив від бул-папу, і стає незручно.
Взагалі ідея незрозуміла: що сказати хотіли цим автоматом? Що калашмат довгий? То є АКС - він коли складений то цілком компактний. Тож нащо ліпити на нього тону обвісу? Якщо можна приколхозити складаний приклад замість звичайного?... Буде легше і дешевше.
Може річ у тому що приціл нормально не поставиш? Ну то є окремі рішення, які не призводять до такого підвищення ваги зброї.
Незрозумілий для мене автомат. Я б може зрозумів замість автомату РПК в бул-пап перехрестити - там виграш по довжині був би цікавим, деякою мірою. Та й ще деякі речі попутно переглянути і оновити - вийшло б щось цікаве..... Але кому воно там треба? Хто про нього чув, про той РПК?...

Milinuk

Повідомлення Milinuk » П'ят серпня 30, 2019 7:40 pm

Мышаня писав:
П'ят серпня 30, 2019 12:43 pm
:roll: суб'єктивно - так, побили. Не на багато - але важчим здається після АК-ТК. Може, із цією залізякою інколи трохи легше тому що вона коротша,- але це не відміняє проблем із вагою. Я б і слова не сказав якби воно було зручно,- але така відчутна вага з'їдає весь позитив від бул-папу, і стає незручно.
Взагалі ідея незрозуміла: що сказати хотіли цим автоматом? Що калашмат довгий? То є АКС - він коли складений то цілком компактний. Тож нащо ліпити на нього тону обвісу? Якщо можна приколхозити складаний приклад замість звичайного?... Буде легше і дешевше.
Може річ у тому що приціл нормально не поставиш? Ну то є окремі рішення, які не призводять до такого підвищення ваги зброї.
Незрозумілий для мене автомат. Я б може зрозумів замість автомату РПК в бул-пап перехрестити - там виграш по довжині був би цікавим, деякою мірою. Та й ще деякі речі попутно переглянути і оновити - вийшло б щось цікаве..... Але кому воно там треба? Хто про нього чув, про той РПК?...
булпал-дань моді..вперше і давно с калашниковим погрались болгари і знайшли ,що система має обмежений попит в силових відомствах..болгари робили з булпалом що завгодно-і підствольний гранатомет ставили і штик-ніж ліпили ,як штатний девайс.

_________

АК-12 -найкраще ,що на сьогодні зроблено з калашниковим. :) хто побачить нічийного-"не брезгуйте"-підніміть і усиновіть. :)неважливий навіть критично рік народження -чи 12,чи 16
Не стоит отдавать честь тому,кто не может вам ответить

Fet

Повідомлення Fet » Нед вересня 01, 2019 9:11 pm

Milinuk писав:
П'ят серпня 30, 2019 7:40 pm
АК-12 -найкраще ,що на сьогодні зроблено з калашниковим.
Даже в РФии признают, что АЕК лучше. А АК-12 - за такие деньги и качество сборки мягко говоря уныло...
Дай бог, чтобы твоя страна
тебя не пнула сапожищем.
Дай бог, чтобы твоя жена
тебя любила даже нищим.

В бессильной злобе красные комиссары посылают своих наймитов — дабы мутить народ!

Mike_777

Повідомлення Mike_777 » Нед вересня 01, 2019 10:14 pm

yarroslav писав:
П'ят серпня 30, 2019 9:19 am
Судячи з того що виробник вперто не пише вагу вже більше 2 років то там дуже далеко до сучасних зразків :lol:
Цікаво чи побили рекорд Форта з 2 кг алюмінія на АК
пронести на Зброя та Безпека кантер і по тихому заміряти... Правда можуть звинуватити у розголошенні таємних параметрів "чудо-зброї" :lol:

Відповісти