Зажигательные заряды & мины

КапитанВрунгель

Re: Зажигательные заряды & мины

Повідомлення КапитанВрунгель » Нед листопада 25, 2018 4:57 pm

Мышаня писав:
Нед листопада 25, 2018 4:42 pm
КапитанВрунгель писав:
Нед листопада 25, 2018 4:23 pm
Мышаня писав:
Нед листопада 25, 2018 2:57 pm

Отож і я про це.
:roll: а от якби десь під Ростовом якийсь склад/склади згоріли би... Думаю, температура багатьох пердаків істотно підвищилася би :roll:
А іще гадаю що десь і на наших теренах є чому горіти, тож можна не тільки сусідам хату натопити - а й трактористам трохи вуглю підсипати :roll:
Але обережно, щоб не вдалося потім причетність довести....
Так и я о том же, у трактористов и шахтёров тоже склады боеприпасов и топлива есть, а мы по ним удары не наносим, уже нужно и Ольху испытать, и БПЛА разные испытания в боевых условиях требуют. А то на полигонах всё красиво выглядит)))
Егеж....
Думав, що можна було б запилити якийсь кривенький літачок-камікадзе із таким боєприпасом в якості бойового спорядження... Але такий, щоб повністю на колінці зроблений був - все або китайське з Алі-експрес або радянське.... І пустити червоного когута бігати по складах всяких запорєбріків)))) А як скиглити почнуть - то це не ми.... То будь-який бовдур в Китаї купити міг - а у нас на озброєнні лише свої розробки)))
Так это, пора в СБУ и ГУР диверсионно-партизанские отделы и управления заводить))) :D

Мышаня

Re: Зажигательные заряды & мины

Повідомлення Мышаня » Нед листопада 25, 2018 6:15 pm

КапитанВрунгель писав:
Нед листопада 25, 2018 4:57 pm
Мышаня писав:
Нед листопада 25, 2018 4:42 pm
КапитанВрунгель писав:
Нед листопада 25, 2018 4:23 pm

Так и я о том же, у трактористов и шахтёров тоже склады боеприпасов и топлива есть, а мы по ним удары не наносим, уже нужно и Ольху испытать, и БПЛА разные испытания в боевых условиях требуют. А то на полигонах всё красиво выглядит)))
Егеж....
Думав, що можна було б запилити якийсь кривенький літачок-камікадзе із таким боєприпасом в якості бойового спорядження... Але такий, щоб повністю на колінці зроблений був - все або китайське з Алі-експрес або радянське.... І пустити червоного когута бігати по складах всяких запорєбріків)))) А як скиглити почнуть - то це не ми.... То будь-який бовдур в Китаї купити міг - а у нас на озброєнні лише свої розробки)))
Так это, пора в СБУ и ГУР диверсионно-партизанские отделы и управления заводить))) :D
Нехай наявним пораються!))))) Бо як ще штатку змінювати - то лише міняти будуть не менше як півроку))))))

Відповісти