Франція підтримує введення миротворців ООН на окупований Донбас

Прес-служба МЗС за підсумками переговорів міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з міністром у справах Європи та закордонних справ Франції Жаном-Івом Ле Дріаном, що відбулись у Парижі, повідомила, що глави зовнішньополітичних відомств України і Франції мають єдину позицію щодо змісту і ролі миротворчої місії ООН та необхідності її розташування на всій окупованій території Донбасу.

«Франція залишатиметься надійним партнером України у подоланні актуальних викликів» – заявив Міністр у справах Європи та закордонних справ Франції Ж.-І.Ле Дріан під час переговорів з Міністром закордонних справ України П.Клімкіним 5 лютого у Парижі.

Також Павло Клімкін ознайомив свого французького колегу із ситуацією на Донбасі охарактеризувавши її як складну, особливо наголосивши на тому, що попри оголошене перемир’я, кількість жертв не зменшується внаслідок прицільних обстрілів снайперів та дій диверсійних груп проросійських бойовиків.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Tags:

  Коментар

  1. […] Peacekeeper Latest  “France supports the introduction of UN peacekeepers in the occupied Donbas” (UKR mil po… – “France supports deployment of UN peacekeepers throughout occupied territory of […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: