Франція купить БПЛА MQ-9 Reaper

Франція почала переговори з США про постачання ударних безпілотників MQ-9 Reaper.

Франція планує купити іноземні ударні безпілотники, оскільки власний ударний БПЛА Mantis, розроблювальний спільно з Великобританією, ще не готовий.

Раніше Франція придивлялася до ізраїльського ударного БПЛА Heron TP. Однак з приходом до влади соціалістів вибір був зроблений на користь США. Заяву про можливу покупку безпілотників Reaper було зроблено на презентації, присвяченій створенню європейського БПЛА nEURON.

Основним учасником проекту є французька компанія Dassault. Крім того, в проекті вирішили брати участь Франція, Італія, Греція, Іспанія, Швеція і Швейцарія. У загальній складності на проект виділили 405 000 000 євро. У листопаді 2011 року Франція почала випробування розвідувального безпілотника Watchkeeper 450, створеного на базі ізраїльського Hermes 450.

БПЛА MQ-9 Reaper є вдосконаленою версією безпілотника MQ-1 Predator. Він здатний розганятися до 400 кілометрів на годину і долати понад 5900 кілометрів. Такі апарати перебувають на озброєнні різних силових відомств США, Великобританії та Італії.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю