ФРН визнало серйозні складнощі з боєздатністю своєї армії

Техніка німецької армії перебуває не у найкращому стані. Значна частина літаків та гелікоптерів не придатні до експлуатації, пише DW.

У німецької армії чималі проблеми із забезпеченням та готовністю техніки до дій. Торік із повітряних сил Бундесверу в 128 винищувачів Eurofighter у середньому лише 39 були готовими до використання

DW в своєму матеріалі воно зсилається на агенцію Reuters  яке опирається на звіт міністерства оборони ФРН щодо матеріального стану збройних систем Бундесверу за 2017 рік.

 • В цьому звіті зазначається, що з 93 військових літаків Tornado загалом були придатні до експлуатації 26 бортів, з 72 транспортних гелікоптерів CH-53 могли використовуватися 16.

  Попри цю невтішну інформацію, німецькі сили гарантували свою участь в обов’язках перед союзниками та в закордонних операціях НАТО. Утім, додається, що це було зроблено “за рахунок базових потреб”. Одним із пояснень посиленого матеріального навантаження відомство називає збільшення кількості навчань та операцій, зокрема через погіршення безпекової ситуації на тлі війни на Донбасі.

  Це не перше повідомлення про проблеми з оснащенням Бундесверу. Раніше уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ганс-Петер Бартельс (Hans-Peter Bartels) повідомив,  що рейси армійських літаків до районів залучення військових спізнюються на кілька днів і це вже стало звичним. Усі шість німецьких підводних човнів станом на кінець минулого року не використовувалися через технічні несправності.

  З 14 поставлених Бундесверу нових транспортних літаків А400М, за даними політика, на завдання наразі не вилетів жоден. Військовий флот замість передбачених 15 фрегатів має лише дев’ять. Бартельс пов’язує перелічені проблеми з рішеннями щодо реформ Бундесверу 2011 року.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: