Індонезія посилює свої можливості у небі

Індонезія офіційно ввела до складу перші три ударні гелікоптери Apache Guardian Boeing AH-64E, що були доставлені в країну наприкінці 2017 року, повідомляє Jane`s 360

В Центрі армійської авіації відбулись урочистості з цієї нагоди. Загалом заплановано отримання восьми ударних гелікоптерів, які мають прибути до Індонезії до кінця 2018 року.

Всі вони базуватимуться на південному заході країни поблизу Південно-Китайського моря.

Також на озброєнні індонезійської армії знаходяться гелікоптери російського виробництва Мі-35, що  постачались до країни з 2003 року.

AH-64E та Мі-35 Фото: US Army

Apache Guardian Boeing AH-64E – американський основний ударний вертоліт, який перебуває на озброєнні армії США з середини 1980-х років. Викот першої серійної машини відбулася 30 вересня 1983 року, рівно через вісім років після першого польоту AH-64. У наступному році фірма Г’юз Гелікоптерз була куплена корпорацією McDonnell Douglas, до якої перейшло та виробництво гелікоптера. «Апачі» стали надходити у війська та розподілялися по 18 гелікоптерів на ескадрилью. Перша ескадрилья досягла боєготовності в липні 1986 року. З 1989 року «Апачі» почали надходити в Національну гвардію США. Серійне виробництво для потреб американських збройних сил було завершено в грудні 1994 року після побудови 827 машин.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю