Керченська протока: Росія погрожує війною Україні

Сьогодні на засіданні Рада Федерації Росії схвалила заяву, у якій йдеться, що порушення “процедур проходження” українських кораблів через Керченську протоку може призвести до виникнення війни з Росією.

Про це повідомляє російське видання ТАСС

Російські сенатори в заяві також висловили невдоволення щодо того, що НАТО нарощує військову присутність і в Чорноморському регіоні.

 • Зокрема в заяві росіяни висловили думку щодо залучення і НАТО:

  “Проходження українських кораблів через Керченську протоку – це не питання співвідношення сил або присутності НАТО в Чорноморському регіоні, а виключно проблема дотримання українською стороною встановлених процедур, які їй добре відомі і успішно використовувалися нею до листопада 2018 року. Спроби України діяти в обхід цих процедур несуть в собі ризики виникнення військового конфлікту між Україною і Російською Федерацією, в який може бути залучена і НАТО”, – йдеться в заяві РФ.

  Також не обійшлось і закидів в сторону Грузії, яку в свій час підтримав Північно-Атлантичний Альянс

  “Підтримка НАТО Грузії в дні трагічних подій в серпні 2008 року, а тепер і України, в тому числі 25 листопада 2018 року в ході протиправної перетину державного кордону Російської Федерації судами українських військово-морських сил в районі Керченської протоки, заохочує керівництво цих двох країн, впевнене в своїй безкарності, на нові авантюри”, – сказано в документі.

  Нагадаємо, що 25 листопада три військових корабля ВМС ЗС України були захопленні російськими військовими у нейтральних водах Чорного моря під час здійснення планового переходу з порту базування в місті Одеса до порту базування в місті Маріуполь. Цим Росія порушила міжнародне морське право та угоду про спільне користування Азовським морем між країнами, яку було підписано у 2003 році.

  Пізніше побоюючись підтримки захоплених українських військових моряків серед місцевого населення їх було перевезено до Москви.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю