Курсанти Інституту ВМС під час катерного походу відвідають іноземні порти – Варна та Констанца

Сьогодні, 20 червня, розпочався похід катерів Військово-Морських Сил ЗС України – “Чигирин” і “Нова Каховка”, із залученням курсантів 2-го курсу Інституту ВМС Національного університету “Одеська морська академія”. Під час походу заплановано проведення морської практики майбутніх флотських офіцерів та відвідування портів Варна (Республіка Болгарія) і Констанца (Румунія).

Курсанти відправилися у далекий похід відкритим морем з метою набуття практичних навичок за спеціальностями, ознайомлення з навчальним процесом та навчально-матеріальною базою Військово-морських академій Румунії та Республіки Болгарія, а також демонстрації Державного Прапора України на міжнародній арені.


Варто зазначити, що це вже другий міжнародний катерний похід курсантів військово-морського навчального закладу після передислокації у 2014 році з території АР Крим та міста Севастополя. Знаковим також є той факт, що в цьому році даний захід планується завершити 2 липня – у день відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України.

 • Нагадаємо, що навчальний катер “Чигирин” пройшов нещодавно капітальний ремонт та після 17 років простою нарешті вийшов у море та готовий до виконання покладених на нього завдань

  За інформацією прес-центр Командування ВМС ЗС України.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: