Латвія отримала перші самохідні гаубиці M-109A5OE

Латвія отримала перші самохідні гаубиці M-109A5OE в рамках підписаного 5 місяців тому контакту з Австрією, що передбачає закупівлю 47 бойових машин.

Машини прибули у порт Лієпая вчора пізно ввечорі, але попри час їх зустрічав міністр оборони Латвії Раймондс Берґманіс. Він наголосив на важливості цього придбання для збройних сил Латвії, що окрім посилення самого війська це поліпшить і взаємодію з країнами НАТО де вже використовують системи такого калібру.

Також Раймондс Берґманіс розповів, що на майбутньому військовому параді, який відбудеться 18 листопада у Ризі, візьмуть участь і ці артилерійські установки тому всі охочі зможуть їх побачити.

Відомо, що у серпні завершена підготовка латвійських екіпажів цих машин.

САУ M-109A5OE куплені Латвією пройшли модернізацію у 2003-2007 роках після чого були відправлена на зберігання.

M-109A5OE здатна вести вогонь на відстань у 22 км звичайними боєприпасами та на відстань у 30 км зі спеціальними. Час необхідний для переходу з маршу до першого пострілу – 1 хвилина, аби покинути позицію після стрільби – 30 секунд.

Вартість за одиницю, в залежності від його модифікації становить від 60 000 до 140 000 євро.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] Також міністерство оборони Латвії підписало контракт на закупівлю 47 самохідних гаубиць M-109A5OE які раніше перебували на озброєні Збройних сил Австрії, перші з яких країна отримала вже на початку жовтня. […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: