Латвія планує почати виробництво боєприпасів до CVR (T)

Час читання:1 хвилина

В Латвії збираються організувати виробництво боєприпасів для закуплених раніше у Великої Британії бойових машин CVR (T), пише місцеве видання Latvijas Avīze.

Зараз снаряди до бойових модулів постачаються BAE Systems – виробником цих озброєнь.

За словами Елін Егле, голови правління Латвійської федерації промисловості з питань безпеки та оборони, в Латвії є три компанії, які здатні випускати боєприпаси – “D Dupleks”, “Daugavpils skrošu rūpnīca” та “Vladcom”

Представник міністерства оборони Латвії Каспар Галкін розповів, що BAE Systems вже вивчає можливості місцевих виробників аби у співпраці з ними розпочати виробництво на території країни. Він також зазначив, що локалізація їх виробництва на території Латвії сприятиме розвитку місцевої оборонної промисловості та у разі агресії потенційного противника країна не залежатиме від поставок боєприпасів від союзників.

Бойові машини на платформі CVR(T)

Закупівля бойових машин розпочалась після підписання у вересні 2014 року контракту з Британією на закупівлю 123 бойових машин на платформі CVR(T) (Combat Vehicle Reconnaissance (Tracked), більш відомі як бойові машини типа Scorpion, на суму 39.4 млн фунтів стерлінгів(46 млн євро).

Нагадаємо, що базова розвідувальна бойова машина озброєна 30-мм автоматичною гарматою RARDEN.

Бойові машини CVR(T) на озброєні армії Латвії

Станом на березень цього року Латвія вже отримала 47 таких бойових машин.


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: