Латвія у 2018 році планується замінити гелікоптери Мі-2 та Мі-8

Час читання:1 хвилина

Як повідомляє латвійська інформаційна агенція LETA з посиланням на прес-службу Міністерства національної оборони Латвії у наступному році планується визначитись армійськими гелікоптерами якої марки замінять наявні у війську Мі-17 та Мі-2.

Відповідно до оголошеного ще у 2012 році плану розвитку національних збройних сил Латвії у 2015 році планувалось провести повну заміну наявних на озброєнні гелікоптерів марки “Мі” протягом трьох років. Згодом ці плани були переглянуті та відкладені.

Загалом у війську Латвії знаходяться два гелікоптера Мі-2 та чотири Мі-17. Відповідно до даних агенції LETA один гелікоптер Мі-17 пройшов плановий ремонт у 2012 році. Обслуговування здійснювалось литовською компанією Helisota загальною вартістю 1.2 млн євро.

На офіційному сайті латвійської армії міститься інформація, що гелікоптери Мі-17 були придбані у 1999, 2001, 2004 та 2005 роках.

Нагадаємо, що Чехія планує придбати у США багатоцільові вертольоти UH-1Y Venom 12 багатоцільових вертольотів UH-1Y Venom на загальну суму у $ 575 млн. доларів, у цю суму також входять запчастин та комплектуючі до них.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: