Литва оновлює свої RBS 70

За повідомленням прес-служби Міністерства оборони Литви, для потреб Національних Збройних Сил у шведської компанії SAAB буде замовлено модернізацію переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК) RBS 70 та придбано нові ракети до них.

Вартість двох угод складає 9,7 млн євро за якими будуть придбані ракети нового типу з більшим радіусом дії та обладнання нічого бачення BORC. Поставки очікуються з 2019 року.

Зараз ПЗРК RBS 70 знаходяться на озброєнні батальйону протиповітряної оборони Військово-повітряних сил Литви, які мають також на озброєнні радіолокаційні станції Giraffe Mk-IV. Окрім того в минулому році Міністерство оборони Литви та норвезька компанія “Kongsberg” підписали контракт на поставку зенітно-ракетних комплексів NASAMS

 • ПЗРК RBS 70 Фото: Flickr

  RBS 70 – переносний зенітний ракетний комплекс шведського виробництва ближнього радіусу дії, ведення ракети якого здійснюється на випромінюванням лазеру за яким створюється коридор по якому летить ракета. На даний час перевагою цього комплексу – відсутність у світі електромагнітного обладнання, що могло б створювати перешкоди для його застосування.

  Принцип дії ПЗРК RBS 70

  На озброєнні литовської армії цей комплекс перебуває з 2004 року.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю