Масштабне будівництво у ЗСУ: на перших гуртожитках скоро фініш

Радник Міністра оборони та Президента України Юрій Бірюков опублікував у себе на сторінці стан будівництва гуртожитку №94 поліпшеного типу у Навчальному центрі в Старичах:

Стан будівництва гуртожитку №94 поліпшеного типу у Навчальному центрі в Старичах

Будівництво цього об’єкту стартувало наприкінці травня та вже за два з половиною місяці в ньому збудовані та пофарбовані стіни, встановлена покрівля, вікна та йдуть внутрішні роботи.

У цьому Навчальному центрі зведення казарм поліпшеного типу для військовослужбовців контрактників йде з випередженням графіку, але на жаль ця тенденція не для всіх будівельників. Нагадаємо, що нещодавно Міністерство оборони повідомило про ініціювання розриву договорів з будівельниками компаніям, що порушують взяті на себе договірні зобов’язання за проектом будівництва 184 казарм.

Гуртожиток №94 у Старичах стан будівництва наприкінці червня

Як виглядав цей гуртожиток на початку червня:

Стан будівництва казарми поліпшеного тупу №94 у Старичах

Нагадаємо, що наприкінці квітня стартувало масштабне будівництво у ЗСУ – початок будівництва перших гуртожитків для контрактників, загалом цього року розпочнеться будівництво 184 житлових комплексів для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом, більшість з них буде завершено до кінця цього року.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю