Мешканця Луганщини засудили до 10 років за підрив моста через Сіверський Донець

Час читання: 1 хвилина

Прокуратурою Луганської області підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення диверсійних дій, спрямованих на пошкодження об’єкту, що має важливе народногосподарське та оборонне значення (ст. 113 КК України)

Встановлено, що у квітні 2014 року мешканець Лисичанська, будучи радикально налаштованим по відношенню до діючої в Україні державної влади, вступив у злочинну змову з іншими особами (стосовно яких матеріали виділені в окреме провадження) з метою вчинення диверсійного акту шляхом підриву опорних балок автомобільного мосту через р. Сіверський Донець сполученням м. Лисичанськ – м. Сєвєродонецьк.

Внаслідок вчинення вказаною особою диверсійних дій, у липні 2014 року здійснено підрив саморобного вибухового пристрою, в результаті чого пошкоджено вищезгаданий автомобільний міст, чим порушено автотранспортне сполучення у регіоні. Вартість відновлювальних робіт склала понад 1 млн євро.

Вироком Лисичанського міського суду місцевого мешканця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 113 КК України, та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Цей міст був відновлений наприкінці минулого року, було замінено 2 800 кв. м дорожнього покриття та 900 кв. м тротуару, 580 м перильної огорожі, відновлено освітлення проїжджої частини мосту, облаштовано освітлення підмостного простору та аварійне освітлення, а також забезпечено відео спостереження та телекомунікаційне сполучення з Лисичанськом. Загальна довжина мосту складає 288 метрів, ширина – 7 метрів.

Загальна вартість проекту склала близько 1,5 млн євро, а реставрувався міст 18 місяців.
Відновлення мосту здійснювалося за фінансової підтримки ЄС в рамках проекту “Капітальний ремонт автодорожнього мосту через річку Сіверський Донець”.

 • За інформацією прес-служби прокуратури Луганської області


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: