Міністр оборони України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до Одеського гарнізону з відвідин будівництва у селищі Дачне

Міністр оборони України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до Одеського гарнізону, в ході якого прес-служба вже опублікувала фотографії з відвідин ним будівництва військового містечка в селищі Дачне. Де в жовтні минулого року розпочалось будівництво нових житлових фондів для військовослужбовців, а також ремонт наявної інфраструктури.

Так у січні цього року під час відвідин Командуючим Військово-морських Сил України контр-адміралом Ігорем Воронченко будівництва гуртожитку для військовослужбовців за контрактом на його місці залили фундамент та почали встановлювати каркас і панелі:

Через місяць ці роботи вже були завершені і робітники приступили до внутрішніх робіт та по облаштуванню території:

Сьогодні ж будівництво проінспектував Міністр оборони Степан Полторак, та прокоментував хід робіт як:

У цілому я задоволений проектом будівництва та ходом будівництва перших казармених приміщень для особового складу. Під час виконання будівельних робіт ми маємо врахувати усі службові потреби військовослужбовців: будівництво гуртожитків та усієї необхідної інфраструктури для зручного проживання військовослужбовців.

Стан будівництва під час відвідин Міністром оборони:

 

Читайте також про відвідини Міністром 239 загальновійськового полігону


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: