Морпіхи готуються до чергування у бойові групі ЄС «HELBROC BG»

На одному з полігонів на Одещині триває підготовка десантно-штурмової роти 1 окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України до наступного оперативного чергування у складі бойової тактичної групи Європейського Союзу «HELBROC».

Про це повідомляє Міністерство оборони України

Під час занять військовослужбовці відпрацьовують елементи стабілізаційних дій у кризовому регіоні.

Як розповів командир підрозділу старший лейтенант Сергій Руденко, в один із днів морпіхи провели штурм командно-спостережного пункту противника із застосуванням повітряно-десантного способу доставки штурмової групи, відпрацювали дії на стаціонарному блокпості з відбиттям атаки на об’єкт та евакуацією пораненого, вдосконалили навики з вогневої підготовки.

За діями українських морських піхотинців спостерігав командувач БТГр ЄС «HELBROC» бригадний генерал Георгіос Басмаліс. Він дав позитивні оцінки рівню підготовки військовослужбовців, навченості та вмотивованості особового складу.

Українські морські піхотиці заступатимуть на бойове чергування 1 січня 2020 року та перебуватимуть на ньому впродовж 6 місяців, після чого відбувається ротація.

Це не перший міжнародний досвід підрозділу, до цього десантно-штурмова рота була два роки відповідальною у Black Sea Rotational Force.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю