X

Морські артилеристи проведуть стрільби на Азовському та Чорному морях

Військово-морські Сили Збройних Сил України проведуть артилерійські стрільби на певних ділянках у північно-західній частині Чорного моря та на трьох ділянках в Азовському морі, зокрема в районі острова Зміїний, повідомляють Крим.Реалії

Формально закрити морський простір можуть службовці Держгідрографії після заявки військових. Інформацію про це підтвердив начальник прес-центру командування ВМС ЗС України Олег Чалик:

“Ситуація носить превентивний характер і не є новою, оскільки з 2015 року певні ділянки Чорного і Азовського морів закриті для судноплавства”, – сказав Чалик.

За його словами, навчання ВМС ЗСУ не впливає на туристів, а перед початком стрільб необхідна ділянка ретельно перевіряється.

Нагадаємо, що у складі Військово-морських Сил Збройних Сил України є дві артилерійські частини – це 406-а артилерійська бригада та 32 реактивний полк. На озброєнні яких перебувають різноманітні системи артилерійського озброєння, як далекобійні гармати калібром 152-мм “Гіацинт-Б” та реактивні системи залпового вогню “Ураган”.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com