МВС: до виконання службово-бойових завдань у Калинівці залучено 1000 бійців Національної Гвардії

За офіційним повідомленням Національної Гвардії до виконання завдань залучено близько 600 нацгвардійців понад 50 одиниць техніки в тому числі і броньованої. Ще  400 бійців нацгвардії знаходяться в резерві.

За наказом командувача Національної гвардії України Вінницький та Калинівський полки нацгвардії підняті по тривозі. Нацгвардійці та поліцейські перекрили в’їзди до Калинівки, а також здійснюють евакуацію жителів міста та прилеглих сіл. Крім того, правоохоронці забезпечують несення служби з охорони громадського порядку та збереження залишеного людьми майна від мародерів.

 • Військові частини Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ приведені  в готовність до виконання завдань за призначенням. Командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров знаходиться на місці надзвичайної ситуації та координує роботу  підрозділів національної гвардії. Загальну координацію від МВС на місці трагедії здійснює 1-й заступник міністра внутрішніх справ України генерал-полковник Сергій  Яровий.

  На охорону публічної безпеки та порядку на території Вінницької області залучено понад 2,8 тисяч працівників поліції. Безпосередньо поблизу місця вибуху несуть службу 70 працівників Калинівського відділу поліції, 100 працівників апарату поліції Вінниччини, 60 патрульних поліцейських, 40 працівників обласного управління поліції охорони.

  Інформації щодо постраждалих станом на 3:00 не надходило

 • Зараз поліція, військовослужбовці Нацгвардії і Збройних сил України забезпечують евакуацію мешканців м. Калинівка і прилеглих сіл. Станом на 03.15 год. вже евакуйовано близько 28 тисяч людей, 8 тисяч з яких – з допомогою транспорту, наданого місцевою владою.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: