Миколаївські десантники здійснили парашутні стрибки на воду

Військовослужбовці підрозділів 79-ї окремої десантно-штурмової бригади здійснили парашутні стрибки на воду згідно з планом бойової підготовки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони

Десантування в акваторії річки Південний Буг проводилося з вертольота Мі-8 з висоти 400 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків.

Стрибки здійснили близько 150 десантників.

“Парашутні стрибки на воду належать до групи ускладнених стрибків з парашутом, так як парашутист, окрім виконання правил стрибка з парашутом на суходіл, повинен заздалегідь підготуватися у повітрі до негайного звільнення від підвісної системи в момент приводнення. Це ускладнює стрибок з парашутом і зобов’язує десантників бути особливо уважними, зберігати спокій та витримку під час підготовки до приводнення, впевнено діяти у повітрі і не допускати паніки. При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати, триматися на воді і вміти пропливти певну відстань”, – йдеться у повідомленні прес-служби

Стрибки на воду з висоти 400 метрів Фото: Міністерство оборони

Під час тренувань десантники навчалися припасуванню підвісної системи парашута з урахуванням використання рятувального жилету, дій з вивільнення від підвісної системи парашута в повітрі, дій парашутиста після приводнення. Всі дії були відточені до автоматизму під час занять на повітрянодесантному комплексі.

Десантування на воду десантниками 79 бригади Фото: Міністерство оборони

Процес здійснення парашутних стрибків на воду організований згідно всіх вимог, проводився швидко і злагоджено. Миколаївські десантники виконали поставлені навчальні завдання.

Сюжет UA: Миколаїв:


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю