На Донбасі впав російський БПЛА “Орлан-10”

Поблизу населеного пункту Новоградівка у Донецькій області впав безпілотний літальний апарат “Орлан-10” російського виробництва, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Сталась ця подія вчора, в першій половині дня, у повідомлені йдеться, що «Орлан» впав сам, через технічний збій системи.

 • Розробкою “Орлан-10” займається російське підприємство під назвою “Спеціальний технологічний центр”.

  Цей БПЛА Росія часто застосовує на Донбасі для розвідки та коригування вогню артилерії.

  Вартість БПЛА – 5-7 млн рублів, зазвичай ці БПЛА застосовуються комплексно по 2-3 літаки на операцію, вартість якого складає 18 мільйонів рублів.
  Скажімо, якщо у групі три літальних апаратів, то перший веде розвідку з висоти 1000–1500 м, другий — це БПЛА радіоелектронної боротьби, третій — ретранслятор, який здійснює передачу розвідувальної інформації центру управління (висота 4,5–5 км та більше). Частіше в групі два апарати — розвідник та ретранслятор. Імовірно, що в групах з двох БПЛА на розвіднику встановлено додаткове обладнання для створення активних шумових перешкод.
  За класифікацією «Орлан-10» відноситься до оперативно-тактичного, малого радіусу дії. Крім того, апарат не вимагає злітно-посадкової смуги для зльоту і посадки, стартує з катапульти. Також може приземляється з парашутом, для демпфірування удару при приземленні застосовується пневматичний надувається буфер.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: