На Херсонщині відбудуться навчання бригади тероборони

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гардєєв у себе на сторінці у Facebook повідомив, що з 3 по 12 вересня на Херсонщині відбудеться розгортання 124-ї бригади територіальної оборони з проведенням масштабних комплексів тактичних навчань.

У них візьмуть участь близько 3,5 тисяч військовозобов’язаних віком до 60 років. Більшість складатимуть працівники органів державної влади, територіальних управлінь і місцевого самоврядування.

Протягом кількох днів на базі збірного пункту обласного військового комісаріату відбудеться збір усіх учасників та розподіл по підрозділам. Після складання Військової присяги на вірність Українському народу з військовослужбовцями розпочнуться практичні заняття зі спеціальної, вогневої, інженерної, тактичної та військово-медичної підготовки.

 • Командно-штабні навчання проводитимуться на території Білозерського (с. Кізомис, Микільське), Олешківського (с. Раденськ), Генічеського (с. Генічеська Гірка), Іванівського (с. Українське), Скадовського (м. Скадовськ) районів.

  В ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби з штатної стрілецької зброї. Також відбудеться відпрацювання злагодження відділень в складі батальйонів, рот.

  Серед завдань військ територіальної оборони: охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій, розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами супротивника, антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами, підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (районі, місті), організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі, захоплення противником території відповідальності, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру в мирний час.

  Навчання за програмою, яка була відпрацьована спільно із Генеральним штабом та започаткована минулого року, вже пройшли 21 загін тер оборони. Від часу створення вже проведено більше 50 занять, підготовлено біля 5300 військовозобов’язаних, з них близько 300 офіцерів.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю