На Львівщині відбулися збори з начальниками продовольчих служб ЗС України

Час читання:1 хвилина

Як відомо у Збройних силах триває програма з реформування системи харчування, за якою на нову систему харчування планово перейдуть за 3 роки.

Нещодавно на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись дводенні збори начальників продовольчих служб, офіцерів тилового забезпечення, начальників тилу видів ЗС України, оперативних командувань, а також військових частин, військово-навчальних закладів й військово-лікувальних закладів, які у поточному році вже переведені або будуть переведені на нову систему харчування.

Першого дня фахівців продовольчого забезпечення ознайомили із організацією харчування у структурних підрозділах навчального закладу – Міжнародному центрі миротворчості та безпеки та 184-му Навчальному центрі.

 • Серед основних тем занять були розміщення особового складу в польових умовах, особливості експлуатації технічних засобів продовольчої служби та організація харчування, лазне-пральне обслуговування особового складу тощо.

  Другий день роботи зборів пройшов у самій Національній академії. Спершу його учасники обговорили нагальні питання переходу на нову систему харчування особового складу. Згодом спеціалісти продовольчої служби ознайомилися із матеріальною базою щойно оновленої курсантської їдальні, де мали можливість не лише на власні очі побачити організацію її роботи, але й поспілкуватися із персоналом.

  За матеріалами медіа-групи Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: