На непідконтрольній ділянці україно-російського кордону знайдено два переходи для забезпечення гібридно-окупаційного контингенту російської армії

Час читання: 1 хвилина

OSINT дослідник з Британії Glasnost Gone‏ продовжує викривати факти присутності російської армії на Донбасі. Раніше ми публікували його дослідження, в якому він виявив на окупованій частині Луганської області тренувальну базу російсько-терористичних військ поблизу міста Перевальськ.

Сьогодні ми публікуємо матеріал щодо двох місць на непідконтрольній ділянці україно-російського кордону поблизу Маріуполя, де з 2014 року російська армія здійснює перекидання вантажів та особового складу для свого гібридно-окупаційного контингенту.

Перша виявлена ділянка перетину кордону знаходиться між українським населеним пунктом Маркине та російським Максимов. Північніше закритого КПП україно-російського кондону на 600 метрів за координатами 47°09’55.0″N 38°14’10.3″E:

Перетину кордону російською армією поблизу н.п. Маркине

За допомогою сервісу Google Earth можна переглянути супутникові знімки цієї ділянки державного за різні періоди, з наявних матеріалів видно, що російською армією експлуатувався цей перехід восени 2014 року

Перетину кордону російською армією поблизу н.п. Маркине

Вже на у 2015 та 2016 на супутникових знімках цього переходу не помітно. На відміну від другого переходу визначеного Glasnost Gone поблизу населеного пункту Кузнеці, за координатами 47°16’26.6″N 38°19’52.7″E:

Перетину кордону російською армією поблизу н.п. Кузнеці

Цей перехід не лише зберігся, але й по супутниковим знімкам видно, що дорожнє покриття його було дообладнане та покращене:

Перетину кордону російською армією поблизу н.п. Кузнеці за 4 роки

 

 • З чого можна зробити висновок, що цей перехід активно експлуатується для забезпечення гібридно-окупаційного контингенту російської армії на окупованій частині України й зараз.

  Оригінальний матеріал британського дослідника:


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: